Ev Depolama Şirketi | Çolakoğlu Nakliyat

Eşyalarınızı Güvenle Teslim Edebileceğiniz Ev Depolama Şirketi

Evleri yaşanılır kılan, eşyalardır. Evlerin ölçülerine ve kişisel zevklere göre döşenen evler, kimi zaman iş, kişi zaman eğitim, kimi zaman sağlık gibi nedenlerle taşınmak zorunda kalınır. Fakat ev taşımak oldukça zahmetli ve yorucu bir iştir. Aynı zamanda ev değişikliği olduğunda bazen yeni eve fazla gelen eşyalar olabilir. Bu durumda da fazlalık eşyalarınızı depolayabileceğiniz bir alana ihtiyaç duyarsınız. İşte bu noktada Çolakoğlu Nakliyat şirketimizin Ev depolama hizmetleri devreye giriyor. Bölgemizin en köklü Ev depolama şirketi olarak bizler dilediğiniz ev eşyasını, dilediğiniz sürede güvenli depolarımızda tutuyor, yeniden kullanacağınız ya da başka bir yere yerleştireceğiniz zamana kadar muhafaza ediyoruz.

Paketleme ve Taşıma Dahil Hizmet Veren Ev Depolama Şirketi

Bazen evinize yeni bir eşya, örneğin mobilya alabilirsiniz. Eski mobilyalarınızı da atmak, satmak istemeyebilirsiniz. Firmamız Ev depolama şirketi olarak çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Dilerseniz ev eşyalarınızın sadece bir kısmını, dilerseniz tamamını depolayabiliyoruz. Hatta eşyalarınızın toplanması, paketlemesi, taşınması gibi bütün detayları profesyonel ekibimize bırakabilirsiniz. Ekiplerimiz evlerinize gelerek kaliteli kolilere, ambalaj malzemelerine eşyalarınızı yerleştirir güvenle araçlarımıza yükler, depolarımıza getirerek güvenli şekilde yerleştirirler. Sizlere de sadece sefasını sürmek kalır.

Çolakoğlu Nakliyat olarak nakliyat bizim işimiz. Atmış yılı aşkın süredir bu alanda aktif görev yapıyor, sektörün bütün gelişimlerinin öncüsü oluyoruz. Bu bakımdan depolarımızda muhafaza ettiğimiz ev eşyalarınızı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yeni adrese de ulaştırıyoruz. Bu sayede sizler hiçbir şeye el sürmeden yeni alanlarında eşyalarınızı kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Ev Depolama Şirketinde Eşyaların Depolanma Süresi

Ev depolama şirketi olarak depolayamayacağımız ev eşyası yok. Eşyalarınızın büyüklüğünün, çeşitliliğinin bizim için hiçbir önemi yok. Bizlere ister bütün evinizi ister mobilya, beyaz eşya ya da elektronik eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Depo ömrü olan bütün eşyalarınızı hizmetlerimiz kapsamında muhafaza edebiliyoruz. Bu bakımdan gıda ürünlerinin depolanmasının uygun olmadığını hatırlatmak isteriz. Eşyalarınızı ne kadar süreyle depolayabileceğimiz konusunda da sözleşmelerimiz minimum bir aydan başlamakta, onun dışında ürünlerinizin depo ömrüne ve isteğinize gire olabilmektedir. Uzun sürekli depolamalarda yıllık sözleşmelerimiz yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir