Parsiyel Taşımacılık ve Depolama

BURSA İSTANBUL PARSİYEL TAŞIMACILIK

Bazı durumlarda evlerimizde, iş yerlerimizde ya da diğer yaşam alanlarımızda nakliye işlemi gerektiren durumlar olmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde eşyaların ya da yüklerin taşınması gözümüzde büyümektedir. Taşımacılık işlemini kendi imkanlarımızla yapmamız çok zordur. Ağır eşyaların paketlenmesi, taşınması, yüklenmesi işlemlerini sorunsuz gerçekleştirebilmek için uzman desteğe ihtiyacınız vardır. Bursa İstanbul Parsiyel Taşımacılık işi yapan firmalardan destek alarak bu işleminizi çok kısa sürede ve sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel hizmet veren firmalar donanımlı eleman kadrosu, araçları ve uyguladığı tekniklerle, her türlü nakliye işleminizi özenle yapmaktadır. Taşımacılık sektöründe ki bir seçenekte parsel taşımacılıktır.

Bursa İstanbul Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, aynı güzergâh üzerindeki, farklı kişilere ait olan yüklerin bir araçta taşınması işlemine denilmektedir. Farklı kişilerin yüklerinin, aynı kamyon, tır ya da kamyonetle taşınma işlemi parça eşya taşıma ya da parsiyel taşımacılık olarak adlandırılmaktadır. Parsiyel taşımacılık sayesinde yükler tek araçta taşınarak maliyet düşürülür ve nakliye işlemi daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Sizler de Bursa İstanbul parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarınız için iyi bir araştırma yaparak güvenilir bir firma ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece parça eşyalarınızın taşınması işlemini hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirme imkânı bulursunuz. Parsiyel taşımacılık işleminden beklediğiniz sonucu alabilmeniz ve eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması için güvenilir bir nakliye firması araştırmalı ve iletişime geçmelisiniz.

Bursa İstanbul Parsiyel Taşımacılık Yaparken Yük Nasıl Hesaplanır?

Ekonomik bir nakliye seçeneği olan parsiyel taşımacılıkta yükler metreküp üzerinden hesaplanır. Metreküp üzerinden, en×boy×yükseklik×adet şeklinde hesaplama işlemi yapılır. 1m³= 333 kg’a karşılık gelmektedir. 1 ton= 3m³ karşılık gelmektedir. 1 ldm= 1750 kg’a karşılık gelmektedir. Birim fiyat üzerinden belirlenen ölçü ve ağırlığa göre fiyat belirlenmesi yapılmaktadır.

Parsiyel Taşıma Türleri

Karayolu Parsiyel Taşımacılık 

RUT planlamasına uygun olarak kara yolu araçları ile yapılan nakliye işlemidir. Yükleme yapılacak malzeme kapıdan ya da depodan yüklenir.

Havayolu Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel kargoların taşınmasında kullanılan yöntemdir. Yükler hava alanı ya da hava limanından alınır. Yükler yurt dışına taşınacaksa gümrüklü olması gerekmektedir.

Denizyolu Parsiyel Taşımacılık

Genellikle yurt dışı parsiyel taşımacılık amacıyla kullanılır. Konteynerlerle ve açık olarak yüklerin taşınması olanağı sunar.

Demiryolu Parsiyel Taşımacılık

 Yüklerin bir vagona yüklenmesi şeklinde yapılan taşımacılık işlemidir.

Bursa İstanbul Parsiyel Taşımacılık Hizmetimizle Parça Yüklerinizi Özenle Taşıyoruz

Parça eşyalarınızın daha ekonomik taşınması için size olanak sunan Bursa İstanbul Parsiyel Taşımacılık hizmeti veren firmamız hizmetinizdedir. Parça şeklinde aldığımız eşyalarınızı adresinizden alarak araçlarımıza yüklüyoruz. Bursa İstanbul güzergâhındaki yüklerinizi özel olarak dizayn edilmiş araçlarımızla özenle yüklüyoruz.

Araçlarımız her türlü yükünüzü en güvenilir şekilde taşıyabilecek kapasitede ve korunaklıdır. Yükleriniz hiç bir şekilde hasar görmeden en kısa sürede istediğiniz depo ya da adrese teslim edilmektedir. Firmamızı aramanız durumunda öncelikle elemanlarımız adresinize gelerek bir rapor hazırlar.  Eşyalarınızın türüne en uygun araç ve taşınması için gerekli olan ekipmanlar tespit edilir.

Yüklerinizin Paketlemesi

Bizi arayarak nakliye işleminiz için yardım istemeniz durumunda hızlı bir şekilde adresinize geliyoruz. En küçük eşyadan en büyük eşyanıza kadar hepsinin paketleme işlemini özenle yapıyoruz. Her eşyanın özelliğine göre özel ambalajlar kullanarak paketleme işleminizi gerçekleştiriyoruz. Böylece taşınma ve nakliye sırasında yüklerinizin hasar görme riskini ortadan kaldırıyoruz. Tecrübeli ve güler yüzlü elemanlarımız tarafından paketleme işlemini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Yüklerin Araçlara Yerleştirilmesi

Özenle paketlenen yüklerinizi aynı titizlikle araçlarımızla taşıyor ve yerleştiriyoruz. Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için en uygun teknikleri kullanıyoruz. Tüm eşyalarınızın taşınması için gerekli olan her türlü donanıma ve ekipmana sahip olan eşyalarınız zarar görmeden araçlarımızla taşıyoruz.

Eşyalarınızın cinsine ve özelliğine göre seçtiğimiz aracımıza yüklerinizi özenle yerleştiriyoruz. Tüm araçlarımız eşya taşıma işlemi için özel olarak dizayn edildiği için eşyalarınız nakliye sırasında sarsılmaz ve zarar görmez. Eşyalarınız özelliğine göre aracımızdaki özel dizayn edilmiş bölümlere yerleştirilmektedir.  Ayrıca eşyalarınız dış etmenlerden de hiç bir şekilde etkilenmez ve zarar görmez.

Güvenli Taşımacılık

Firmamız tarafından eşyalarınız oluşabilecek zararlara karşı garantili bir şekilde taşınır. Nakliye işlemi sırasında oluşabilecek her türlü riske karşı eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır. Eşyalarınızda hasar oluşması durumunda maddi kaybınız size ödenmektedir. Nakliyesini gerçekleştirdiğimiz yüklerinizi size vaat ettiğiniz sürede aynı titizlikle yeni adresinize indiriyor ve nakliye işlemini tamamlıyoruz.

Firmamızda çalışan tüm elemanlarımız tecrübeli, güler yüzlü ve güvenilirdir. Firmamız tüm yetki gerekli resmi belgelere sahiptir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerimizle her geçen gün daha da verimli hizmet vermekteyiz. Bursa İstanbul parsiyel taşımacılık firması olarak sizlere güvenli ve hızlı taşımacılık garantisi vermekteyiz. Taşımacılık firmalarında bulunması gereken bütün belge ve yetkilere sahip olan firmamız ve çalışanlarımızla sizlere profesyonel parsiyel taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Nakliye Taşımacılığı İçin Gerekli Belgeler

Riskli meslekler arasında yer alan taşımacılık sektöründeki oluşabilecek sıkıntıların önüne geçebilmek için devletin, resmi kurumlardan alınmasını zorunlu tuttuğu belgeler vardır. Bu belgeler;

K1 Yetki Belgesi

Kamyon ve kamyonetle nakliye işlemi yapacak olan ayrıca vergi levhası olan kişiler için verilen belgedir. Araç şahıs üzerine kayıtlı ise 25 ton, şirket üzerine kayıtlı ise 75 ton kapasiteli olması, 20 yaşının altında olması gerekir.

K2 Yetki Belgesi

 Kendi adına kayıtlı olan araçla nakliye işlemi yapacak olan kişilere verilen belgedir. Ayrıca bu kişilerden SRC3 /4 belgesi de istenir. Bu şahısların 62 yaşından küçük olması ve psikoteknik belgesinin de bulunması gerekir.

K3 Yetki Belgesi

 Gerçek ve tüzel kişilerin alması gereken belgedir. 30 ton kapasiteli olan araçlara, ev ve büro eşyası taşıma yetkisi almak için verilen belgedir. Bu belgeyi alabilmek için kişinin, psikoteknik belgesi, mesleki yeterlilik belgesi ve SRC3/4 belgelerinin olması gerekir. Ayrıca aracın 20 yaşından küçük olması gerekir. Firmamız ve şoförlerimiz bütün yetki belgelerine sahiptir.

Her açıdan tamamen güvenli ve donanımlı olan firmamız sizlere parsiyel taşımacılık konusunda sıkıntısız hizmet garantisi vermektedir. Sizler de bizimle iletişime geçerek güvenilir bir taşımacılık firmasının sunduğu imkânlardan faydalanabilirsiniz.

Bursa İstanbul Parsiyel Taşımacılık Firmamızın Avantajları

  • Parça eşyalarınızı kendi imkânlarınızla ve diğer nakliye yöntemleri ile taşımanız daha maliyetli olur. Parsiyel taşımacılık firmamız çok daha düşük maliyetlerle eşyalarınızı taşımaktadır.

 

  • Kendi imkânlarınızla çok uzun sürede ve zorlukla yapacağınız taşınma işlemi profesyonel firmamız tarafında çok kısa sürede gerçekleştirilir.

 

  • Eşyalarınızı kendiniz taşımak isterken zarar verebilir ve maddi hasar oluşturabilirsiniz. Oysa parsiyel taşımacılık hizmeti veren firmamız eşyalarınızı en uygun tekniklerle taşıyarak zarar görmelerini önler ve oluşabilecek hasarlara karşı da eşyalarınızı sigortalar. Tüm araçlarımız her türlü eşyalarınızın taşınma işlemini en güvenilir şekilde yapılması için dizayn edilmiştir.

 

  • Eşyaların paketlenmesinden yeni adrese teslim edilmesine kadar her aşamada taşınma işleminizi yapan ekibimiz tecrübeli, donanımlı ve tüm yetki belgelerine sahiptir. Yani firmamız size tamamen uzman taşıma hizmeti sunmaktadır.

Bütün bu avantajlardan faydalanabilmek için sizler de Bursa İstanbul Parsel Taşımacılık hizmeti veren Çolakoğlu Nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Büyük şehirlerdeki eşya taşımacılığı sorununu artık düşünmenize gerek yok. Bursa’dan İstanbul’a taşınması gereken eşyalarınızı adresinizden alıyor ve istediğiniz adrese kısa süre de güvenilir ve ekonomik bir şekilde taşıyoruz.

 

Nisan 05, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+