Hizmetler

Çolakoğlu Nakliyat cazip fiyatlarla ev taşımak isteyenlere büyük imkanlar sunuyor. Evden eve taşımacılığında büyük kolaylık. Sizde Çolakoğlu Nakliyat‘a gelerek ev taşımanın rahatlığını ve güvenilir bir ekiple çalışmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat; eşyaların güvenli ve sağlıklı bir şekilde transfer etmek maksatlı gerçekleştirilen hizmetin adıdır. Kaliteli ambalaj malzemesi ve profesyonel personel ister.

Ofis Taşımacılığı

Günümüz iş dünyasında çalışan kişiler oldukça yüksek bir bölümü çalışmalarını kapalı alanlarda ve ofis ortamlarında sürdürmektedir. Genellikle çok sayıda çalışanın bir lokasyonda toplanarak çalışmalarını yürüttüğü bu...

Çolakoğlu Nakliyat Depolama
Eşya Depolama

Şirketimiz depolama işlerinde de aradığınız kalitede hizmet vermektedir. Askılı tekstil (ceket, pantolon, mont, kaban vb.) ürünleri ştangeli odalarımızda depolanır.

Parsiyel Taşımacılık ve Depolama
Parsiyel Taşımacılık

Yurdumuzun bütün köylerine parça ev eşyalarınızı (buzdolabı, çamaşır makinesi, çekyat, koltuk, dolap, kanepe, bavul vb.) köydeki evinize kadar götürüyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı
Askılı Tekstil Taşımacılığı

Lojistik, bilgi, nakliye, envanter, depo, malzeme taşıma ve ambalajlama ile hatta güvenlik entegrasyonunu içerir. Lojistik, tedarik zincirinin zaman ve mekan değerini katan bir kanaldır.

Antika Eşya Taşımacılığı
Antika Eşya Taşımacılığı

İster bir antika kolleksiyon meraklısın olun yada antika eşya hayranlığı olan kişi/kurumlar olsun; açık arttırma ve çevrimiçi internet üzerinden alacağınız bazı antika eşyalar için nakliye hizmetine ihtiyacınız gerekebilir.

Asansörlü Taşıma

Taşınacak eşyaların taşınma sürecinde zarar görmemesi için nakliye öncesinde tüm eşyaları türlerine göre ambalajlamaktayız. Kırılacak eşyaları kalın kağıtlar ile baloncuklu naylonlar kullanarak...

Kongre Taşımacılığı

Sayısı elliyi aşkın uzman personelimiz ile biz bu planlama çerçevesinde kongre alanına firmaların iletilmesini istediği ürünlerin taşınmasını gerçekleştirmekteyiz.

Kütüphane Taşıma

Ev taşımacılığı ya da ofis taşımacılığı gibi kütüphane taşımacılığında da en önemli unsurlardan bir tanesi hiç kuşkusuz taşınacak materyallerin doğru bir şekilde paketlenip ambalajlanmasıdır.

Arşiv Taşımacılığı

Yarım asırdan fazla bir süredir nakliye sektöründe hizmet veren ve bu alanda adını duyuran Çolakoğlu Nakliyat olarak birçok taşımacılık alanında olduğu gibi arşive taşımacılığında da tüm iş dünyasına birinci sınıf ...

Mahmut Cüda - Sara Tablosu (1929)
Sanat Eseri Taşımacılığı

Saray, otel. solon vb. yerlerde yapılan müzayedelerde; eserlerin ambalajlanması, taşınması, sergilenmesi ve sergi sonrası alıcılara veya depolara geri teslimi.

Ofis Taşımacılığı
Ticari Taşımacılık Hizmetleri

Şirketinizin ofis değiştirme veya mobilya yükleme projesini yönetmekle görevlendirildiyseniz, yardımcı olabiliriz.

Fuar Taşımacılığı

Büyük küçük tüm işletmelerin kendi alanlarında tanıtımlarını ve reklamlarını yapmaya, hedef kitlelerine kendilerini hatırlatmaya her zaman ihtiyaçları vardır.Bunu başarmanın en güzel yöntemlerinden bir tanesi de tabii ki fuar organizasyonlarıdır.

Piyano Taşımacılık

Piyanonun oldukça pahalı bir müzik aleti olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Belki en pahalı bile olabilen bu aletin ağırlığı ortalama 150 kg kadar olup son derece hassas bir yapıya sahiptir.

Fabrika Taşımacılığı

Çolakoğlu Nakliyat olarak son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bugüne kadar çok sayıda fabrikanın taşıma işini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Okul ve Dershane Taşımacılığı

1959 yılından bu yana taşımacılık alanında hizmet veren ve adını bu alanda bir marka haline getiren Çolakoğlu Nakliyat olarak okul taşımacılığı sektöründe de bugüne kadar yüzlerce ailenin ilk tercihi olduğumuzu belirtmek isteriz.

Ambalajlama ve Paketleme

Çolakoğlu nakliyat ambalajlama ve paketleme konusunda eşyalarınızı demonte ettikten sonra sağlam bir şekilde paketlemektedir.