Fuar Taşımacılığı Hizmeti

Fuar TaşımacılığıBüyük ya da küçük tüm işletmelerin kendi alanlarında tanıtımlarını ve reklamlarını yapmaya, hedef kitlelerine kendilerini hatırlatmaya her zaman ihtiyaçları vardır. Bunu başarmanın en güzel yöntemlerinden bir tanesi de tabii ki fuar organizasyonlarıdır. Bu tip büyük organizasyonlara katılımınız için fuar taşımacılığı hizmetimizle yanınızdayız.

Değişik sektörlerden birçok firmanın bir araya gelerek reklamlarını yaptıkları, rakip firmalardan farklarını ortaya koydukları ve bunları potansiyel müşterilerine detaylı bir şekilde anlatma fırsatı bulurlar. Fuarlar, tüm çalışma dünyası için bulunmaz bir nimet olarak görülmektedir.

Profesyonel Fuar Taşımacılığı

Çolakoğlu Nakliyat olarak biz de 1959 yılından bu yana tüm taşımacılık işlerinde olduğu gibi istanbul fuar taşımacılığı alanında da müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, geniş araç ağımız, gerekli yetki belgelerimiz ile bu alanda ihtiyaç sahibi olan tüm müşterilerimize değer katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hem şehir içi hem şehirler arası hem de uluslararası tüm fuar bölgelerine taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak ve daha önce gerçekleştirdiğimiz nakliyatları görerek inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında fikir sahibi olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi kullanarak dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ve bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Markanızı Bir Adım Öne Taşıyın

Çalışma sektörünüzde faaliyet gösteren çok sayıda firmanın bir araya gelerek deneyim ve tecrübelerini paylaştığı, bunun yanı sıra kendi sundukları hizmetleri ve sahip oldukları imkanları müşterilerine tanıtma avantajı sunar.

Fuar, seminer, konferans vb. etkinliklerde yerinizi alarak bu fırsatı değerlendirmek sizin elinizde. Yapacağınız tek şey, katılım göstermek istediğiniz organizasyondaki yerinizi ayırtarak profesyonel ve deneyimli bir fuar taşımacılığı hizmetimiz için bizimle anlaşma yapmak. Geriye kalan tek şey fuar alanına giderek standınızın başında durmak olacaktır.

Fuar taşımacılığı şirketler için hem zaman, hem maliyet hem de iş gücü açısından önemli kayıplara neden olabileceği için dışarıdan hizmet alma şeklinde gerçekleştirilmektedir. Ancak bu şekilde firmalar fuarlara katılım göstererek kar edilebilir.

Kendi bünyesinde çalışan kişilerin yalnızca fuarlarda stand görevlisi olarak yer alması bile günlük rutinde devam eden işlerin belli bir derecede aksamasına sebebiyet verir. Taşıma işlemlerini de bu çalışanların gerçekleştirmesi, kişilerin asıl işlerinin yoğunlaşmasına ve yetişmemesine neden olabilmektedir.

Profesyonel fuar taşımacılığı için markaların kendilerine ait logolarının yer aldığı flamalar ve kelebekler ile özel standlar kurulmaktadır. Bu tür materyallerin oldukları yerden alınması ve fuar alanına taşınarak kurulumunun gerçekleştirilmesi tamamı ile deneyimli çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Yine aynı şekilde fuar bitiminde bu tanıtım araçlarının demontesi ile yerlerine iade edilmesi de yine tarafımızca yapılmaktadır.

Stand Taşıma Hizmeti

Bunun dışında çeşitli stand türlerine göre ihtiyaç duyulan firma üretimlerinin fuar alanına taşınması, yerleştirilmesi ve sabitlenmesi gibi işlemler vardır. Çolakoğlu nakliyat bünyesinde çalışan deneyimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu taşıma işlemleri esnasında taşınacak eşyaların türüne göre araç seçimi yapılmaktadır. Eşyaların zarar görmeden nakil edilebilmesi için paketleme ve ambalajlama uygulamaları da bizim tarafımızdan uygulanmaktadır.

Ne yazık ki fuar taşımacılık alanında deneyimi olmayan ancak bu işi uzun yıllardır yaptığını iddia eden firmalar mevcut. Kendisine bir müşteri portföyü yaratmaya çalışan merdiven altı iş yerlerinin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Bu iş yerlerinin bir kısmı Çolakoğlu Nakliyat adını ya da logosunu kullanarak müşterilere yanıltıcı bilgi sunmakta ve bu işten çıkar sağlamayı hedeflemektedir. Bu nedenle gerek fuar taşımacılığı alanında gerekse diğer nakliye alanlarında hizmet alma arayışında olan tüm müşterilerin görüştüğü firmalar ile pazar araştırması aşamasında mutlaka yüz yüze görüşme sağlaması ve gerekli yetki belgelerini talep etmesi önerilmektedir.

Bir sorunuz mu var?
Başka yerde aramayın!
Evinizi yada işinizi taşımaya karar verdiniz. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Çolakoğlu Nakliyat danışma merkezimiz memnuniyetle yardımcı olacaktır.
Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+