Taşınma sürecinin zor görünen kısmı şüphesiz ki evdeki eşyaların tümü için taşımaya hazır hale getirilerek başka yaşam alanlarına nakledilmesi ve bunun güvenilir bir şekilde yapılabilmesidir. Aksi halde bir anda kâbusa dönen bu süreç pişmanlıktan başka bir şey olmayacaktır. Öyleyse zarar veren, kaybeden ve zaman noktasında sıkıntı yaşatan taşımacılıklarla karşı karşıya kalmak istemezseniz bizler Bahçeköy evden eve nakliyat olarak istediğiniz zaman burada olacağız.

Profesyonellik Arayanların Tercihi Oluyoruz!

Doğru zamanlarda doğru adreslere teslim alındığı şekliyle sorunsuzca ulaştırılan eşyalar bu sürecin uzmanlık isteyen ve uygun ekipmanlarıdır. Yani donanımı gerekli kılan bir süreç olduğunu da gözler önüne serecektir. Zira farklı birçok iş adımının söz konusu olduğu süreçte uzmanlıktan ve donanımlı bir yapıdan söz edilmiyorsa müşteri memnuniyetinden de söz edilmeyecektir.

Nakliyat Sürecinde Neler Yapıyoruz?

Bahçeköy evden eve nakliyat olarak bu süreçte neler yapıyoruz merak ediyor musunuz? O halde ilk olarak taşınacak eşyalarınızın bir tür envanterini çıkardığımıza değinmek isteriz. Öyle ki eşya sayım işlemleri, eşya türü, taşınma kutusu kiralama, yerleştirme ve dahası ölçümler bu noktada kayda alınmakta böylece taşımacılıkta önem arz eden ilk basamak da geride bırakılmaktadır. Peki, ya sonra? Eşyalarınız için demontaj işlemleri yürütülmekte ardından ise paketlenerek taşınmaya uygun hale getirilmektedir. Bu ölçüde eşyalarınızın türü ambalaj malzemelerine karar verirken dikkate alınmaktadır. Eşyalarınızın nakliye için hazırlanan araçlara taşınması ile devam eden süreçte bir diğer adım, eşyalarınızın araçlardan tahliyesini işaret edecektir. Eşyalarınızın teslim edileceği ev konumu, apartmanı yahut girişleri tabi bir de park alanları kullanıma uygun olmalıdır. Aksi halde birtakım problemler beraberinde gelebilmektedir.

Eşyalarınız Emanetimiz, Kalitemiz Güvenilirliğimizdir!

Bahçeköy evden eve nakliyat hizmetlerinin son adımı eşyalarınızın adresine yerleştirilme aşamasıdır. Hane içerisinden merdiven yardımı ile eşyaların alımı ve demontajı yapılır. Taşınan mobilyaların tekrardan kullanılacak hale getirilmesi işlemleri bu aşamada yer almaktadır. Montaj ve sonrasında yapılan sabitlemeler ardından da eşyaların istenen noktalarda yerini alması gibi işçilik gücü ile uzmanlık bilgisi ise taşımacılıkta öngörülen son işlemlerdir. O halde tüm bu işlemleri güvenilir ellere teslim etmek isterseniz bir telefonunuz yeter.

Bir sorunuz mu var?
Başka yerde aramayın!
Evinizi yada işinizi taşımaya karar verdiniz. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Çolakoğlu Nakliyat danışma merkezimiz memnuniyetle yardımcı olacaktır.
Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+