ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT

Yaşam alanlarında bulunan bütün eşyalar değerlidir. Kiminin maddi kiminin manevi değeri fazla olsa da değersiz eşya yoktur. Bu yüzden taşınma sırasında eşyalarının zarar görmesini kimse istemez. Firmamız Etiler evden eve nakliyat alanında uzun yılların deneyimi ve güçlü altyapısıyla taşınmayı kolaylaştırmakta, eşyalarınızın zarar görmeden nakliye edilmesini sağlamaktadır.

Etiler Evden Eve Nakliyat Yol Planı

Etiler evden eve nakliyat işlemlerinde başarılı çözümler için mutlaka bir yol haritası çıkarılmalıdır. Bu sayede hem güvenli bir nakliyat yapılmış olur hem de zaman kaybının önüne geçilmiş olur. Firmamız işlemlerini şu aşamalarda sürdürmektedir:

  • Eşyaların envanterlerinin çıkarılması: bu ilk aşamada sayım işlemleri ve eşyaların türlerinin tespiti uzman eksperlerimizce yapılır. En uygun nakliye aracının ve sevkiyat sisteminin belirlenmesi bu aşamada yapılır. Ambalajlama ihtiyaçları belirlenir.
  • Ev eşyalarının demontajı ve paketlenerek taşımaya hazır hale getirilmesi: taşınacak eşyaların hassasiyet derecesine göre uygun şekilde paketlenmesi gerekir. Paketleme, nakliyatın en önemli aşamasıdır. Mobilya, beyaz eşya gibi ürünler sökülür, demonte hale getirilir. Kutulama, ambalaj sargısı, hava korumalı ambalajlama gibi farklı paketler kullanılarak eşyaların zarar görmeyecek hale gelmesi sağlanır.
  • Eşyaların nakliye aracına taşınması: Nakliye aracına taşıma, evin kat sayısına ve konumuna göre uygun sistemle yapılır. Önceden belirlenen taşıma aracına belli bir sırayla yerleştirilir. Düzenli yerleştirme indirirken zaman kazandıracağı gibi taşıma sırasında eşyaların zarar görmesini de engeller.
  • Eşyaların nakliye arabasından tahliyesi: yeni eve gelindiğinde taşıma işleminin hane içinden mi yoksa dışından mı yapılacağı belirlenerek gerekli sistemler kurulur. Çevre güvenliği sağlandıktan sonra eşyalar sırayla yeni eve taşınır.
  • Ev eşyalarının yeni eve yerleştirilmesi: Yeni adrese taşınan eşyalar konulması gereken noktaya başarıyla taşınarak demontajları yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir. Özellikle beyaz eşyalar ve mobilyaların kurulumu bu noktada önemlidir.

Etiler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Etiler evden eve nakliyat fiyatları konusunda en uygun çözümleri firmamızda bulabilirsiniz. Nakliye fiyatları, eşyanın türüne miktarına, dairelerin bulundukları kat sayılarına ve evler arasındaki mesafeye göre değişmektedir. Firmamız en kaliteli hizmeti sunduğu gibi en ekonomik çözümleri de sağlamakta, taşınmayı zahmet olmaktan kurtarmaktadır. Yılların verdiği deneyim bize gösterdi ki Etiler’ de Evden Eve Nakliyat yaparken biz sadece eşya taşımıyoruz her şeyden önce değer taşıyoruz eşyadan daha fazlasını içinde günlerinizi geçirdiğiniz şöyle bir oturup çocuklarınızla, eşinizle vakit geçirdiğiniz objeleri taşıyoruz. Sizi siz yapan, sizin anılarınızla bezenmiş tüm eşyalarınızı, sizin yaklaştığınız hassasiyetle yaklaşarak taşıyoruz. Evden Eve Nakliyat hizmetinde güler yüzlü personeli, deneyimli çalışanları ile önce planlama ve kurgulama yapıyor ardından nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir zarar gelmesin diye en ince ayrıntısına kadar hesap yapıyoruz çünkü hiçbir şeyin kolay kazanılmadığını biliyoruz. Eşyalarınızın deforme olmaması için gereken tüm önlemleri alıyoruz. Her eşyayı tanıyan, bilen konusunda uzman personellerimiz var.

Etiler’ de Evden Eve Nakliyat Seçenekleri;

Taşınacağınız konutun boyutlarına göre sizlere taşıma seçenekleri sunuyoruz 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 evlere göre uygun fiyatlar ile sizlere hizmet veriyoruz. Uygun ve kaliteli bir şekilde Etiler’ de Evden Eve Nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmek için daima hazırız, eşyalarınızın kirlenmemesi için önce strech ile sarıyor ve sonrasında balonlu naylon ambalajı uyguluyoruz. Eşyalarınızı tüm tehlikelerden, tüm kötü ihtimallerden koruyoruz çünkü biz size değer veriyoruz. Her müşterimizden geri dönüş almayı unutmuyoruz. Nakliye işlemimizin ardından bize verdiğiniz iyi dönüşler ile mutlu oluyor kötü dönüşler ile daha iyi hizmet vermek adına kendimizi yeniliyoruz. Bu hizmete ilk başladığımız andan itibaren aldığımız kötü dönüş sayımızı azaltarak yola devam ettik. Müşteri memnuniyetimizi %100’ kere yaklaştığını söylesek sanırım ayıp etmiş olmayız

Etiler’ de Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Biz taşıdığımız eşyaların, sizlerde ifade ettiği anlamlarını ve değerlerini, bildiğimiz için önceliğimizi bize emanet ettiğiniz eşyalara zarar gelmemesinden yana kullanıyoruz. Aynı zamanda çok katlı, coğrafi ve fiziki şartları zor olan yapılar için Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekte bizim görevimiz. Etiler’ de Evden Eve Nakliyat yaparken önceliğimiz, değerleriniz, bu sebepten, zorlu ve zarar gelebilecek durumlarda asansörlü taşıma hizmetimizi devreye sokuyoruz. Yani kısaca biz değerlerinizi, değerlerimiz sayan bu doğrultuda taşıma ve nakliye işlerinizi üstlenen bir firmayız. Uzman ekibimiz yardımıyla sorunsuz bir şekilde Etiler semtinde Evden Eve Nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Nisan 19, 2018
EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+