BOSTANCI EŞYA DEPOLAMA

Bostancı Eşya Depolama

Bostancı eşya depolama firması olarak Bostancı ve İstanbul geneline, eşya depolama hizmeti sunmaktayız.  Eşya depolama hizmeti adından da anlaşılacağı gibi evinizde fazla olan eşyalarınızı   veya nakliye sürecinde bulunan eşyalarınızı kısa süreliğine   özel eşya depolarında güvenli bir şekilde saklanması hizmetidir.  Sizlere güvenli ve kaliteli bir şekilde eşya depolama hizmeti vermek için birden fazla geniş, ferah ve temiz depolama alanlarımız bulunuyor.  Depolama hizmeti çoğunlukla tayin, yer değiştirme, vs. gibi nedenlerden dolayı taşınma işlemlerinin uzaması gibi nedenlerden dolayı depolama hizmetine ihtiyaç duyuluyor. 

Bostancı Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Gerçekleşir 

Bostancı eşya depolama hizmeti sizin bizim firmamızla iletişime geçip bu hizmeti almak istediğiniz andan itibaren hizmet sürecimiz başlıyor.   Yetkili personelimiz hizmetin detaylarını verip onayınız aldıktan sonra   ekiplerimizi adresinize gelerek, eşyalarını toplayıp, özel ambalajlara koyduktan sonra taşıma araçlarına yüklüyor ve depolarımıza götürüyoruz.  İstifleyerek taşıdığımız eşyalarınız paketli olarak saklandığından dolayı hiçbir şekilde toz kir kırılma çizilme gibi durumlara maruz kalmıyor.  Bu aşamadan sonra sizlerde yapmanız gereken diğer işleri halledip, eşyalarınız istediğiniz tarihten depolarımızdan alarak yeni adresinize güvenli ve sağlam bir şekilde taşınma imkânı suluyorsunuz. 

Eşya Depolama Sigortası Nedir?

Kaliteli güvenilir ve garantili hizmet sunan nakliyat firmalarının olmazsa olmazı olan sigortalı depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız yangın, sel deprem, hırsızlık vs. nedenlerden dolayı eşyalarınızı maddi değerli sigorta şirketleri tarafından temin edilmektedir. Bostancı eşya depolama hizmeti sunan firmamızda depolama alanlarımızda sakladığınız her türlü eşyalarınız sigortalı bir şekilde saklamaktadır.  Fakat ülkemizde taşımacılık sektöründe sigortalı depolama hizmeti yaygın olmadığı için sadece sigorta şirketleri ve firmamız arasında yapılan karşılıklı sözleşme çerçevesinde yürütülüyor. 

Bostancı Eşya Depolama Fiyatları

Bostancı eşya depolama fiyatları hakkında tek bir rakam söylemek imkânsızdır. Çünkü fiyatlar eşyanızı yoğunluğuna ve kaplayacağı yer göre farklılık göstermektedir. Kombine parça eşyalarınız ile iş yeri ve ofis malzemeleriniz ekonomik fiyatlar ile saklanır. Ancak şu unutulmamalıdır ki eşyalarınız sayısı, boyutu ve süresi fiyatları değiştiren etkenlerden biridir. Bunun en maliyetli yolu firmamızın bu hizmet için vermiş olduğu ücretsiz ekspertiz olanaklarından faydalanmak olacaktır. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+