Sıkça Sorulan Sorular

Taşımacılık veya depolama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu dolduraran bize gönderin. Sizlere yanıt vermek üzere iletişime geçeceğiz ve aranılan cevabı web sitemizde yayınlayacağız.1950’li yılların başında ailesi ile birlikte Giresun dan istanbul’a göç eden Mustafa Çolakoğlu bir takım işlerde çalışır. 1959 da son çalıştığı Şişli Bomonti’deki firmanın yardımı ile kamyonet alarak nakliyeciliğe başlar.

Bununla birlikte civardaki diğer firmalarında talepleri doğrultusunda bir araç daha alarak oğulları Hikmet ve İsmet Çolakoğlu 6 m2 bir dükkan kiralarlar. Çalışma devam eder.

1970 li yılların sonunda Mustafa Çolakoğlu işi bırakır 1982 senesinde iki kardeş ayrılırlar fakat ikiside nakliye yapacaktır. Hikmet Çolakoğlu “Çolakoğlu nakliyat”, İsmet Çolakoğlu ise “İ.Çolakoğlu Nakliyat” adı altında faaliyet gösterirler.

Yıllarca çalışmanın verdiği yorgunluk ile onlarda işlerini çocukları Fikret, Fatih ve Fuat ÇOLAKOĞLU Kardeşlere devir ederler ve 2007 senesinde tekrar iki ayrı firma Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında birleşir.

Bu gün çolakoğlu nakliyat k1 ve k3 belgelerine sahip öncü firmalardan birisidir.

Taşıma ne kadar sürer ?

Şehir içi transferlerde, sürpriz durumlar dışında, demontaj, ambalaj ve yükleme maximum 5 saat, yine eşdeğerli olarak teslimat ve kurulum süreleri ile trafikte geçecek zaman, üzerine yemek paydosu vaktide eklendiğinde süre belirlenmiş olur. Şehirlerarası taşınmalarda süreçler taleplere göre değerlendirilir .

Sabah kaçta bizde olursunuz ?

?

Elektirikçiniz varmı?

Hiçbir nakliye firması bünyesinde elektrikci barındıramayacağı gibi hiçbir elektrikcide nakliye firmasında çalışmaz, personel şefi alaylı bir teknisyen oluşundan konutta yapılabilecek demontaj ve montaj işlemlerini çözümler, fakat legal nakliye firmaları eşyaların transfer edildiği yeni konutlarda avize montajı ve matkap gerektiren işlemleri gerçekleştirmez.

Buzdolabını boşaltmalımıyım ?

Şehir içi nakliyeler için buzdolabını boşaltmaya gerek yok, buzdolabı konuttan son çıkan dolayısı ile yeni konuta ilk giren eşyadır fakat şehirlerarası transferlerde tavsiyemiz ürünlerin taşıma öncesi tüketilmesidir.

Taşıma sigortalı değil mi?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In augue ligula, feugiat ut nulla cons quat, varius pentes que. Ut est lacus, molestie in arcu non, iaculis vehicula ipsum. Nunc fauci bus, nisl id dapibus finibus, enim diam interdum nulla, sed laoreet risus lectus feugiat nonq.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Taşımacılık veya depolama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu dolduraran bize gönderin. Sizlere yanıt vermek üzere iletişime geçeceğiz ve aranılan cevabı web sitemizde yayınlayacağız.