BALTALİMANI NAKLİYAT HİZMETİ

Yeni bir eve taşınmaya karar verdiniz fakat farklı birçok işi tek başınıza nasıl yapabileceğinizi bilemiyor olabilirsiniz ve bu süreçte bu işlemlerin hepsini tek başınıza gerçekleştirmeniz oldukça zor olabilir. Bu durumda alanında uzman ve kalitesinden emin olduğunuz bir hizmeti sunan lider bir firmayla çalışmak evden eve nakliyat sürecini kolaylaştıracaktır. 

İstanbul’un en köklü yaşam alanlarından biri olan Baltalimanı bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an, taşımacılık ve depolama alanında uzman ve güler yüzlü çalışma kadromuzla Çolakoğlu Nakliyat olarak hizmetlerimizi size sunmaya hazırız. 1959 yılından bu güne İstanbul’un her bölgesinde en güvenilir, hızlı ve kaliteli taşımacılık çözümlerini sunmaktayız..

Baltalimanı evden eve nakliyat çözümlerimizi ve uzmanlık desteğimizi sizinle paylaşabilmemiz için Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak  iletişime geçebilir veya Acil Nakliyat Formu’nu doldurarak tarafımıza talebini iletebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi Baltalimanı bölgesinde de evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız.  Gerekli teknik ve güvenlik koşullarını sağlayarak sahip olduğumuz, K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri, 25-75 ton arasında değişken kapasitelerde ev veya ofis nakliyatlarında yüksek ağırlıklarda tüm eşya ve mobilyaları taşıma iznini bize sağlamaktadır. 

Çolakoğlu Nakliyat Olarak Fiyatlandırma Formülümüz

Doğru bir durum analizinin yapılarak doğru nakliye aracının ve ambalajlama sistemlerinin seçilmesi, eşyaların güvenle taşınması ve tüm bu işlemlerin doğru zamanda hızla gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. 

Çolakoğlu Nakliyat olarak sizin bize duyduğunuz güvenin bilincinde olarak, yıllardır taşımacılık sektöründe tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak ,müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerimizi en üst kalitede tutuyoruz.

Evden eve nakliyat sürecinde çeşitli gerekliliklere göre farklı ekipmanları doğru teknikle kullanmamız nakliyat sürecinin her bir iş basamağını başarıyla gerçekleştirmemizi sağlıyor ve eşyalarınızın sağlam bir şekilde size teslimatını uzman kadromuz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Tüm süreçlerin ücretlendirilmesi ve size makul bir fiyat teklifi sunabilmemiz konusunda detaylı ve titiz bir analiz işlemi gerçekleştiriyor ve ödeme planını sizinle hemfikir olarak, açık ve şeffaf bir şekilde hesaplıyor ve paylaşıyoruz.

  • Taşınacak evin kullanım alanlarının m2 cinsinden büyüklüğü
  • Evin kaçıncı katta bulunduğu 
  • Taşınma sürecinde tüm iş adımlarında toplam kaç uzman personelin görevli olacağı 
  • Taşıma sırasında gerekli görülen eşyaların ambalajlama ve paketlemesi için kullanılacak ambalaj malzemeleri ve yardımcı teknik teçhizatlar
  • Taşınacak eşyaların cinsine bağlı olarak demontaj-montaj ihtiyacı (beyaz eşya, mobilya vs.) ve değeri
  • Taşıma esnasında kullanılacak uygun nakliye aracı (kamyon, tır vs.) ve aracın gerekli büyüklüğü
  • Taşınma sürecinde gidilecek km cinsinden mesafesi ve bu mesafeye bağlı olarak yakıt ihtiyacı  (şehir içi, şehirler arası vs.) 
  • Taşınılacak olan yeni adresin kaçıncı katta olduğu
  • Eşyaların tahliyesi ve yeniden yerleştirilmesi için kullanılacak yöntem (merdivenli bina, asansörlü taşıma vs.) 

Çolakoğlu Nakliyat olarak sektörde güven üzerine inşa ettiğimiz lider konumumuz ve şeffaf hizmet anlayışımız gereği, tüm evden eve nakliyat hizmetleri için fiyat teklifi sırasında izlediğimiz ve analiz ettiğimiz durumlar belirli bir standart altında sizin taleplerinize göre değişebilen farklı hizmetler fiyatlandırma sırasında tarafımızca değerlendirilmekte ve hesaplanmaktadır.

Eşyaların hasar görmesinin önüne geçmek adına Çolakoğlu Nakliyat olarak olarak evden eve nakliyat sürecinde tüm ekspert, sigorta, ambalajlama ve paketleme, demontaj ve yeniden kurulum işlemlerini size sunmakta, sürecin özel uzmanlık isteyen işçiliğini sizler için üstlenmekteyiz.

Mayıs 13, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+