Kongre Taşımacılığı Hizmeti

Kongre TaşımacılığıKongre taşımacılığı aşağıda da belirtildiği gibi diğer taşımacılık türlerinden farklı olarak zamanlamaya maksimum düzeyde özen gösterilmesi gereken bir alandır.

Kongre kelimesinin sözlükteki asıl anlamı, çeşitli ülkelerden yöneticilerin, elçilerin ve temsilcilerin katılması aracılığıyla gerçekleştirilen toplantıdır.

Günümüzde büyük çaplı toplantı ve etkinlikleri tümünü kapsamaktadır. Eğitim, bilim, kültür, sanat, hukuk vb. birçok çeşitli alanda sektörün önde gelen isimlerinin temsilcilerinin konuşmacı olarak katıldığı ve genellikle en az birkaç gün süren bu kongrelerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur zaman yönetimidir.

Hem ulusal hem de uluslararası çapta düzenlenen bu organizasyonlar belirli bir program dahilinde ilerler. Bu nedenle katılımcıların da bu programa azami düzeyde uyum sağlaması beklenmektedir.

Bu kadar kısıtlı zamanda yapılan planlamalara dahil olma ve katılım gösterme kararı alarak hali hazırda süregelen işlerinden bir nebze de olsa feragat eden kurum ve kuruluşların belirtilen zaman yönetimi profesyonel bir şekilde yürütmeleri zorunludur.

Bu nedenledir ki kongre organizasyonlarına katılım sağlayacak tüm işletmelerin bu süreçte uzman destek almaları onlar için en sağlıklısı olacaktır.

İstanbul Kongre Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

İstanbul kongre taşımacılığı yukarıda da belirtildiği gibi diğer taşımacılık türlerinden farklı olarak zamanlamaya maksimum düzeyde özen gösterilmesi gereken bir alandır.

Belirlenmiş olan kongre programına ne zaman ve ne kadar süre katılım sağlanacağı katılımcılar tarafından belirlenir. Daha sonra nakliye şirketi ile vakit kaybetmeden temasa geçilmeli ve bu zaman çizelgesi hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunulmalıdır.

Sayısı elliyi aşkın uzman personelimiz ile biz bu planlama çerçevesinde kongre alanına firmaların iletilmesini istediği ürünlerin taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Bulunulan alanın yüksekliğine göre asansör taşımacılığı yöntemlerinden de destek alarak tüm ürünleri güvenli bir şekilde özel nakliyat araçlarımıza yüklemekteyiz.

Bu yükleme işlemi öncesinde tedbir amaçlı ambalajlamalarını gerçekleştirmekteyiz. Bu ambalajlama esnasında taşınacak ürünlerin türüne göre farklı malzemeler kullanmakta olup tüm bu malzemelerin birinci sınıf kalitede olmasına özen göstermekteyiz.

Her zaman ancak kaliteden ödün verilmediği müddetçe başarılı bir taşıma işleminin gerçekleştirilebileceği bilinci ile hareket etmekteyiz.

Kongre alanına taşınacak ürünlerin haricinde kongre boyunca kullanılacak tanıtım materyallerinin nakliyesi ve kurulumu ile de bizzat ilgilenmekteyiz.

Roll up, afiş, kırlangıç gibi büyük çaplı ve zarar görmemesi gereken tanıtım materyallerinin kongre alanına getirilerek yerleştirilmesi de yine aynı şekilde uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca; kongre organizasyonu boyunca stand açmak isteyen ve bunun için hali hazırda bir standı bulunmayan müşterilerimiz için de stand taşıma ve kurulum hizmeti sunmaktayız.

Kongre etkinliğinin bitmesi ile birlikte yine aynı şekilde demonteleri yaparak materyallerin iade edileceği yerlere taşınması işlemini de gerçekleştirerek görevimizi sonlandırmaktayız.

Kongre Taşımacılığı Alanında Çolakoğlu Nakliyat

Yarım asrı aşkın bir süredir nakliye alanında faaliyet göstermemiz ve bu alanda öncü konumda olmamız nedeni ile bugüne kadar çok sayıda kongre organizasyonunda Çolakoğlu Nakliyat olarak yer aldığımızı belirtmek isteriz.

Profesyonel ekibimiz, gerekli yetki belgelerimiz ve geniş araç filomuz sayesinde katılım gösterilecek olan kongre için yapılacak olan tüm taşımacılık faaliyetleri bizzat tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Böylelikle katılım gösterecek olan kuruluşların yalnızca kongre alanına gelmesi yeterli olmaktadır.

Yalnızca İstanbul’un değil tüm Türkiye’nin en köklü nakliye şirketlerinden bir tanesi olduğumuz kabul görmektedir. Bunu bugüne kadar birlikte çalışmalar yürüttüğümüz büyük markaları inceleyerek de görebilirsiniz.

Dilerseniz iletişim bilgilerimizden yararlanarak referanslarımız hakkında detaylı bilgi talep edebilir ve konu ile ilgili görüşme sağlayabilmek için tarafımıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra tüm sosyal medya kanalları üzerinden de bizi takip edebilir ve bu mecralardan da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm müşterilerimize aynı gün içerisinde dönüş sağladığımızı belirtmek isteriz.

Bir sorunuz mu var?
Başka yerde aramayın!
Evinizi yada işinizi taşımaya karar verdiniz. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Çolakoğlu Nakliyat danışma merkezimiz memnuniyetle yardımcı olacaktır.
Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+