Hizmetler

Çolakoğlu Nakliyat cazip fiyatlarla ev taşımak isteyenlere büyük imkanlar sunuyor. Evden eve taşımacılığında büyük kolaylık. Sizde Çolakoğlu Nakliyat‘a gelerek ev taşımanın rahatlığını ve güvenilir bir ekiple çalışmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörünün öncü ismi Çolakoğlu Nakliyat, tüm ev ya da ofis taşıma sürecinde müşteri memnuniyetini kendine hedef edinmiştir.

Profesyonel Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti günümüzde en çok rağbet gören hizmetler arasında yer almaktadır.

Ofis Taşımacılığı

Günümüz iş dünyasında çalışan kişiler oldukça yüksek bir bölümü çalışmalarını kapalı alanlarda ve ofis ortamlarında sürdürmektedir.

Evden Eve Taşıma

Nakliyat ve taşıma konusuna en fazla ihtiyaç duyulan durumlar evlerin taşınması sırasında ortaya çıkmaktadır. Farklı nedenler ile yapılan ev taşıma işlemleri oldukça zorlu ve stresli işlemler olarak görülmektedir.

Villa Taşıma

İnsanların yaşamlarında bazen kendilerini daha iyi hissedebilecekleri daha konforlu alanlara yönelmek isterler. Çünkü yaşam alanlarımız bizlerin günlük hayatta vaktinin geçtiği en önemli bölümlerdir.

İstanbul Ofis Taşıma

Özellikle günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile yüksek binalarda yer alan ofis, iş yeri ve benzeri iş alanlarına yönelik nakliyat sektörü de gelişme göstermiştir.

Çolakoğlu Nakliyat Depolama
Eşya Depolama

Şirketimiz depolama işlerinde de aradığınız kalitede hizmet vermektedir. Askılı tekstil (ceket, pantolon, mont, kaban vb.) ürünleri ştangeli odalarımızda depolanır.

Şehirler Arası Nakliyat

Taşıma işlemlerinde bulunduğunuz şehirde bir adrese taşınma işlemlerini deneyimli ekibimiz gün içerisinde başarılı bir planlama ile yapabilmektedir..

Profesyonel Ev Taşıma

Yaşamımızda karşımıza çıkacak durumlardan birisi olan taşınma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılması için profesyonel yardım alınması gerekmektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İşimizde o kadar iyiyiz ki uluslararası evden eve nakliyat hizmetini sizlere en güvenilir haliyle sunuyoruz. Nakliyat işi genel anlamda oldukça özen ve dikkat isteyen bir iş. Söz konusu uluslararası nakliyat olduğu zaman ekstra özen ve dikkat gerekiyor.

Parsiyel Taşımacılık ve Depolama
İstanbul Parsiyel Taşımacılık

Yurdumuzun bütün köylerine parça ev eşyalarınızı (buzdolabı, çamaşır makinesi, çekyat, koltuk, dolap, kanepe, bavul vb.) köydeki evinize kadar götürüyoruz.

Evden Eve Nakliye Firması

İnsanlar içinde bulundukları yaşam alanlarını değiştirme noktasında çoğu zaman bir ihtiyaç içerisinde olabilmektedir. Yeni alanlara taşınarak yaşamlarını orada sürdürmeyi ve yeni bir hayat kurmayı hedeflerler.

İstanbul Eşya Taşıma

Eşyaların taşıma işlemleri tamamen onların türüne göre yapılması gereken önemli işlemlerdir.

Çolakoğlu Nakliyat Ailesi

İstanbul içerisinde kurulmuş olan Çolakoğlu nakliyat ailesi, nakliyat konusunda en profesyonel ve en ayrıcalıklı hizmetleri zamanında ve doğru şekilde yapmak için kurulmuş firmalardan biridir.

Büro Taşıma
Büro Taşıma

Faaliyet kapsamları yönünden günümüzde birbirinden farklı iş kolları bulunmaktadır. Her bir iş kolu daima gelişmeye açık bir anlayışla hareket etmektedir.

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Lojistik, bilgi, nakliye, envanter, depo, malzeme taşıma ve ambalajlama ile hatta güvenlik entegrasyonunu içerir. Lojistik, tedarik zincirinin zaman ve mekan değerini katan bir kanaldır.

Antika Eşya Taşımacılığı
Antika Eşya Taşımacılığı

İster bir antika kolleksiyon meraklısın olun yada antika eşya hayranlığı olan kişi/kurumlar olsun; açık arttırma ve çevrimiçi internet üzerinden alacağınız bazı antika eşyalar için nakliye hizmetine ihtiyacınız gerekebilir.

Asansörlü Taşıma

Taşınacak eşyaların taşınma sürecinde zarar görmemesi için nakliye öncesinde tüm eşyaları türlerine göre ambalajlamaktayız. Kırılacak eşyaları kalın kağıtlar ile baloncuklu naylonlar kullanarak...

Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Taşıma nakliyat konusunda profesyonel yardım ve hizmet alınması sorunsuz olarak kısa sürede bu işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Kongre Taşımacılığı

Sayısı elliyi aşkın uzman personelimiz ile biz bu planlama çerçevesinde kongre alanına firmaların iletilmesini istediği ürünlerin taşınmasını gerçekleştirmekteyiz.

Kütüphane Taşıma

Ev taşımacılığı ya da ofis taşımacılığı gibi kütüphane taşımacılığında da en önemli unsurlardan bir tanesi hiç kuşkusuz taşınacak materyallerin doğru bir şekilde paketlenip ambalajlanmasıdır.

Arşiv Taşımacılığı

Yarım asırdan fazla bir süredir nakliye sektöründe hizmet veren ve bu alanda adını duyuran Çolakoğlu Nakliyat olarak birçok taşımacılık alanında olduğu gibi arşive taşımacılığında da tüm iş dünyasına birinci sınıf ...

Fuar Taşıma

Firmaların tanıtımlarını en etkili şekilde yapmaları için sektörel olarak düzenlenen fuarlar oldukça önemli mecralardır. Buralarda yapılacak olan tanıtımlarda birçok kişiye ulaşmak ve ürün ile hizmetlerin en etkili şekilde direkt olarak ilgi kişilere aktarılması önemli bir kazançtır.

Mahmut Cüda - Sara Tablosu (1929)
Sanat Eseri Taşımacılığı

Saray, otel. solon vb. yerlerde yapılan müzayedelerde; eserlerin ambalajlanması, taşınması, sergilenmesi ve sergi sonrası alıcılara veya depolara geri teslimi.

Ofis Taşımacılığı
Ticari Taşımacılık Hizmetleri

Şirketinizin ofis değiştirme veya mobilya yükleme projesini yönetmekle görevlendirildiyseniz, yardımcı olabiliriz.

Fuar Taşımacılığı

Büyük küçük tüm işletmelerin kendi alanlarında tanıtımlarını ve reklamlarını yapmaya, hedef kitlelerine kendilerini hatırlatmaya her zaman ihtiyaçları vardır.Bunu başarmanın en güzel yöntemlerinden bir tanesi de tabii ki fuar organizasyonlarıdır.

Piyano taşımacılığı
Piyano Taşımacılığı

Piyanonun oldukça pahalı bir müzik aleti olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Belki en pahalı bile olabilen bu aletin ağırlığı ortalama 150 kg kadar olup son derece hassas bir yapıya sahiptir.

Fabrika taşımacılığı
Fabrika Taşımacılığı

Çolakoğlu Nakliyat olarak son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bugüne kadar çok sayıda fabrikanın taşıma işini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Okul ve Dershane Taşımacılığı

1959 yılından bu yana taşımacılık alanında hizmet veren ve adını bu alanda bir marka haline getiren Çolakoğlu Nakliyat olarak okul taşımacılığı sektöründe de bugüne kadar yüzlerce ailenin ilk tercihi olduğumuzu belirtmek isteriz.

Ambalajlama ve Paketleme

Çolakoğlu nakliyat ambalajlama ve paketleme konusunda eşyalarınızı demonte ettikten sonra sağlam bir şekilde paketlemektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+