ETİLER OFİS TAŞIMA

Etiler Ofis Taşımada Kalitenin Adresi

Profesyonel iş hayatında ofisler büyük yer kaplar. Kimi zaman adres değişikliği, kimi zaman iş değişikliği ya da başka gerekçelerle ofislerin taşınması gerekebilir. Bu taşınma işlemi, şehir içinde olabileceği gibi başka bir şehre de olabilir. Etiler ofis taşıma işlemlerinde yanlış tercih ve uygulama, telafisi imkânsız sonuçlar doğurabileceği gibi doğru çözümler, taşınmayı çok daha zahmetsiz hale getirebilir.

Firma olarak uzun yıllardır Etiler’de ofis taşımacılığı yapıyoruz. Gerek şehir içi gerekse şehirlerarası nakliye ile müşterilerimize yeni ofislerinde yeni bir yaşam sunuyoruz. Bu noktada iş sektörünün en değerli varlığı zamandır. Kaybettiğimiz zaman hiç bir şekilde geri verilmediği için taşınma sürecinin son derece planlı programlı olması ve zaman kaybını en aza indirmesi gerekir. Bu, çoğu zaman saatler içinde bitirilerek işlerin hiçbir şekilde aksamasına mahal verilmeden yapılabilir. Profesyonel kadromuz iş akışının sekteye uğratılmaması adına en akıllıca çözümler üretmekte, sancısız ve zahmetsiz bir taşınma süreci sunmaktadır.

Ofis Taşımada Eşyaların Paketlenmesi ve Araca Yüklenmesi

Firma olarak Etiler ofis taşıma işlemlerimizi tamamen bir yol haritası dâhilinde yapıyoruz. Süreci işlerinizin aksatmadan devam ettiriyor, ilk olarak eşyalarınızın envanterinin çıkarılmasıyla işe başlıyoruz. Eşyalarınızın adetini, türünü, özelliklerini eksper görevlilerimiz tespit ederek ona uygun araç tedarik ediyorlar. Ardından belirlenen gün ve saatte ekiplerimiz adresinize gelerek sökülmesi gereken, demonte hale getirilmesi gereken eşyalarınızı hazırlıyorlar. Kolilemesi, ambalajlanması gereken ürünlerinizi taşımaya hazır hale getiriyorlar.

Taşınmaya hazır hale getirilen eşyalarınız sayısı ve cinsine göre belli bir sıra dâhilinde taşıma aracına yükleniyor. Ofisinizin bulunduğu kata göre asansör, vinç sistemlerimiz ayarlanarak eşyalarınız güvenle taşıma araçlarımıza yerleştiriliyor. Yolculuk sırasında eşya ve mobilyalarınızın zarar görmemesi ve zaman kaybı olmaması adına bütün süreç uzmanlarımızca hassasiyetle takip ediliyor.

Ofis Taşıma ve Yeni Ofise Yerleştirme

Etiler ofis taşıma işlemlerinde belli bir yolculuktan sonra hedeflenen adrese ulaşılıyor ve eşyaların tekrar araçtan indirilmesi gerekiyor. İşçi ve çevre güvenliği sağlandıktan sonra eşyaların teslim edilmesine geçilerek kurulan sistem üzerinden eşyalarınız sırasıyla araçtan alınarak yeni ofisinize taşınıyor. Yeni ofisinizde eşyalarınız tekrar kullanıma hazır hale getirilerek taşıma işlemi başarıyla sonlandırılıyor.

Temmuz 04, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+