İstanbul Evden eve nakliyat internet portalında bir çok alan adı temin edilip; derme çatma bir sayfa oluştur. Bir de telefon numarası… Alın size nakliye firması. Çok dikkatli olmakta fayda var. Aynı telefon numarası örnek A nakliyat B nakliyat olarak karşınıza çıkması an meselesi.
Bu tarz tuzaklara düşmek istemiyorsanız Dikkatli araştırmakta yorumları iyi okumak da fayda var. Mümkünse firmayı yerinde ziyaret edip evraklarına bakmanızı öneririz.

Yıllarını vermiş bir çok markanın korsanları da mevcut tabi, bu işin bir standartı yok ancak eşyanın muhteviyatı doğrultusunda fiyat verilir biz buna keşif diyoruz. Aşağı yukarı fiyat bellidir. Düşük fiyat alıyorsanız bilinki bişeyler olacak; ya hasar ya da ücret olarak bir fark yansıması kaçınılmaz. Bir de yabancı personel evinize sokmak istemiyorsanız bir kere daha düşünmek gerek.

Arama motorunda ilk sayfada çıkan firmalara daha çok dikkat edilmesi gerekir. Diğer sayfalara da bakmakta fayda var.
Bu sektörde marka haline gelen Çolakoğlu, Tuzcuoğlu  ve Hayrioğlu markalarının korsanlarına yakalanmak istemiyorsanız ticaret sicilden ya da nakliyeciler derneğinden teyit almanızda fayda büyük.

Taşınma süreci kısaca şöyle ilerler:

İlk önce keşif envanter ,liste haline getirmek , burdaki amaç sonrasında gelebilecek aksiliği minimize etmek, ne tür bir araç, ne çeşit bir malzeme ve personel sayısı, aynı zamanda araçların kapı önü mesafe ölçümü son olarak da dış asansör kurulumu noktasında notlarda yer almalı. Diyelim ki karşılıklı anlaşma sağlandı sözleşme ve form alınmalı, sigortalı taşıyoruz kelimesinin şehir efsanesi olduğunu belirtmek, elden düşürülen malzemenin hiç bir acente tarafından karşılanmayacağını bunun taşıyıcı firma tarafından temin ve teyidini almak önemlidir.

Son olarak; sonu mutlu biten hizmetler reklam gerektirmez (Fuat Çolakoğlu)

Gerçek Çolakoğlu Nakliyat

 

Profesyonel İstanbul Evden Eve Nakliyat

Levent'den Burak ve Gözde Çiftinin Hatırası

evden eve nakliyat

Profesyonel Evden eve nakliyat, kişilerin karar vermesi ile mevcut adreslerindeki evden başka bir adreste bulunan bir eve; yaşam alanlarında bulunan ve ihtiyaç duyulan tüm yardımcı eşyalarının belirlenen zamanda hedeflenen yeni adrese belirli bir ücretlendirme karşılığında naklini ön gören profesyonel bir taşımacılık hizmetidir. Herkes hayatının bir döneminde farklı bir yaşam alanı arayışına girebilir ; kendisine en uygun, mutlu ve huzurlu hissedeceği konforlu bir yaşam alanını kurmak için profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilir.

Tüm taşınma süreçlerinin en zor olarak görülen kısmı evdeki tüm eşyaların taşımaya uygun olarak hazırlanarak başka bir yaşam alanına güvenli bir şekilde nakledilmesi ve kullanıma hazır hale getirilerek istenilen şekilde yerleştirilmesidir. Bu noktada evden eve nakliyat sürecinde eşyaların zarar görmemesi, kaybolmaması ve nakliye işlemlerinin belirlenen bir süre içerisinde hızla ve belirli bir kalite ile gerçekleştirilmesi önemlidir.

Evden eve nakliyat ve ev taşıma sürecinde eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi, doğru zamanda ve belirlenen adrese doğru bir şekilde teslim edilebilmesi için uzmanlık isteyen birçok farklı iş adımının izlenmesi gerekmektedir.

Evden eve nakliyat sürecinde izlenmesi gereken yol haritasını ve farklı uzmanlık alanlarının bu işlemler sırasında kontrollü bir şekilde sürece dahil olması önem taşımaktadır.

1. Eşyaların Envanterinin Çıkarılması

Evden eve nakliyat işlemi sırasında, taşınacak eşyaların sayım işlemi ve tespiti ile cinsinin ve sayısının belirlenmesi, eşyaların cinsine ve sayısına göre kayıt altına alınarak taşımaya en uygun nakliye aracının ve sevkiyat sisteminin sağlanması açısından önemli bir basamağıdır. Eşyaların titizlikle ve doğru bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle ekspertiz parça/adet sayılarının ve cinslerinin belirlenmesi buna göre en uygun taşıma sisteminin, ambalajlama ihtiyaçlarının belirlenerek, çalışma ekibinde kaç uzmanın yer alması gerektiği karşılaştırılmalı ve ekip sayısına uygun olarak bir çalışma planı çıkarılmalıdır.

2. Eşyaların Demontajı ve Paketlenmesi ile Taşımaya Hazır Hale Getirme

Taşınacak eşyaların hassasiyet durumuna ve cinsine göre taşımaya hazırlanması için sökülesi ve paketlenmesi, evden eve nakliyat işlemi sırasında, eşyaların zarar görmeden güvenle taşınabilmesi için oldukça önemlidir. Eşyaların cinsine göre gerekli ambalaj malzemelerinin belirlenmesi ve kutulama, ambalaj sargı, hava korumalı ambalaj vb. gibi farklı paketleme sistemleri kullanılması önemlidir. Beyaz eşyaların ve gerektiğinde mobilyaların sökülerek taşımaya hazırlanması, nakliye araçlarına taşınması hassas bir iştir.

3. Eşyaların Nakliye Aracına Taşınması

Evden eve nakliyat için eşyaların sayısı ve cinsine göre önceden belirlenen taşıma aracına, doğru bir şekilde ambalajlanarak korumaya alınan tüm eşyalar belirli bir sıra ile doğru bir şekilde yerleştirilmelidir. Bu işlem hareket ve yolculuk sırasında eşya ve mobilyaların zarar görmemesi ve araçtan indirilmesi sırasında zaman kaybının önüne geçilmesi adına uzman bir görüşle yapılmalıdır ki herhangi bir kargaşanın önüne geçilebilsin.

4. Eşyaların Nakliye Aracından Tahliyesi

Belirlenen yolculuğun ardından hedeflenen adrese varıldığında eşyaların ve mobilyaların tekrar araçtan indirilerek belirlenen eve teslim edilmesi ise en önemli adımlardan biridir. Eşyaların teslim edilecek evin bulunduğu konum, apartman veya girişlerin ve araç park alanının kullanıma uygunluğu bu noktada eşyaların nasıl bir şekilde yeni eve teslim edileceğini bize göstermektedir ki bu işlemin hızla ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi evden eve nakliyat işlemi sırasında çok önemlidir.

5. Eşyaların Yeni Eve Yerleştirilmesi

Yeni evin kapı genişlikleri, evin bulunduğu kat gibi bilgiler gerektiği noktada hane dışından işlem gerçekleştirerek gerektiği yerde hane içinden merdiven kullanarak eşyaların eve ulaştırılmasında planlamanın yapılmasını sağlar ve demontajlanarak getirilen mobilya ve eşyaların tekrar kullanıma hazırlanması için montajlama, sabitleme ve eşyaları istenilen noktalara yerleştirilmesi gibi farklı işçilik gücünü ve uzmanlık bilgisini içeren evden eve nakliyat sürecinin en son adımdır.

 

Çolakoğlu Nakliyat Güvencesi ile İstanbul Evden Eve Nakliyat

Yaşam alanınızda bulunan tüm eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun farkında olarak yarım aşırı aşkın bir süredir; tüm eşya ve mobilyalarınızın güvenle ve hızlı bir taşınabilmesi adına hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyat işlemlerinin uzmanlık gerektiren ve profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirilmesi gerektiren bir süreç olduğunun farkında olarak; en hızlı ve kaliteli çözüm önerilerimizi sizlere sunabilmek adına gelişen teknolojiyi yıllar içerisinde her zaman takip etmekteyiz. Ve hizmetlerimizi durmaksızın en yüksek kalite çizgisinde geliştirmekteyiz.

Çolakoğlu Nakliyat olarak, farklı uzmanlık alanlarına sahip çalışma ekibimiz ile evden eve nakliyat sürecinde; eşyalarınızın zarar görmeden, güvenle en hızlı sürede belirlenen adrese teslimi için 1959 yılından bu güne; gelişen ve büyüyen uzman kadromuz ve farklılaşan hizmetlerimiz ile profesyonel bir dokunuşla tüm taşıma ve nakliyat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat İşlemine Başlamadan

Sizin talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçiyoruz. Öncelikle uzman ekspertlerimiz ile evinizde bulunan eşya ve mobilyaların envanterini oluşturarak; farklı bir ücretlendirme çıkartmadan tüm eşyalarınızın sayımını gerçekleştirip kayıt altına alıyoruz. Bu kayıt işlemi ile evden eve nakliyat sırasında eşyaların kaybolmasının önüne geçiyor, evinizi taşımaya başladığımız süreden yeni evinizi yerleştirdiğimiz ana kadar eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Evinize girdiğimiz anda sizin değerli olarak gördüğünüz eşyaları yanınıza alarak tüm çalışma alanını bize bırakmanız yeterli olacaktır. Beyaz eşyalarınızın, kıyafetlerinizin, ağır mobilyalarınızın, değerli müzik aletlerinizin taşınması için gerekli paketleme tercihlerini sizinle paylaşıyor ve teknik olarak en doğru olarak yöntemi seçerek gerekli paketleme ve ambalajlama sistemini uygulamaya alarak işe koyuluyoruz. Askı sistemleri, kutulama, naylon ambalajlama ile tüm eşyalarınızı koruma altına alarak zarar görmelerini engelleyerek evden eve nakliyat işlemine hazır hale getiriyoruz.

Belirlenen eşyaların cinsi ve sayısına göre Çolakoğlu Nakliyat olarak sahip olduğumuz araç filomuzdan evden eve nakliyat sürecine ve eşyalarınızın taşıma gereğine göre en uygun aracı seçerek sizlerle kararlaştırdığımız yol haritasına göre evden eve nakliyat sürecini başlatıyoruz ve bu süreçte sizi yalnızca bize güvenerek dinlenmeye davet ediyoruz.

Türkiye’nin En Geniş Evden Eve Nakliyat Filosu

Türkiye’nin en geniş servis ve nakliyat ağına sahip olarak, dilediğiniz adrese belirlediğiniz zamanda eşyalarınızı teslim etmek üzere yola çıkmaya hazırladığımız eşyalarınızı dilediğiniz süre ile depolarımızda koruma altına alabilmekteyiz. Siz hazır olduğunuzda belirlenen tarih ve adrese eşyalarınızın daha sonra teslimatı için depolarımızdan yola çıkması üzere bir süre bizim korumamız altında eşyalarınızı saklayabilmekteyiz.

Nakliye aracına doğru bir şekilde yerleştirilen eşyaların yeni adresinize varıldığı anda tahliyesi sırasında yeni komşularınıza ve çevrede bulunan insanlara herhangi bir rahatsızlık verilmediğinden, acil durumlar anında ana yol ve bina çıkışlarının kapanmadığından emin olmaya önem veriyoruz. Evden eve nakliyat sırasında hem sizin için önemli olan eşyalarınızın korumasını üstleniyor hem de çevreye herhangi bir rahatsızlık ve zarar verilmesinin önüne geçiyoruz.

Yeni evinize vardığımızda ise eşya ve mobilyaların tekrar paketlerinden, kutularından çıkarılmasını, uzmanlık gerektiren tüm montaj ve yeniden kurulum işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz, mobilyaları evin hangi köşelerinde görmek istediğinizi söylemeniz bizim için yeterli, sizin isteğinize göre tüm yerleşim ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Eşyalarınızın Güvenliği Adına

Uzmanlığımızı hizmetinize sunduğumuz evden eve nakliyat işlemlerinde, hem bir aile kadar yakın çalıştığımız ekibimizin güvenliği ve sağlığı için hem de eşyalarınızın güvenle taşınması adına kara yolu taşımacılığı ile ilgili üst düzey güvenlik önlemlerini sağladığımız Çolakoğlu Nakliyat taşımacılık filosu olarak K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri ile akreditasyonumuzu sağlayarak kalitemiz ve güvencelerimizden asla taviz vermemekteyiz.

Alanında uzman kadromuz ile Çolakoğlu Nakliyat firması olarak tüm değerlerinizi değerlerimiz olarak benimsiyor, kalite, güven ve hız değerlerine bağlı kalarak evden eve nakliyat hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Evden eve nakliyat hizmeti öncesinde ekspertiz işlemi ile eşyalara ilişkin envanter oluşturulur, nedeni ise ihtiyaç duyulan ambalaj malzemesi, personel sayısı ve araç boyutu gibi bizim için önemli kriterleri netleştirebilmektir.

Çolakoğlu İstanbul Evden Eve Nakliyat  olarak, lojistik teknolojisinde yaşanan gelişmeleri çok yakından takip ediyor ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Yüksek kalitede hizmet vermekte olan firmamız, lojistik ve nakliyat konusunda sektörünün lider ve en köklü firmalarından bir tanesidir. Lojistik ve taşıma sektöründe çığır açan firmamız; müşterilerinden aldığı büyük güçle her geçen gün giderek gelişiyor, yenileniyor ve sürekli kendini güncellemeye devam ediyor. Yüksek kaliteli hizmet ilkesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma düsturumuzla marka adımızı her gün daha da yüksek yerlere taşımaya devam ediyoruz.

En üst düzey kaliteli taşıma ve cazip fiyat seçeneklerini ortak noktada buluşturan markamız, siz değerli müşterilerimizden aldığı büyük destekle nakliyat evden eve sektöründe lider olmaya devam ediyor. Evden Eve Taşımacılık Sektöründe Öncü ve Lider Firma Çolakoğlu İstanbul Evden Eve Nakliyat, lojistik ve evden eve nakliyat sektöründe mükemmel kalitesinden asla ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Taşımacılıkta uzman, deneyim ve tecrübe sahibi ve güler yüzlü şoför kadromuzla sizlerin yanınızda olmaya gayret ediyoruz.

Çolakoğlu İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmamız;

Sosyal medya üzerinde de çok etkin ve aktif olup, müşterilerinin yorum ve eleştirilerine çok önem vermektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilir ve lojistik alanında firma gelişimimize naçizane yorumlarınızla pozitif yönde katkıda bulunabilirsiniz.

Firma olarak, nakliyat evden eve alanında başta olmak üzere pek çok çeşitte hizmet seçeneği ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. Profesyonel ve Güler Yüzlü Evden Eve Nakliyat Kadrosu Uluslararası yüksek kalite standartları gereğince olabildiğince makul fiyatlara en iyi nakliyat evden eve hizmetini sunmayı kendine gaye ve ilke edinmiş olan Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız, evden eve nakliyat ve lojistik sektöründe ismini duyurmuş olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyor. Sektörümüzde lider ve önder konumda olmanın gereğince hizmet vermekte olan Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat, İstanbul başta olmak üzere çevre illerde de lojistik ve nakliyat işlerinizi sizler için halletmektedir. Bizlere GSM telefon hattımızdan veya genel merkezimizden ulaşarak yüksek düzey kaliteli hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat İstanbul ili gibi yoğun bir işleyişe sahip ve mega bir kentte taşınmak sizler için büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Aslında taşınma işlemleri genel olarak zorlu bir süreçtir. Çolakoğlu evden eve nakliyat İstanbul olarak 1959 yılından beri siz değerli müşterilerimizin evlerini İstanbul içi ve İstanbul dışı şehirlerarası nakliye hizmetleri vermekte, yüksek güvenlikli, kaliteli, profesyonel çalışmalarımızla taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yüksek Katlı Binalara Taşıma

Günümüzde artık yerleşim yerleri çoğunlukla yüksek katlı binalardan oluşmaktadır. İstanbul gibi bir mega kentte bu yerleşim tipinin seçilmesi yaşayan nüfusa yetecek barınma alanının oluşması için zorunlu bir durumdur. Yüksek katlı binalarda ev taşıma işlemleri daha çok profesyonellik ve gelişmiş teknolojiye sahip nakliye araçları ile yapılabilmektedir.

Çolakoğlu evden eve nakliyat İstanbul olarak sizlere Avrupa standartlarında nakliye teknolojilerimiz ve profesyonel taşına sertifikaları almış, tecrübeli operatör ve çalışanlarımız ile hizmetler vermekteyiz. Sizlerde evlerinizi taşımak için güvenilir, kaliteli ve özenli hizmet veren bir nakliye firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul İçi Evden Eve Nakliyat İşlemlerimiz Çolakoğlu evden eve nakliyat İstanbul olarak şubemiz İstanbul ilinin Kâğıthane ilçesinde yer almaktadır. Bizler sizlere İstanbul içi kaliteli, güvenli ve hızlı nakliye işlemleri sağlamaktayız.

Nakliye Araç Filomuz

Nakliye araç filomuzun geniş olması nedeni ile aynı anda birden fazla taşımacılık hizmeti sağlayabilmekte ve bu sayede sizlerin daha hızlı, gecikmeler yaşamadan ve istediğiniz gün, saatte nakliye işlemini gerçekleştirebilmekteyiz. Çolakoğlu evden eve nakliyat İstanbul iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ev keşif ekiplerimiz öncelikle sizlerin hizmet almak istedikleri adreslerinize uygun bir randevu saatinde gelmekte, gerekli olan incelemeleri yapmaktadır.

İncelemeler sırasında nakliye için vinçlerimizin nerelere kurulabileceği, yükleme işlemi esnasında trafikte bir aksama yaşanabilecek bir durumun olup olmadığı, taşınacak eşya yoğunluğu ve kat yüksekliği gibi kriterler yönünden değerlendirme yapmakta ve sizlerle fiyat konusunda anlaşmalar sağlamaktayız. Uygun bir tarihe randevu belirleyerek taşıma ve nakliye sözleşmesini imzalamaktayız.

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat İstanbul Olarak;

Bizler yasalarda yer alan taşıma yönetmelerine uygun bir şekilde hizmetler sunmaktayız. İşletmemizin resmi olarak bulunması gereken tüm belgeleri mevcut olup, profesyonel düzeyde bir çalışma hizmeti vermekteyiz. Taşıma sözleşmesi yanında istek doğrultusunda nakliye sigortası da yapılabilmektedir.

Bizler özellikle şehirlerarası nakliye işlemlerinde sigorta yaptırılmasını önemle tavsiye etmekteyiz. İstanbul içi nakliye hizmetleri için ise tercihi sizlere bırakmaktayız. Taşıma işlemi için eğer trafikte bir aksama yaratacak durum var ise mahalli yetkili merciden gerekli izinleri alarak taşıma esnasında sokağı trafiğe kapattırabilmekteyiz. Tüm bu hizmetleri siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde nakliye etmek için vermekteyiz.

Evlerinizdeki eşyalarınızı tek tek ambalajlamakta ve olası çizik, kırılma ve darbe gibi sorunlara karşı korumaktayız. Her odayı sırası ile paketleyip nakliye araçlarımıza yüklemekte, yeni adresinizde indirme ve odalara yerleştirme konusunda olası karmaşaların önüne geçmekteyiz. Çolakoğlu evden eve nakliyat İstanbul olarak çok uzun yıllardır bu hizmetleri vermiş olduğumuzdan tecrübelerimiz sayesinde bizlerden kaynaklı bir sorun yaşamayacağınızın garantisini sizlere vermekteyiz.

Gönül Rahatlığıyla Bizlerden Hizmet Alabilirsiniz

Nakliye Araç Filomuz ve Profesyonel Çalışanlarımız Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak geniş bir araç filosuna sahibiz. Farklı boyutlarda ve taşıma kapasitelerinde yer alan kamyon ve kamyonetlerimiz mevcuttur. Araçlarımız kapalı bir taşıma alanına sahip olup iç yüzeyleri çizilmeyi önleyici, kaliteli, yumuşak bir döşeme ile kaplanmıştır.

Taşıma esnasında bizlerden kaynaklı bir hasarın yaşanmaması için çok özverili bir şekilde hizmetler vermekteyiz. Yüksek katta yer alan dairelerimizin taşıma işlemlerinde vinç sistemli araçlarımızı kullanmaktayız. Profesyonel eğitim almış operatörlerimiz eşliğinde tüm güvenlik önlemleri alınarak nakliye için vinçlerimiz kurulmaktadır. Sonrasında özenli, dikkatli ve güvenli bir ortamda nakliye işlemleriniz bizler tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliye Politikamız ve Fiyatlarımız Çolakoğlu evden eve nakliyat; İstanbul olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerimizde hedefimiz en yüksek müşteri memnuniyetinin yakalanması olmuştur. Çalışmalarımızı bu doğrultuda vermekte olup, en iyisi için çalışmışızdır.

Diğer Nakliye Firmaları

Diğer nakliye firmaları gibi öncelikli hedefi yüksek kar marjı olan bir hizmet sunmak değil, öncelikli hedefimiz olarak kaliteli, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler vermek olmuştur. Fiyatlandırma politikamız genel olarak belirli kriterler eşliğinde belirlenmektedir. Fiyatlarımızın belirlenmesi ve değişmesinde öncelikle nakliye işlemi yapılacak olan adresler arası mesafe etkili olmaktadır.

Bir diğer neden taşınacak olan eşyaların alınacağı kat yüksekliği ve yeni adreste taşınacak oldukları kat yükseklikleri fiyatlandırmalarımızı etkilemektedir. Eşya yoğunluğunuz ve almak istediğiniz diğer ek hizmetlerimizi de hesaba katmakta, sonrasında sizlere en uygun fiyatlandırmaları vermekteyiz.

Eğer sizlerin de İstanbul içinde taşınması gereken evleriniz var ise ve bu konuda profesyonel, kaliteli, uygun fiyatlı hizmet alabileceğiniz bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çolakoğlu evden eve nakliyat iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak 1959 yılından beri sizlere hizmetler vermekteyiz. Günümüze kadar gelmiş olduğumuz noktalara müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ve kaliteden ödün vermemiz sonucunda ulaşmış bulunmaktayız. Evlerimizin taşınması bizler için büyük bir öneme sahiptir. Hele ki günümüzde yüksek katlı binaların inşa edilmesi ile birlikte taşınmak için profesyonel hizmetler almak şart olmuştur.

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat Olarak;

Sizlere kaliteli hizmetler vermekte ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde adresinizden alarak yeni adresinize nakliye etmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi gerekli olan yasal düzenlemelere uyarak gerçekleştirmekteyiz. Taşıma işlemi öncesi sizlerle anlaşma yapmakta, Taşımacılık ve Nakliyat Sözleşmesi hazırlamaktayız. Sözleşmede düzenlenme yeri ve tarihi, hizmet alan kişinin bilgileri, nakliye firması yetkili kişi bilgileri, eşya teslim süresi ve kimin teslim alacağı, taşınacak eşyaların paket sayıları ve numaraları, taşınacak eşyaların ağırlıkları, taşıma ücretinin belirlenmesi ve ön ödeme miktarı gibi birçok bilgiyi girmekte ve işlemleri başlatmaktayız.

Daha sonrasında eşyalarınız dikkatli ve özenli bir şekilde paketlemekte, yolculuk ve taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı gerekli önlemleri almaktayız. Daha sonrasında sizlerin eşyalarını güvenli bir şekilde nakliye etmekte ve sizlere teslim etmekteyiz. Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmetler alabilirsiniz. Sizlere taşınmanızda yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat İşleyişimiz

Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak kurumumuzdan almak istediğiniz nakliye hizmeti için öncelikle keşif gezisine gelmekte ve sizlerle fiyat konusunda anlaşarak nakliye sözleşmesi ve sigortasını imzalamaktayız. Sonrasında keşifler esnasında hangi eşyaların nasıl ambalajlanacağı, nakliye araçlarımıza nasıl bir düzen ile yerleştirileceği konusunda gerekeli planlamaları gerçekleştirmekteyiz. Anlaşmış olduğumuz gün ve saatte kurum çalışanlarımız ile adresinize gelmekte ve nakliye planlamasına göre paketleme işlemine başlamaktayız.

Mutfak eşyaları gibi kırılgan özelliğe sahip ürünleri tek tek ambalajlamaktayız. Diğer eşyalarınızı da özenli bir şekilde paketlemekte, ardından nakliye araçlarımıza odalardaki eşyaları gruplandırarak dizmekteyiz. Transfer edilecek olan adreste boşaltma ve yerleştirme konusunda karışıklığa yol açmadan hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Eğer sizlerde yakın bir süreçte evlerini kaşımak gibi bir işlem yapacaksanız ve bunun için kaliteli, güvenilir hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat İletişim:

İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir ve evden eve nakliyat konusunda ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma alabilirsiniz. -Nakliye Hizmetimizde neleri taşımıyoruz? Nakliye işlemleri esnasında tehlikeli ve yanıcı madde içerikleri bulunan ürünlerin, silahların, çabuk bozulabilecek olan yiyecek tarzı ürünlerin taşıma işlemlerini sağlamamaktayız.

Çolakoğlu olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimizde hem sizlerin hem de bizlerin can ve mal güvenliği konusunda gerekli olan tüm önlemleri almakta ve uygulamaktayız. -Taşıma Sigortası Yapmak Önemli mi? Özellikle şehirlerarası taşımacılık alacak olan müşterilerimizin olası bir kaza durumuna karşı eşyalarını sigortalaması bizler tarafından tavsiye edilmekte ve önerilmektedir.

Taşıma Sigortaları

Kaza sonrası büyük maddi kayıplar yaşanmaması için büyük öneme sahiptir. Bizlerde siz değerli müşterilerimizin maddi ve manevi kayıplar yaşamamasını isteriz. Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz ve Fiyatlandırma Politikamız Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak; bizler sizlere kaliteli araç filomuz ve profesyonel ekip çalışanlarımız sayesinde Avrupa standartlarında bir nakliye hizmeti vermekteyiz. Nakliye işlemlerimizi istediğiniz bina katından almakta ve istediğiniz bina katına çıkarmaktayız. Eşyalarınızı tek tek ambalajlamakta ve taşıma sırasında oluşabilecek çiziklere karşı dikkatli bir şekilde taşımaktayız.

Çizilmeyi Önleyen Kasalar

Nakliye araçlarımızın kapalı kasalarının iç yüzeylerini çizilmeyi önleyici yumuşak dokulu maddelerle kaplanmıştır. Bu sayede eşyalarınızın yüklenmesi, taşınması ve indirilmesi esnasında olası çizik ve hasarlara karşı gerekli önlemleri kurumsal olarak almaktayız.

Nakliye hizmetlerimizi haftanın her gününde sizlere vermekteyiz. Sadece resmi ve özel tatil günlerinde çalışmalarımız bulunmamaktadır. Genele olarak taşıma işlemlerimizi İstanbul ili içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Ancak gerekli koşulları sağlayan müşterilerimiz için şehirlerarası nakliye hizmetlerimizde mevcuttur.

Fiyatlandırma politikamızı etkileyen birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenlerden birkaç tanesini sıralayacak olursak; öncelikle nakliye işlemi yapılacak olan eşya yoğunluğu, eşyaların alınacağı kat sayısı ve sonrasında taşınacağı kat sayısı bu hizmetlerin fiyatlandırmalarını etkilemektedir. Bizler Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak sizlere en uygun nakliye fiyatları ile hizmetler vermekteyiz.

Yüksek katlı binalara taşıma işlemlerimizde vinç sistemimiz sayesinde dairelerinizin balkonlarına veya geniş bir açılışa sahip kapıların platformumuzu kurmakta ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı yukarılara çıkarmaktayız. Yukarı çıkarmış olduğumuz eşyalarımızı düzenli bir şekilde odalarına koymakta ve teslimatımızı gerçekleştirmekteyiz.

Teslimat ve Nakliye İşlemlerinde

Çalışan elemanlarımız alanlarında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve bilgili kişilerdir. Sizlerin eşyalarını hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde nakliye etmekteyiz. Eğer sizlerin de yakın bir süreç içerisinde ev taşıma hizmetine ihtiyacınız varsa ve bu konuda profesyonel hizmetler veren, tecrübeli ve bilgili bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çolakoğlu evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız. Çolakoğlu evden eve nakliyat telefon numaralarımızdan bizler ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyatlandırma alabilirsiniz.

Yeni Bir Yaşam Alanı İçin İstanbul Evden Eve Nakliyat Yeni bir yaşam alanında yer alabilmek için ; öncelikle gayrimenkul tercihlerinin gerçekleştirilmesi sonrasında satın alma ve kiralama işlemlerinin yapılması gereklidir. İnsanlar hayatlarının bazı dönemlerinde bu tip kararlar gerçekleştirdiğinde seçtikleri yaşam alanına yerleşebilmek için taşınma gibi bir ihtiyaç ile karşılaşırlar. Teknik olarak evden eve nakliyat şeklinde gerçekleştirilen bu işlem hizmet sektöründeki temel noktalardan birini oluşturmaktadır.

Yeni Yaşam Alanınıza Güvenli Taşıma

Var olan ve kurulu bir evden tüm eşyaların toplanması ve yeni bir adrese taşınması yöntemi ile gerçekleştirilen nakliyat işlerinin sonucunda seçmiş olduğunuz yeni yaşam alanında tekrar bir yuva kurulabilir. Bu yuvanın kurulabilmesi için belirli noktaların tamamlanması ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi önemlidir. Örneğin, mobilyaların hiçbir hasar ile karşılaşmadan ve de-monte şekilde taşınması sonrasında yeni adreste tekrar kullanılabilecek bir şekilde kurulması gerekir.

Taşınma işlemi için gerçekleştirilecek nakliyat hizmetlerinde firmamız sizler için sorunsuz ve nitelikli bir sistem ile hizmet oluşturmaktadır. Bu hizmet sırasında mutfak veya diğer alanlarda yer alan tüm küçük eşyalar ve ev eşyaları özel bir şekilde paketlenerek koliler halinde taşınacak şekle getirilir. Beyaz eşyalarınız ve elektrik ev eşyalarınız paketlendikten sonra taşıma işlemine hazır hale getirilir.

Taşındıkları alanda tekrar kullanıma hazır hale gelmesi için de çamaşır makinesi, buzdolabı ve televizyon gibi tüm eşyalar tekrar montajı yapılarak kullanılır hale getirilir. Bu tür niteliklere sahip olan bir nakliyat işlemi sayesinde evinizde yeni soluk elde ederek, yeni yaşamınıza başlamanız mümkün hale gelecektir. Bu noktada evden eve nakliyat hizmetlerini doğru firma üzerinden aldığınız konusunda mutlaka emin olmalısınız. Hizmet aldığınız firmanın hangi standartları sunduğunu, hizmet kalitesinin tecrübelere yansımasını ve sahip olduğu kalite belgelerini mutlaka kontrol etmeniz önemlidir.

Avrupa Standartları

Üst Düzey Evden Eve Nakliyat Firmamız 60 yıla yakın bir maziye sahip olduğu için İstanbul’da A’dan Z’ye birçok farklı ilçe arasında ve semt arasında evden eve nakliyat hizmetleri gerçekleştirmektedir. Bu hizmetler sırasında tamamen Avrupa standartlarında bir kalite elde edilmesi için birçok farklı belge ve sertifika ile sizlere kalitemizi net bir şekilde sunuyoruz.

ISO kalite standartları gibi önemli belgelere sahip olan işletmemiz, tamamen sistematik bir yöntem ile hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz sistematik hizmet yöntemi içerisinde öncelikle taşınma işleminin başlatılacağı evde eşya envanteri çıkarılır. Eşyaların boyutları, türü, ambalajlama ihtiyaçları, kaç kişilik bir ekibin çalışması gerektiği gibi konular göz önünde bulundurularak çalışma planı hazırlanır. Sonrasında eşyalar de-monte bir hale getirilerek, paketlenir ve taşımaya hazır halde ambalaj işlemleri tamamlanır.

Paketleme ve ambalaj işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalar nakliye aracı ile taşınır; nakliye aracı ile birlikte taşıma işlemi gerçekleştirildikten sonra da tahliye edilen eşyalar yeni adrese ulaştırılır. Son adımda evden eve nakliyat hizmetlerinin tamamlanabilmesi için eşyalar yeni eve yerleştirilir ve kullanıma hazır hale getirilir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Güvence

Ayrıntıları Firmamız İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirirken sizlere güvence sunabilmek için hizmet öncesinde karşılıklı olarak imzalanacak bir sözleşme hazırlar.

Bu sözleşme kapsamında sigorta işlemleri gerçekleştirilmesi ile taşıma sürecinde eşyalarınızın başına herhangi bir zarar gelmemesi için güvence elde etmiş olursunuz. Karşılaşılan sıkıntılı durumlarda bu sigorta bağlamında zararınızın temin edilmesini talep edebilirsiniz. Ambalajlı taşımacılık işlemleri gerçekleştirildiği için eşyalarınızın hasar veya darbe ile karşılaşması engellenmektedir.

Özellikle mobilyalarda ve televizyon gibi eşyalarınızda tüm hasar sıkıntılarına karşı güvence ile taşıma gerçekleştirilmektedir. Bu güvence sayesinde hızlı, güvenilir, pratik ve uygun fiyatlı bir sistem ile nakliyat hizmetlerini tamamlayabilir ve yepyeni bir eve sorunsuz şekilde ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İnsanlar evde veya işyerinde rutin günlük yaşantısında hayatını sürdürebilmek için bazı temel eşyalara ihtiyaç duyarlar. Evimizde temel olarak kullandığımız eşyalarımız ; beyaz eşya, mobilya, küçük ev aletleri, halı, perde gibi hayatı kolaylaştıran ve yaşantımızın ayrılmaz diğer parçalarıdır. İş yerlerimizde ise ofis mobilyaları, bilgisayar veya çalıştığınız sektörün makine veya ilgili eşyalarıdır. Belli dönemlerde ev veya iş yerimizin taşınması zorunlu hale gelebilmektedir.

Taşınmak zorunda olduğumuz da karşımıza en büyük sorun olarak eşyalarımızın herhangi bir kırılma veya dökülmeye maruz kalmadan yeni yerlerine nakledilmesi gelmektedir. Bunun için evden eve taşımacılık hizmeti veren firma veya şahıslardan bu hizmeti satın almak gerekir. Ciddi ekonomik zorluklarla alınan ev veya işyeri eşyalarınız doğru yol ve yöntemler kullanılarak taşındığı zaman herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma ihtimalimiz ortadan kalkacaktır.

Evden Eve Taşıma Hizmeti Veren Firma Seçimi

Özellikle insanlar temelli olarak bir yere gittiklerinde eşyalarını da götürmek zorundadır. Ev ve işyerini taşırken bu hizmeti veren firma seçimi önemlidir. Öncelikle kurumsal profesyonel ve tecrübeli firmaları tercih etmek gerekir. Sigortalı taşımacılık hizmeti vermesi olası bir kaza durumunda mağdur olmanızın önüne geçecektir. K3 ve diğer ilgili kurumlardan gerekli yeterliliğe sahip olduklarına dair resmi evraklara sahip olmaları gerekir.

Ekip halinde çalışan paketleme, demontaj ve montaj işlemlerini profesyonel bir şekilde yapabilen firmalar tercih edilmelidir. Özellikle yüksek katlı binalardaki taşınma işlemlerinde mutlaka asansörlü taşıma hizmeti veren firmalar seçilmelidir. Ayrıca taşıma esnasında oluşan hasarların karşılanacağına dair sözleşme yapılmalıdır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatlandırması

Evden eve taşımacılık hizmeti veren bir firma şehir içi veya şehirlerarası taşınma durumuna göre fiyat belirlemektedir. Taşınacak eşyanın miktarı niteliği bulunduğu binanın yüksekliği veya taşınacak yerin yüksekliği gibi değerlere göre fiyat seçenekleri değişik bir göster. İstanbul Evden eve taşımacılık hizmeti satın alırken özellikle şehirlerarası taşınmada yakıt fiyatlarından dolayı ücret artışı olmaktadır. Her iki durumda da paketleme titizlikle ve hassas bir şekilde yapılmalıdır. Özellikle kırılabilecek eşyaların özel malzemeler kullanılarak paketlenmesi zaruri bir durumdur. Sizler de profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız firma olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Kuruluş 1959
Bir sorunuz mu var?
Başka yerde aramayın!
Evinizi yada işinizi taşımaya karar verdiniz. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Çolakoğlu Nakliyat danışma merkezimiz memnuniyetle yardımcı olacaktır.
Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+