Evden Eve Nakliye

Planlı Ve Projeli Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Taşınma işinin tamamen bir plan çerçevesinde yürütülmesi, sorumsuz ve hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bu nedenle firmamız üzerinden hizmet almak istediğinizde, taşınma işlemini gerçekleştirmeden önce mutlak bir şekilde proje hazırlanarak, nasıl bir çalışma yürütüleceği belirlenir. Bu sayede evden eve nakliye hizmeti sorunsuz ve hızlı bir şekilde ilerler.

Çolakoğlu Nakliyat firması olarak, taşınma kararını vermiş olan müşterilerimizin talepleri üzerine ilk aşamada taşınacak ev eşyaları için bir envanter oluşturuyoruz. Eşyaların hiçbir zarar görmeden belirlenen adrese güvenli şekilde nakil edilebilmesi için uzman bir yönerge izlemeye gayret ediyoruz. Taşınacak tüm eşyalar sayılarak tespit ediliyor, taşıma için gereken araç belirleniyor, ambalaj ihtiyaçları ve çalışacak ekip özellikleri belirleniyor.

Belirlenen eşya miktarı ve yapılacak çalışma planı belirlendikten sonra evden eve nakliye hizmetleri için eşyaların hazırlanması aşamasına geçiliyor. Hazırlık aşamasında taşınacak eşyalar türüne göre ambalaj, paket ve koli gibi işlemlerden geçirildikten sonra kırılmayacak, hava korumalı ve hasar görmeyecek bir hale geliyor.

Özel Araçlar İle Güvenilir Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Paketleme ve ambalaj işlemleri tamamlandıktan sonra tüm eşyalar evden eve nakliye hizmeti için araçlarımıza alınıyor. Navigasyon desteği ile belirtilen yeni adrese taşınan eşyalar, yeniden araçtan indirilerek adresteki yeni konuta taşınıyor. Daha önceden yeni taşınılacak evin bulunduğu bölgede araç park konumu ve taşıma rahatlığı sağlayacak genişlik temin edildiği için sorunsuz bir şekilde taşıma işlemine başlanabiliyor.

Çolakoğlu Nakliyat olarak özellikle kullandığımız araçlar sayesinde ev taşıma işlemlerini çok daha kolay bir hale getiriyoruz. Araçlar eşyaların türüne göre bölümlendirilebilecek bir iç alana sahip olduğu için eşyalar çok daha kolay bir şekilde araca yüklenip araçtan alınabiliyor. Araçlarda bulunan asansör sistemi sayesinde taşıma işlemi için çok kolay bir şekilde asansör kurulumu sağlanıyor. Bu avantajlar sayesinde de taşıma işlemi çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabiliyor.

Müşterilerimizin taşıma işlemlerinde en çok talep ettiği noktalardan birisi işlemin olabildiğince hızlı ve aynı gün içerisinde tamamlanmış olmasıdır. Bu nedenle firmamız ambalajlama, paketleme, nakliye, asansörlü taşımacılık ve yerleşim gibi hizmetlerin hepsini gereken ekip sayısı ile birlikte aynı gün içerisinde tamamlayabilmektedir.

Evden Eve Nakliye İşleminde Son Aşamalar

Daha önceden yapılmış envantere göre paketleme ve ambalajlama yapılmış eşyalar araçtan indirilerek, yeni ev içerisine ulaştırılır. Daha önce de montaj işlemi gerçekleştirilmiş olan tüm mobilyalar ve beyaz eşyalar yeni evdeki yerlerine yerleştirildikten sonra kurulum işlemleri tekrar sağlanır. Tüm eşyalar yeniden kullanılabilir hale getirilecek şekilde yerleştirilir. Bu noktada gereken tüm iş gücü kullanılarak, uzmanlık bilgisine sahip personeller ile tüm işlemler gerçekleştirilir.

Çolakoğlu Nakliyat firması olarak evden eve nakliye hizmetlerini sizin için bu şekilde tamamen planlı olarak en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz. Yeni yaşam alanlarınızda düzen çok daha rahat bir hale gelirken, hizmetlerde uygun fiyatlar elde etmeniz de çok daha yüksek bir avantaj oluşturuyor.

Kentin Gördüğü En Uygun Evden Eve Nakliye Ücretleri

Uzun yıllar boyunca sektörde mutlak bir başarı elde etmiş olarak sağlam bir yere sahip olan firmamız, nakliye ücretleri konusunda ve kent için her zaman en uygun fiyatları sağlamaktadır. İstanbul genelinde asansörlü, sigortalı ve güvenli taşımacılık hizmetleri gerçekleştiren firmalar arasında evden eve nakliye ücretleri kapsamında da firmamız her zaman ön planda bulunmaktadır. Çünkü firmamız Çolakoğlu Nakliyat olarak, kentin gördüğü en uygun rakamlar ile en kaliteli hizmetleri vermektedir.

Firmamız tarafından verilen nakliyat hizmetlerinde hangi ilçe ve mahallede yaşarsanız yaşayın, bölgenin en uygun fiyatlarını alabilirsiniz. Hatta bu konuda rakip firmalar üzerinden araştırma gerçekleştirebilir, sektörün tüm firmaları ile görüşme sağlayarak fiyat taleplerinde bulunabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Ücretleri İçin En Önemli Noktalar

Çolakoğlu Nakliyat olarak evden eve nakliye ücretleri konusunda hesaplama gerçekleştirirken, bazı önemli noktaları göz önünde bulunduruyoruz. Örneğin, ev içerisinde taşınacak eşyaların miktarının ne olduğu ve bu eşyalar için kullanılacak ambalaj miktarı önemlidir. Eşyaların de-monte olması ve yeni adrese yeniden kurulması için gereken uzman personel sayısı ile taşıma sağlayacak personel sayısı önemlidir.

Eşya miktarı, ambalaj miktarı ve personel sayısı dışında da en önemli noktalardan birisi kullanılacak araç büyüklüğü ve taşıma mesafesidir. Zira firmamız ilçeler arasında veya iller arasında dahi ev taşımacılığı yapabilmektedir. Bu nedenle bu gibi hizmetler konusunda aracın türüne ve boyutlarına göre yapılacak yolculuk ve kullanılacak yakıt gibi noktalar önem arz etmektedir.

Evden Eve Nakliye Ücretleri Daha Rahat Ödenemez

Firmamız sizler için sunmuş olduğu uygun fiyat politikası kadar ödeme politikası sayesinde de rahatlık oluşturmaktadır. Ödeme politikaları oluşturulması konusunda peşin ödeme planı veya kredi kartı ile taksitli ödeme planı gibi sistemler sağlanmaktadır.

Çolakoğlu Nakliyat olarak size sunduğumuz evden eve nakliye ücretleri bazen çok düşük rakamlar oluşturduğu için rahatlık ile peşin ödeme yapılabilir. Bazen ilçeler arası veya iller arası taşımada yüksek fiyatlar ile karşılaşıldığında, kredi kartına taksitli ödeme fırsatları sunmaktadır. Temel amacımız her koşulda müşterilerimiz için uygun fiyat politikası, ödeme rahatlığı ve hizmet kolaylığı oluşturmaktır.

Evden Eve Nakliye Tavsiye ve Önerileri

Ev taşımak her ne kadar pek istenmeyen bir durum olsa da çeşitli gerekçelerle sık sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle iş hayatından dolayı farklı illere tayin olunması ve belli aralıklarla şehir değiştirilmek zorunda kalınması şehirlerarası taşınmanın en büyük nedenidir. Şehir için taşınmada da kimi zaman daha geniş bir ev ihtiyacı, kimi zaman daha nezih bir mahalle tercihi, kimi zaman ev sahibi-kiracı arasındaki problemler taşınma gerekçeleri olabiliyor. Bütün bu hallerde kişilerin ilk yaptıkları iş bir nakliye firması aramak oluyor. Bu konuda da evden eve nakliye tavsiye araştırmaları kimi zaman eş dost arasında kimi zamansa internet üzerinden yapılıyor. En doğru tercih belirlenmeye çalışılıyor.

Evden Eve Nakliye Tavsiye ve Tercihi Neye Göre Yapılmalı?

Evden eve nakliye sektörü ülkemizdeki en geniş sektörlerden birisidir. Küçüklü büyüklü yüzlerce firma bu hizmeti vermekte, kimisi profesyonel olarak kimisi de işin acemisi olarak sektörde bulunmaktadır. Haklı olarak da insanlar evden eve nakliye tavsiye ile en iyisini bulmaya çalışmaktadır.

Öncelikle nakliye firması seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bu yapıldığı taktirde doğru firma ile işbirliği yapılma ihtimali daha da artar. Bunlardan bir tanesi firmanın sektördeki geçmişi. Çünkü bu sektör, tecrübeyi ve başarıyı zorunlu kılıyor. Eğer bir firma işini başarılı yapabiliyorsa kalıcı olabiliyor. Başarılı yapamıyorsa da kısa süre içinde sektörden kaybolup gidiyor.

En Çok Tavsiye Edilen Evden Eve Nakliye Firması

Nakliye firması seçiminde göz önünde bulundurulması gereken bir diğer unsur kurumsallıktır. Kurumsal bir sitesi, iletişim bilgileri, adresi, sosyal paylaşım sayfaları, taşımacılık sertifikaları bulunuyorsa bu şirket gerçekten bu işi yapmaya çalışıyor ve emek sarf ediyordur. Kurumsal kimliğini korumak ve prestij kaybı yaşamamak için de işini en iyi şekilde yapmaya çalışıyordur. Web sitesinde, sosyal medya sayfalarında da evden eve nakliye tavsiye ve yorumları bulunuyordur.

Ne yazık ki çoğu zaman tercih, sadece nakliye fiyatı üzerinden değerlendiriliyor. Oysa eşyaların maddi manevi değeri nakliye ücretinden çok daha fazladır. Çolakoğlu Nakliyat olarak 1959 yılından bu yana Türkiye’nin her yerine eşya taşıyoruz. Binlerce kişiye ve kurma hizmet verdik ve ülkemizin en çok tavsiye edilen, en çok tercih edilen kurumsal nakliye şirketlerinden birisi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir