Hizmetler

Çolakoğlu Nakliyat cazip fiyatlarla ev taşımak isteyenlere büyük imkanlar sunuyor. Evden eve taşımacılığında büyük kolaylık. Sizde Çolakoğlu Nakliyat‘a gelerek ev taşımanın rahatlığını ve güvenilir bir ekiple çalışmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı

Günümüz iş dünyasında çalışan kişiler oldukça yüksek bir bölümü çalışmalarını kapalı alanlarda ve ofis ortamlarında sürdürmektedir. Genellikle çok sayıda çalışanın bir lokasyonda toplanarak çalışmalarını yürüttüğü bu...

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat; eşyaların güvenli ve sağlıklı bir şekilde transfer etmek maksatlı gerçekleştirilen hizmetin adıdır. Kaliteli ambalaj malzemesi ve profesyonel personel ister.

Çolakoğlu Nakliyat Depolama
Eşya Depolama

Şirketimiz depolama işlerinde de aradığınız kalitede hizmet vermektedir. Askılı tekstil (ceket, pantolon, mont, kaban vb.) ürünleri ştangeli odalarımızda depolanır.

Parsiyel Taşımacılık ve Depolama
Parsiyel Taşımacılık

Yurdumuzun bütün köylerine parça ev eşyalarınızı (buzdolabı, çamaşır makinesi, çekyat, koltuk, dolap, kanepe, bavul vb.) köydeki evinize kadar götürüyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı
Askılı Tekstil Taşımacılığı

Lojistik, bilgi, nakliye, envanter, depo, malzeme taşıma ve ambalajlama ile hatta güvenlik entegrasyonunu içerir. Lojistik, tedarik zincirinin zaman ve mekan değerini katan bir kanaldır.

Antika Eşya Taşımacılığı
Antika Eşya Taşımacılığı

İster bir antika kolleksiyon meraklısın olun yada antika eşya hayranlığı olan kişi/kurumlar olsun; açık arttırma ve çevrimiçi internet üzerinden alacağınız bazı antika eşyalar için nakliye hizmetine ihtiyacınız gerekebilir.

Arşiv Taşımacılığı

Yarım asırdan fazla bir süredir nakliye sektöründe hizmet veren ve bu alanda adını duyuran Çolakoğlu Nakliyat olarak birçok taşımacılık alanında olduğu gibi arşive taşımacılığında da tüm iş dünyasına birinci sınıf bir hizmet vermeye devam etmekteyiz

Mahmut Cüda - Sara Tablosu (1929)
Sanat Eseri Taşımacılığı

Saray, otel. solon vb. yerlerde yapılan müzayedelerde; eserlerin ambalajlanması, taşınması, sergilenmesi ve sergi sonrası alıcılara veya depolara geri teslimi.

Ambalajlama ve Paketleme

Çolakoğlu Nakliyat olarak ekiplerimizde montör elemanları bulunmaktadır. Bu çalışma arkadaşlarımız büyük hacimli eşyalarınızı demonte ettikten sonra sağlam bir şekilde paketlemektedir.

Ofis Taşımacılığı
Ticari Taşımacılık Hizmetleri

Şirketinizin ofis değiştirme veya mobilya yükleme projesini yönetmekle görevlendirildiyseniz, yardımcı olabiliriz.

Fuar Taşımacılığı

Büyük küçük tüm işletmelerin kendi alanlarında tanıtımlarını ve reklamlarını yapmaya, hedef kitlelerine kendilerini hatırlatmaya her zaman ihtiyaçları vardır.Bunu başarmanın en güzel yöntemlerinden bir tanesi de tabii ki fuar organizasyonlarıdır.

Piyano Taşımacılık

Piyanonun oldukça pahalı bir müzik aleti olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Belki en pahalı bile olabilen bu aletin ağırlığı ortalama 150 kg kadar olup son derece hassas bir yapıya sahiptir.