Etiler Ev Taşıma

Etiler Ev Taşıma Hizmetleri

Ev taşımak, yen bir ev sahibi olanlar dışında pek kimsenin memnun olmadığı bir durumdur. Fakat her gün Etiler’den diğer ilçelere veya illere ev taşımak zorunda kalanlar olduğu gibi başka noktalardan da Etiler’e taşınmak zorunda olanlar olmaktadır. Eğer kaliteli bir işbirlikçi bulabilirseniz taşınma sürecinin bütün stres ve zahmetini ortadan kaldırabilir, yeni yaşam alanınızda keyifli vakit geçirmenin ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Fakat tam tersi başarısız bir iş ortaklığı kurarsanız taşınmanın stresine bir de zarar gören eşyalarınız ve kaybettiğiniz zaman eklenir.

Etiler ev taşıma alanında 60 yıla varan tecrübemizle en iyi hizmeti sunuyoruz. Modern araçlarımız ve profesyonel personellerimizle ev taşımacılığını apayrı bir boyuta taşımış bulunuyor, kaliteli iş ortağı arayanların bir numaralı tercihi oluyoruz.

Etiler Ev Taşıma Sırasında Eşyaların Paketlenmesi

Evden eve nakliyat ve taşınma sürecini yönetebilmek, taşınma sırasında eşyaların zarar görmesini engellemek, doğru zamanda doğru yerde bulunabilmek ve daha pek çok detay, profesyonel ev taşımacılığının parçasıdır. Firmamız Etiler ev taşıma sektöründe bütün hizmetlerini bir yol haritası dâhilinde yaparak süreci kontrollü biçimde yönetmekte, güvenli taşımacılık sağlamaktadır.

Taşınacak eşyaların envanteri, uzman eksper görevlilerimizce yapılmakta, eşyaların sayımı, türlerinin belirlenmesi, en uygun nakliye aracının tespiti, nasıl ve hangi ambalaj malzemelerinin kullanılacağı gibi detaylar başarıyla saptanmaktadır. Ardından demonte hale getirilmesi gereken mobilya, beyaz eşya gibi ürünler ustalarımızca demonte hale getirilmekte, bütün eşyalar taşınma sırasında zarar görmemesi için kutulama, ambalaj sargı, hava korumalı ambalajlama gibi paketlemelere tabi tutulmaktadır.

Güvenli Etiler Ev Taşıma Sistemleri

Etiler ev taşıma işlemlerinde eşyaların nakliye aracına taşınması ve yerleştirilmesi büyük önem arz eder. Eşyaların bina içinden ya da dışından uygun sistemle taşınması, belli bir sıraya göre yerleştirilmesi gerekir. Yeni adrese ulaşıldığında da çevre güvenliği sağlanarak dairenin bulunduğu kata göre sevkiyat sistemleri kurulmalı, düzenli olarak araçtan indirilerek yeni eve aktarılması gerekir. Tahliye edilerek yeni eve yerleştirilen eşyaların aynı şekilde sabitleme, montajlama ve istenilen noktaya yerleştirilmesi de profesyonel ekiplerce yapılması gerekir. Firmamız bütün bunları başarıyla yapmakta, yeni yaşam alanınızda güvenle kullanımınıza hazır hale getirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir