Hizmetler

Çolakoğlu Nakliyat cazip fiyatlarla ev taşımak isteyenlere büyük imkanlar sunuyor. Evden eve taşımacılığında büyük kolaylık. Sizde Çolakoğlu Nakliyat‘a gelerek ev taşımanın rahatlığını ve güvenilir bir ekiple çalışmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İşimizde o kadar iyiyiz ki uluslararası evden eve nakliyat hizmetini sizlere en güvenilir haliyle sunuyoruz. Nakliyat işi genel anlamda oldukça özen ve dikkat isteyen bir iş. Söz konusu uluslararası nakliyat olduğu zaman ekstra özen ve dikkat gerekiyor.

Devamını oku »

Büro Taşıma

Faaliyet kapsamları yönünden günümüzde birbirinden farklı iş kolları bulunmaktadır. Her bir iş kolu daima gelişmeye açık bir anlayışla hareket etmektedir.

Devamını oku »

Çolakoğlu Nakliyat Ailesi

İstanbul içerisinde kurulmuş olan Çolakoğlu nakliyat ailesi, nakliyat konusunda en profesyonel ve en ayrıcalıklı hizmetleri zamanında ve doğru şekilde yapmak için kurulmuş firmalardan biridir.

Devamını oku »

Evden Eve Nakliye Firması

İnsanlar içinde bulundukları yaşam alanlarını değiştirme noktasında çoğu zaman bir ihtiyaç içerisinde olabilmektedir. Yeni alanlara taşınarak yaşamlarını orada sürdürmeyi ve yeni bir hayat kurmayı hedeflerler.

Devamını oku »

Fuar Taşıma

Firmaların tanıtımlarını en etkili şekilde yapmaları için sektörel olarak düzenlenen fuarlar oldukça önemli mecralardır. Buralarda yapılacak olan tanıtımlarda birçok kişiye ulaşmak ve ürün ile hizmetlerin en etkili şekilde direkt olarak ilgi kişilere aktarılması önemli bir kazançtır.

Devamını oku »

İstanbul Ofis Taşıma

Özellikle günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile yüksek binalarda yer alan ofis, iş yeri ve benzeri iş alanlarına yönelik nakliyat sektörü de gelişme göstermiştir.

Devamını oku »

Villa Taşıma

İnsanların yaşamlarında bazen kendilerini daha iyi hissedebilecekleri daha konforlu alanlara yönelmek isterler. Çünkü yaşam alanlarımız bizlerin günlük hayatta vaktinin geçtiği en önemli bölümlerdir.

Devamını oku »

Evden Eve Taşıma

Nakliyat ve taşıma konusuna en fazla ihtiyaç duyulan durumlar evlerin taşınması sırasında ortaya çıkmaktadır. Farklı nedenler ile yapılan ev taşıma işlemleri oldukça zorlu ve stresli işlemler olarak görülmektedir.

Devamını oku »

Okul ve Dershane Taşımacılığı

1959 yılından bu yana taşımacılık alanında hizmet veren ve adını bu alanda bir marka haline getiren Çolakoğlu Nakliyat olarak okul taşımacılığı sektöründe de bugüne kadar yüzlerce ailenin ilk tercihi olduğumuzu belirtmek isteriz.

Devamını oku »

Kütüphane Taşıma

Ev taşımacılığı ya da ofis taşımacılığı gibi kütüphane taşımacılığında da en önemli unsurlardan bir tanesi hiç kuşkusuz taşınacak materyallerin doğru bir şekilde paketlenip ambalajlanmasıdır.

Devamını oku »

Asansörlü Taşıma

Taşınacak eşyaların taşınma sürecinde zarar görmemesi için nakliye öncesinde tüm eşyaları türlerine göre ambalajlamaktayız. Kırılacak eşyaları kalın kağıtlar ile baloncuklu naylonlar kullanarak…

Devamını oku »

Fuar Taşımacılığı

Büyük küçük tüm işletmelerin kendi alanlarında tanıtımlarını ve reklamlarını yapmaya, hedef kitlelerine kendilerini hatırlatmaya her zaman ihtiyaçları vardır.Bunu başarmanın en güzel yöntemlerinden bir tanesi de tabii ki fuar organizasyonlarıdır.

Devamını oku »

Arşiv Taşımacılığı

Yarım asırdan fazla bir süredir nakliye sektöründe hizmet veren ve bu alanda adını duyuran Çolakoğlu Nakliyat olarak birçok taşımacılık alanında olduğu gibi arşive taşımacılığında da tüm iş dünyasına birinci sınıf …

Devamını oku »

Piyano Taşımacılığı

Piyanonun oldukça pahalı bir müzik aleti olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Belki en pahalı bile olabilen bu aletin ağırlığı ortalama 150 kg kadar olup son derece hassas bir yapıya sahiptir.

Devamını oku »

Antika Eşya Taşımacılığı

İster bir antika kolleksiyon meraklısın olun yada antika eşya hayranlığı olan kişi/kurumlar olsun; açık arttırma ve çevrimiçi internet üzerinden alacağınız bazı antika eşyalar için nakliye hizmetine ihtiyacınız gerekebilir.

Devamını oku »

Eşya Depolama

Şirketimiz depolama işlerinde de aradığınız kalitede hizmet vermektedir. Askılı tekstil (ceket, pantolon, mont, kaban vb.) ürünleri ştangeli odalarımızda depolanır.

Devamını oku »