İstanbul evden eve nakliyat, günümüzde taşınma ile ilişkili olan ve çoğu zamanda basit gibi gözüken fakat çok zor olan, bir hayli önemli süreçlerden biridir.

Nakliyat işi zor olduğu kadar profesyonellik gerektiren bir iştir. Taşınma işinizi profesyonellikten uzak, amatör ve işinde ehil olmayan firmalar ile gerçekleştirirseniz kırık eşyalar, kaybolan koliler, çizilip ezilen beyaz eşya ve mobilyalar gibi ağır maddi hasarlı ve geri dönülmez bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için Çolakoğlu Nakliyat ile tanışın.

İstanbul evden eve nakliyat konusunda sektörün öncü ismi olan firmamız, tüm ev ya da ofis taşıma sürecinde sizlerin isteklerine uygun hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine hedef edinmiştir.

Tüm eşyalarınızın güvenle taşınmasında profesyonel bir süreç ile destek sağlayan firmamız, en iyi hizmet noktasında uzmanlığa sahip olmasıyla beraber müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Bu alanda İstanbul’da ve Türkiye’nin dört bir yanında İstanbul evden eve nakliyat sürecinde destek alacağınız, en uygun fiyat ile faydalanacağınız ve eşyalarınızın taşınması hakkında bilgi, destek ve hizmet alabileceğiniz profesyonel nakliyat firması olarak yanınızdayız.

 

 

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyatta tecrübe ve sorumluluk bilinciyle hareket eden firmamız, nakliyatta tecrübeli personelleriyle her zaman bütçenize uygun çözümler sunmaktadır.

Tüm personeliyle organize, planlı ve dikkatli bir şekilde çalışan uzman kadromuz ve bulunduğu konumda önemli bir yere sahip olan şehirler arası şirketimiz, sizlerin taşınma esnasındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı ilke haline getirmiştir. Çünkü yılların bizlere öğrettiği en önemli tecrübe, müşteri ihtiyaçlarını öğrenmenin ve karşılamanın başarımızın en büyük anahtarı olduğudur.

Firmamız Çolakoğlu Nakliyat sektörün en önde gelen firması Türkiye’nin her iline ve ilçesine nakliyat hizmeti sunmaktayız. Şehirlerarası nakliyat ile eşyalarınız Türkiye’nin her bölgesine istediğiniz an sorunsuz bir şekilde taşınabilmektedir.

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri için özel donatılmış araç filomuz ile sizlere zahmetsiz ve masrafsız bir nakliye hizmeti vadediyoruz. Türkiye’nin her noktasına ayak basan firmamız sizler için her zaman en kaliteli ve modern nakliyat hizmetini sunmaktadır.

 

Nakliyat firmamız ile her zaman bir adım öndesiniz demektir. Eşyalarınızın eski adresinizden yeni adresinize taşınması bizim açımızdan son derece kolay bir iş çünkü işimiz nakliyat. Sizde Çolakoğlu Nakliyat güvencesi ile İstanbul evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçip daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları bulunduğunuz taşınacağınız adresten, yeni taşınacağınız adrese göre değişiklik göstermektedir. Nakliyat hizmeti almak ve fiyat bilgisi edinmek için firmamızdan ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık

Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bina yöneticileri, ya asansörün kullanılmasına izin vermez ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz. İşte bu durumlarda asansörlü İstanbul evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun, sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Asansörlü nakliyat eşyalarınızın bina içinde asansör, merdiven kullanırken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, eşyaları insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan ve bu sayede de daha hızlı nakliyat sağlayan en kolay sistemdir.

Asansörlü eşya taşıma hizmeti almak her zaman daha pratik ve daha hızlıdır bu sayede hem zamandan hem de kırılacak, çizilecek eşya probleminiz olmadığı için paradan tasarruf edersiniz.

Çolakoğlu Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti ilkemizden asla şaşmadık ve sizler için her zaman en kaliteli en profesyonel hizmeti vermek için çalıştık. Size kaliteli ve düşük maliyetli bir nakliyat hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik. Bu doğrultuda şehir içi nakliyat hizmetlerinde ve şehirler arası İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde sizlere daha profesyonel bir hizmet ve kalite sunarak kolaylık sağladığımız asansörlü İstanbul evden eve nakliyat ile evinizi taşıyoruz. Sizde çayınızı yudumlayıp dertsiz tasasız taşınmanın Çolakoğlu Nakliyat imzasıyla keyfini çıkarırsınız.

Herkesin malumudur ki her işin olduğu gibi asansörlü nakliyat hizmetinin de önemli pek çok incelikleri ve püf noktaları vardır. Asansörlü taşıma konusunda da müşterilerimiz şunu bilmelidir ki her eşya asansörle taşınmaya elverişli olmayabilir ya da çarpık kentleşme sonucunda birçok ev, bina vb. yerlere asansörlü nakliyat aracının yaklaşması mümkün olmayabilir. Bunun mümkün olması için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabileceği bir boşluk ve mesafe olması gerekmektedir.

Diğer yandan karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de asansörlü sistemin bina yanına yanaşsa bile eşyaların taşınacağı kapı veya çıkışın küçük olması nedeni de asansörlü taşımacılık için sorun teşkil eden durumlardan biridir. Ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın asansörlü taşımacılık ile taşınıp taşınmayacağı gibi durumlar değerlendirilerek sizlere asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul’da 1956 yılında kurulan Çolakoğlu Nakliyat olarak, nakliyat sektöründe faaliyet göstermekteyiz ve marka kalitemiz ile sektöre yön veren öncü bir firmayız.

Evden eve, işten işe, şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz ve geniş araç filomuz sayesinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Kurulduğu günden bu yana profesyonel çalışma anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden emin adımlarla ilerleyen firmamız günümüz teknolojisinin de imkanlarından yararlanarak her zaman kaliteli ve güvenilir bir nakliyat hizmeti vermektedir.

Sadece İstanbul evden eve nakliyat değil şehirler arası nakliyat ve ofis taşımacılığı yapan firmamız için en temel ilke müşteri memnuniyetidir.

Çolakoğlu Nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat sektöründe pek çok ilki gerçekleştirmiştir. Bunlardan en önemlisi asansörlü nakliyat hizmetidir. Bir diğer önemli yeniliği ise araçlarda yapmıştır.

Nakliyat firmamızın geniş araç filosunda ki tüm araçlar çelik kasa olup en uzun yollarda ve en kötü hava şartlarında bile eşyalarınıza zarar vermeden güvenle taşınmasının en önemli elemanıdır.

Ayrıca İstanbul’da ev taşımacılığı konusunda paketleme ve personel kalitesini her zaman iş standartlarına göre yükseltme amacındayız. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktır. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile boy gösteren firmamız bu alanda her zaman dürüst güvenilir ve profesyonel bir firma olmayı ve aynı doğrultuda nakliyat hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

İstanbul’da ve başka illerde, ilçelerde hizmet veren Çolakoğlu Nakliyat yaz-kış sürekli nakliyat talebi olan müşterilerimize ev ya da ofis farketmeksizin nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Çalışma Prensibimiz

İstanbul evden eve nakliyat hizmetimizle her zaman müşterilerimizin güvenini kazanarak kaliteli, uzman ve profesyonel nakliyat hizmeti vermeyi hedefledik. Güvenli bir taşımacılık hizmeti almak herkesin hakkı, bunu biliyor ve eşyalarınızı kendi eşyamız gibi özenle taşıyoruz.

 

Çolakoğlu Nakliyat firmasının vermiş olduğu hizmetleri incelemek için hizmetlerimiz kategorisine göz atıp alacağınız hizmet konusu ile ilgili ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz ya da iletişim sayfamızdan bizlere 7/24 ulaşıp yardım ve destek alabilirsiniz.

Bizim hedefimiz sizin beklentilerinizi aşarak evinizi taşırken ve yerleştirirken göstereceğiniz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir. Taşınmak için Çolakoğlu Nakliyat’ı seçtiğinizde taşınma işleminin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Bizim çalışma sistemimizde en önemli nokta müşterilerimize verdiğimiz sözü “Hizmet Garanti Sertifikası” olarak görmemizdir.

Dürüst, kaliteli ve çözüm üreten şirket kimliğimiz ile, gücümüzü destekleyip nakliye hizmetinde marka olarak kendimizi daha geliştirmekteyiz. En önemli yatırımımız çalıştığımız kişilerdir.

Kullandığımız ekipmanlar ve sistemler müşterilerimize verdiğimiz taahhüt ve sunduğumuz kaliteli servis hizmet politikamızı yansıtmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakliyat ve taşıma hizmetlerinde tüm kaynak ve olanaklarımızı kullanırız. Sizin güveninizi kazanmak, bizim için en önemli yatırımdır. Biz, daha önce de söylediğimiz gibi sizin ihtiyaç duyacağınız hizmeti en iyi şekilde vereceğimizden eminiz.

 

Ambalaj ve Paketleme

Nakliyat özellikle taşınan açısından yorucu ve çok stresli bir iştir. Nakliye çeşitli aşamalardan oluşan belli bir süreci kapsar. Taşınacak eşyaların kolilenip paketlenmesi, beyaz eşya ve mobilyaların demonte edilmesi, kırılacak eşyaların özenle kırılmayacak şekilde ambalajlanması gibi pek çok zorlu aşama vardır. Tüm bunları planlamak taşınmanın telaşında oldukça zahmetli bir iştir. Peki bütün bu saydıklarımızı sizlerin yerine biz yapıyoruz desek?

Çolakoğlu Nakliyat sizleri taşınmanın derdi ve zahmetinden kurtarıyor! Ekspertiz hizmetimiz ile müşterilerimizin beklentilerini öğrenir ve ona göre verilecek hizmeti planlarız. Taşıma eksperi sizlerin taleplerini dinler, taşımanın hangi noktalar arasında nasıl yapılacağını planlar, planlanan bu hizmeti oldukça dikkatle, kaliteli servis hizmeti sağlayarak ve çözümler sunarak sonuçlandırır.

Taşınmanız hem sizin için hem de bizim için önemlidir. İşin başından itibaren, sizin kaygılarınızı, ihtiyaçlarınızı beklentilerinizi biliyoruz. Taşıma ekspertizi, hizmet süresi boyunca, sizin taşınmazının daha kolay olmasını sağlayacak belirlerlen ihtiyacınıza uygun çözümleri yerine getirecek öneriler sunar ve bu önerileri gün gün planlar. Sizinle beraber taşınmanız ile ilgili en uygun zamanı belirliyoruz. Taşınma zamanını doğru belirlemek için, taşıma ekspertiz her odayı, depoyu (tavan arası, bodrum katı, garaj, sundurma vb.) inceler ve her türlü eşyayı kayıt eder.

Ekspertizimiz ile anlaşmaya varıldıktan sonra taşınma günü belirlenir taşınma günü geldiğinde profesyonel ekibimiz evinize gelerek kırılacak mutfak eşyalarını, gardrop içini ve diğer tüm eşyalarınızı özenle paketler, ardından alanında uzman teknik ekiplerimiz mobilya beyaz eşya gibi hem değerli hem de ebat olarak büyük eşyalarınızı demonte ederek paketler. Özenle paketlenen her eşyalarınız artık yeni evine gitmeye hazır. Taşıma ekibimiz ile özenle aracımıza yüklenir ve yeni adresine doğru yola çıkar.

 

 

Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

İstanbul Evden eve nakliyat ambalajlam sunulan hizmetlerden bazıları: Kolilemeye makul eşyalarınızın kategorize edilerek kolilenmesi, elektronik eşyalarınızın ayrı ayrı koruyucu ambalajları ile kaplanarak zarar görmeyecekleri şekilde taşımaya hazır hale getirilmeleri örnektir. Ayrıca kırılmaya müsait mobilyaların da aynı biçimde koruyucu ambalajla kaplanması da ayrıca önemlidir. Bütün mobilyaların sivri köşelerinin olası çarpma ve darbelere karşı hem zarar görmemeleri, hem de diğer eşyalara zarar vermemeleri için demonte edilip koruyucu gereç ile kapatılması bu alandaki hizmetlerin bir bölümüdür. Ofisten ofise nakliyat ve ambalajlamada sunulan hizmetlerden bazıları:

Ofis araç ve gereçlerinizden kolilemeye makul olanların kolilenmesi oldukça önemlidir. Elektronik ofis cihazlarının (bilgisayar, yazıcı, tarayıcı gibi) koruyucu ambalaj yardımı ile kaplanarak darbelere karşı korunaklı hale getirilmesi örnektir. Ayrıca mobilyalarınızın sivri hatlarının koruyucu plaka ile kapatılarak eşya güvenliğinin sağlanması, cam mobilyaların da koruyucu malzeme ile kaplanarak taşıma hizmeti için dayanıklı hale getirilmesi de bu alandaki verdiğimiz hizmetlerin bir bölümüdür.

İstanbul evden eve nakliyat ilgili uzman personelimiz özenle, kırılma tehlikesi olan cam eşyaları ve mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde yeniden birleştirirler. Bu biçimde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ambalaj Hizmeti

Ambalajlama, günümüz nakliye sektöründe müşterilerin tercih odağı haline gelen yenilikçi bir nakliye hizmeti çözümüdür. Temel olarak eşyalarınızın taşımaya uygun hale getirilmesi için hazırlanmasını kapsamaktadır.

Ambalaj ve paketleme hizmeti İstanbul evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Çolakoğlu Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma personellerimiz, eşyalarınızı darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara karşı dayanıklı olması ve herhangi bir zarar görmemesi için balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınıza İstanbul evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde ya da iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

Özellikle taşınırken çizilebilecek eşyalarda güvenlik için olması gereken paketleme prosedürüne oldukça dikkat etmekteyiz.

Paketleme prosedürü büyük, ve çizilme olasılık yüksek eşyalarda taşınma prosedürü öncesinde yapılan ve koruma fonksiyonunda büyük önem arz eden bir uygulamadır. Bu uygulama vasıtası ile çizilmemesine özen gösterdiğiniz eşyalarınızda taşınma sırasında da herhangi bir sorun oluşmadan rahatlıkla taşınır.

Hemen hemen bütün eşyalara uygulanabilen paketleme prosedürü arzu ya da ihtiyaç durumlarında nakliyat firmamız tarafından uygulanabilmektedir. Taşıma işlerindeki paketleme uygulaması eşyaların üzerine onların güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir giydirme prosedürüdür. Paketleme prosedüründe önemli hususlardan birisi de eşyanın boyutuna göre dikkatlice paketleme yapılmasıdır.

Paket boyutları standart olmamalı ve paketleme prosedürünün eşyanın üzerine tam oturacak biçimde yapılması gereklidir. Aksi takdirde paketleme uygulaması gerekli fonksiyonu ortaya koyamamaktadır.

Çolakoğlu Nakliyat ambalajlama ve paketleme işini en iyi yapan nakliye firmalarından ilkidir. Yılların deneyimi ve teknolojisinin de sayesinde bunu başarmıştır.

Muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile ambalajlanma hizmetleri yapılır. Paketleme prosedürü ya da firmamız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere erişebilir, irtibat sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir