İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT 

Çolakoğlu Nakliyat da 1959 yılından beri İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren sektöründeki en güvenilir firmalardan birisidir. Siz de 444 2 411 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilir veya colakoglu@colakoglunakliyat.com.tr mail adresi üzerinden sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Ev taşımak sizin de bildiğiniz gibi pek çok insanın korkulu rüyası haline gelmiştir. Özellikle yanlış nakliyat firmasını tercih etmek eşyaların zarar görmesine, kırılmasına veya büyük hasarlar almasına neden olabilir. Böyle durumlar ile karşılaşmamak için ise kesinlikle önceden önlem alınmalı ve güvenilir bir Nakliyat firması tercih edilmelidir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul gibi kalabalık bir şehir de evden eve nakliyat işi deneyim ve uzmanlık gerektiren işlerden birisidir. Ev sahipleri nakliyat firması seçerken eşyalarının zarar görme, kırılma veya değerini kaybetmesine neden olacak hasarlara korunmasını ister. Titiz ve uzmanlıkla gerçekleştirilmesi gereken bu işlem doğru bir şekilde yapıldığında taşınmak oldukça kolay ve keyifli hale gelir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları seçerken de dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunur. Bu püf noktalar ise;

  • Seçeceğiniz firmanın deneyimi,
  • Uzmanlığı,
  • Referansları,
  • Amaca uygun olan araçları,
  • Yeterli ekipmana sahip olmaları,
  • Uzmanlığı kanıtlayan belgeleri.

Çolakoğlu Nakliyat sektöründeki öncü firmalardan birisi olmakla birlikte yukarıda yer alan bütün niteliklere sahip olması ile bilinir. Her türlü değerli yükü profesyonel bir şekilde güvenle taşıyıp zarar görmeden teslim edilecek adrese ulaştırır. Ayrıca bütçenize uygun olabilmesi için de geniş bir araç filosuna sahiptir. Bu sayede evden eve nakliyat yaparken birden fazla sefer yapmanıza gerek kalmaz. Tek seferde bütün eşyalarınızı Çolakoğlu Nakliyat’ın geniş araçlarına yükleyebilirsiniz. Ayrıca taşıma sırasında sunduğumuz asansörlü taşıma seçeneğimiz sayesinde yüksek katlara da erişebilmekteyiz.

Evden Eve Nakliye İşinin Zorlukları

Her işte olduğu gibi evden eve nakliye konusunda da belirli zorluklar bulunur. Bunlardan ilki eski binalarda gerçekleştirilen taşıma işlemi olarak karşımıza çıkar. Sizin de bildiğiniz gibi eski binaların birçoğu oldukça dar merdiven boşluğuna sahiptir. Bu tür durumlarda eşyaları binanın dışına çıkarmak her zamankinden zorlu bir hal alabilir. Neyse ki Çolakoğlu Nakliyat bu konuya sahip olduğu vinçler ile çözüm getirir. Böylelikle eşyalar balkondan veya pencereden daha hızlı bir şekilde çıkartılıp nakliyat kısa süre içerisinde tamamlanır. Sektörde yer alan bir diğer zor ise ağır eşyalar olarak öne çıkar. Özellikle mobilya takımları ve beyaz eşyalar bazı türlerinde oldukça ağır oldukları için taşıması zor hale gelir. Çolakoğlu Nakliyat’ın uzman ekibi de tam olarak burada devreye girer. Bu ağır olan eşyaları profesyonel bir şekilde araca yükleyip zarar görmeden yeni evinize ulaşmasını sağlar. Nakliyat sektöründe göze çarpan bir diğer zorluk ise değerli yüklerdir. Tablo, heykel, sanat eseri, teknolojik cihazlar ve koleksiyonluk ürünler taşınırken oğlu özen gösterilmesi gereken yükler arasında yer alır. Çolakoğlu Nakliyat sizin için her türlü yükü uzman ekibi ile birlikte güven içerisinde koruma altına alıp hiçbir zarar almadan yene adresine ulaştırır.

Evden Eve Nakliyat Dünyasının Gizli Kahramanları Nakliye İşçileri

Evden eve nakliyat sektörünün şüphesiz en büyük kahramanları nakliye işçileridir. Ailelerin yıllar boyunca sahip oldukları bütün mobilyaları, değerli eşyaları, koleksiyonluk parçaları ve teknolojik cihazları güven içerisinde yeni adresine ulaştıran nakliye işçileridir. Güven unsurunun yanı sıra yapılan işin zorluğu ve ağırlığı da nakliye kahramanlarının hikayesini zorlaştırmaktadır. Askılı tekstil taşımacılığı, antika eşya taşımacılığı ve fuar taşımacılığı konularında yaşadıkları zorluklar da evden eve taşımacılık alanında yaşanan zorluklardan daha az değildir. Çolakoğlu Nakliyat firmasında çalışan nakliyat personelleri yaptıkları işten ötürü çok büyük bir saygı görürler. Emeklerini tam zamanında alıp hak ettikleri parayı kuruşuna kadar kazanırlar. Çolakoğlu Nakliyat’ın sektörde uzun yıllar boyunca var olmasına imkan tanıyan bu emekçiler firma için oldukça değerlidir. Bu nedenle her zaman aileden birisi olarak görülüp emekleri karşılıksız bırakılmaz.

Ekim 21, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+