CADDEBOSTAN EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul’un pek çok farklı bölgelerinde sağlamış olduğumuz ev taşıma hizmetlerinde, özel araç filosu ile çalışmalar yürütmekteyiz. Kadıköy Caddebostan evden eve nakliyat hizmetleri ile faaliyet gösteren firmamız, taşınmadan önce belirli bir süre aralığında saklanması ve bekletilmesi gereken eşyalar için depolama hizmetleri ile çalışmalarını yürütmektedir. Oldukça zor ve zahmetli olan ev taşıma işlemleri, aynı zamanda zaman sorunu nedeni ile sürekli ertelenmekte ve kişiler mağduriyetler yaşayabilmektedir. Bu gibi durumlar için alanında hizmet veren nakliye firmalarına ihtiyaç duyan kişiler, aynı zamanda işinin hakkını veren markalar ile anlaşmak istemektedir. Bahsi geçen ihtiykaaçlar için uzun yıllar hizmet veren firmamız, müşterilerin memnun olması için aralıksız çalışmaktadır.

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Yol mesafesi, eşyaların sayısı ve özelliklerine göre farklılık göstermekte olan Caddebostan evden eve nakliyat fiyatları, markamız sayesinde piyasadaki en uygun ücretler üzerinden sağlanmaktadır. Eşya paketleme ve işyeri taşımacılığı ayrıcalıklarının yanı sıra askılı taşıma avantajı da sunmakta olan firmamız, özel kıyafetler için özel araç filosu ile ulaşımlar sağlamaktadır. Özel araçlarda yer alan askılıklar sayesinde, ütülenmiş ve kırışmaması gereken kıyafetlerin zarar görmeden yeni adreslere ulaştırılması mümkün olmaktadır. Söz konusu olan askılı taşıma ve nakliye işlemleri için internet üzerinden fiyat al kısmına erişebilirsiniz. Ayrıca ulaşım sırasında araçlarda meydana gelebilecek olan herhangi bir arıza durumları için önceden gerekli tedbirleri almakta ve araçlarımızın bakımlarını aksatmadan yaptırmaktayız.

Çolakoğlu Caddebostan Depolama Hizmetleri

Çeşitli fiyat aralıkları ile sağlamış olduğumuz Caddebostan evden eve nakliyat hizmetlerimiz, özel asansör cihazları kullanılarak da gerçekleştirilmektedir. Buna bağlı olarak eşyaların çizilmesi ve de darbe almasının önüne geçilmektedir. Taşıma ve montaj işlemlerinin yanı sıra, güvenli alanlarda belirli süreler içerisinde bekletilmesi gereken ev ya da ofis eşyaları için çalışmalar yürütmekteyiz. Sayısı ve özellikleri ile belirlenen eşyalar için depolama hizmetleri ayrıcalıklarını sizlere sunmakta olan markamız, bahsi geçen işlemler için uygun fiyatlara yer vermektedir. Bahsedilen depolama hizmetleri özellikle büyük firma ve şirketler için avantajlı olsa da, yeni ev bulamamış olan müşterilerimiz için de oldukça yarar sağlamaktadır.

Mayıs 20, 2018
HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+