EVDEN EVE NAKLİYECİLER DERNEĞİ

İstanbul Nakliyeciler Derneği Kontrolünde Nakliye Çözümleri

Nakliyat sektörü son yıllarda ülkemiz çapında oldukça büyümüş ve çok geniş bir firma yelpazesi öne çıkmıştır. İstanbul bir metropol olarak bu alanda yine başı çekiyor. En fazla firmamın faaliyet gösterdiği ve en çok insanın istihdam edildiği illerin başında geliyor. Firmamız 1950’li yıllarda sektöre adım atmış olmanın haklı gurunu yaşıyor. Çünkü bu alanda sadece İstanbul’un değil ülkemizin de ilk ve sürekli nakliye şirketlerinin başında geliyoruz. Yıllar içinde sektörün karşı karşıya kaldığı bütün sorunları, yenilik süreçlerini, değişimleri doğrudan muhatabı olmuş durumdayız. Bu bakımdan 2010’lu yıların başında kurulan İstanbul nakliyeciler derneği çalışmalarının da ilk günden bu yana içerisinde yer alıyoruz. İlk üyelerinden birisi konumunda bulunuyoruz.

İstanbul Nakliyeciler Derneği Vizyon ve Misyonu

İstanbul nakliyeciler derneği sektörde sosyal sorumluluk anlayışı ile her türlü hakların korunmasına, kazanımların korunmasına, üyelerin yanında yer alarak doğru çözüm ortağı olma misyonuyla kurulmuştur. Nakliye sektörünün ve üyelerin kalkınması, bilinçlenmesi hususunda sektördeki beklentilere en doğru şekilde cevap vererek temsilde layık olduğu hakların ve hizmetlerin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Bunun için her zaman en doğru zamanda en doğru yerde olmaya çalışmaktadır. Çolakoğlu Nakliyat olarak bizler de bu süreçte derneğimizin hedefleri, amaçları ve misyonu doğrultusunda hareket ediyoruz. Sadece ülkemiz çapında bir firma olmanın çok ötesine geçip dünya standartlarında nakliye hizmetlerinin güvenilir adresi olmaktan geri durmuyoruz.

İstanbul Nakliyeciler Derneği Üyesi Nakliye Firması

Nakliye sektöründe maalesef birçok kurumsallıktan uzak firma da bulunuyor. Bunlar komisyoncu niteliğinde, sadece internet sitesinden ibaret firmalar olabiliyorlar. Bu da siz değerli müşterilerimizin mağduriyetler yaşamasına neden oluyor. Çünkü nakliye, tecrübe, özveri, güven gerektiren bir alandır. Mağduriyet yaşamamanız, eşyalarınızın zarar görmemesi, zamanınızın sağlıklı kullanılması için kesinlikle kaliteli bir iş birliğine ihtiyaç vardır. İşte bu noktada İstanbul nakliyeciler derneği devreye girerek en güvenilir, en başarılı nakliye şirketlerini bünyesinde topluyor. Kalite kontrolü yaparak hem firmaların hem de müşterililerin kendini güvende hissetmesini sağlıyor. Firma seçerken de ilk dikkat etmeniz gereken konulardan birisi İstanbul nakliyeciler derneği üyesi olup olmadığını kontrol etmeniz oluyor.


Evden Eve Nakliyeciler Derneği Kurumu Üyesi Çolakoğlu Nakliyat

Bizler Çolakoğlu Nakliyat olarak 1959 yılından buyana İstanbul ili merkez olmak üzere Türkiye genelinde nakliyecilik ve depolama alanında sizlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi profesyonel bir çalışma süreci ile sizlere aktarmakta kaliteli hizmeti uygun fiyata almanıza imkân tanımaktayız. Verdiğimiz hizmetlerin daha sistemli, hızlı ve etkin olması adanı Evden Eve Nakliyeciler Derneği kurumuna üye olan kurum yapımız ile sizlere gerekli olan süreci sunmaktayız.

Kurum üyesi olan gerçek nakliye hizmeti veren bir firma olarak sektördeki korsan nakliye hizmeti sağlayıcılarının ortaya çıkmasını ve sizlere düşük kalite hizmeti yüksek fiyatlar ile sunan bu firmaların ortadan kaldırılması adına elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Sizlerde Çolakoğlu Nakliyat olarak bizlerden bu konuda profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyeciler Derneği Kurumu Olarak Yasal Nakliye Firması Olmanın Sağladığı Artılar

Sektörde nakliye hizmeti sağlayan birçok kaliteli ve profesyonel süreç ile hizmet veren kurum olduğu gibi korsan nakliye hizmeti vererek nakliyecilik mesleğinin itibarını ve hizmet kalitelisini düşüren kötü niyetli kişilerde mevcuttur. Bu kötü amaçlar ile hizmet vermeye çalışan kurumların ayırt edilmesi ve sizleri kaliteli düşük, riskli nakliyecilik hizmeti vermeye çalışan bu kurumları ortadan kaldırılmasında Evden Eve Nakliyeciler Derneği kurumunun büyük bir önemi vardır. Kuruma gerçekten bu alanda profesyonel hizmet veren Nakliye firmalarının üyelikleri yapılmaktadır.

Bizlerde Gerçek Çolakoğlu Nakliyat olarak bu derneğe üyeliğimiz bulunan firmamız ile sizler için gerekli olan hizmetleri vermekteyiz. Sizlerde nakliye hizmeti alırken bu süreçte dernek üyeliği olup olmadığını bakarak kaliteli ve güvenilir hizmet sürecine erişim sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Bir Nakliye Süreci İçin Çolakoğlu Nakliyat İlk Tercihiniz Olsun

Nakliye süreci hem maddi hem de manevi anlamda profesyonellik gerektiren bir süreçler bütünüdür. Zamanın değerli olduğu günümüz şartlarında bu durum daha da mühim bir hale gelmektedir. Bizler Çolakoğlu Nakliyat olarak sizlere vermiş olduğumuz bu gerçek nakliyat hizmetlerimiz ile sizlere sağlıklı bir nakliyecilik hizmetini sunmaktayız. Evden Eve Nakliyeciler Derneği üyesi olan güvenilir kurum yapımızdan ötürü sizlerde taşımacılık ve depolama hizmetlerinizde bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Nakliyeciler Derneği Üyesi Çolakoğlu Nakliyat Kurumumuz

Nakliye işlemi profesyonel olarak yapılması gereken bir taşımacılık sürecidir. Bizlerde 1959 yılından buyana siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz tecrübeli, kaliteli, modern, yasalara uygun bir süreç ile bu hizmetleri aktarmakta kaliteli kolay ve uygun fiyatlar ile erişiminizi sağlamaktayız. Ayrıca ülkemiz yasalarında yer alan nakliye sürecine uygun koşulları oluşturmakta, verdiğimizi hizmetin her zaman arkasında durmaktayız. Bu süreçte sizlere daha etkin bir hizmet verebilmek için ülke genelinde ve şehirler bazında bulunan Nakliyeciler Derneği kurumlarına üyeliğimiz bulunmaktadır.

Bu üyelik sayesinde sizlere daha etkin, verimli, hızlı ve kaliteli bir hizmet sürecini sizlere aktarmaktayız. Çolakoğlu Nakliyat olarak sizlerde bizlerden bu konuda profesyonel bir hizmet almak isterseniz iletişim ağlarımızdan bizler ile irtibat kurabilirsiniz.

Nakliyeciler Derneği Kurumuna Üye Olmanın Nakliye Sürecine Artıları Nelerdir?

Nakliye süreci ulaşım ağları üzerinden şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere hatta ülkeler arası bile gerçekleştirilmektedir. İşte bu süreç esnasında nakliye hizmeti veren kişi ve kurumların birbirleri ile bağlantılı olması, yaptıkları işleyiş ve hizmet sürecinde daha profesyonel bir sonucu beraberinde getirecektir. Bu artılar yanında daha birçok artıyı da beraberinde sunan Nakliyeciler Derneği üyesi bir kurum olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Karayolu Taşımacılık Kanunlarına uygun olarak gerekli nakliye sürecinin sağlanması ve kurumsallığın getirmiş olduğu artılar ile yasalar karşısında avantaj sağlayabileceğiniz bir sistemi sizlere sunmaktayız. Kurum vizyonu olarak sektörde hizmet veren tüm kuruluşları bir araya getirmekte, etkin bir ağ kurulumuna olanak tanımaktayız.

Çolakoğlu Nakliyat Olarak Güvenilir Nakliye Hizmet Sürecimiz

Derneğe üye olan bir nakliye hizmeti sağlayıcısı ile üye olmayan bir kurumun hizmet sağlayış süreci birbirinde farklıdır. Üyeliği bulunan bir kurum sizlere daha verimli ve etkin bir hizmet sunacaktır. Bizlerde Çolakoğlu Nakliyat olarak sizlere vermiş olduğumuz nakliye sürecinde Nakliyeciler Derneği kurumuna üye olan bir firma olarak sizlere gerekli olan hizmeti vermekteyiz. Sizlerde bizlerden bu konuda profesyonel hizmet almak isterseniz gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Türkiye Nakliyeciler Derneği

1947 yılında kurulan Türkiye Nakliyeciler Derneği, ülkemizde bulunan nakliye firmalarını bir çatı altında toplamaktadır. Hayatımız boyunca bir şeyleri taşımak belirli bir süre ve enerji istemektedir. Bu sürenin çoğu zaman zorlu geçmesi insanların yeni yollar aramasına neden olmuştur. İhtiyaca yönelik çalışmaların gerçekleştirilmesi sonucunda nakliye firmaları günümüzdeki halini almaktadır. Çolakoğlu Nakliyat ailesi olarak bu firmalar arasında yerimizi yıllardır alıyoruz. Dernek, sektördeki firmaların daha düzenli çalışarak kalite standartları içerisinde hizmet vermesini sağlamaktadır. Biz, bu derneğin üyesi olarak gerekli tüm şartları karşılıyoruz ve çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde kalite standartları içerisinde tamamlamaya gayret ediyoruz.

Bizde Türkiye Nakliyeciler Derneği Üyesiyiz

Çolakoğlu Nakliyat ailesi olarak 1959 yılından bu yana çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sektöre ilk başladığımız zaman planlı ve programlı bir şekilde ilerleyerek çalışmalarımızı bugünkü kalitesine ulaştırdık. Düzen ve disiplin içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda Türkiye Nakliyeciler Derneği katkıları da bulunmaktadır. Çünkü dernek nakliye işlemlerinin eksiksiz, planlı, programlı ve disiplinli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Firmamız bu üyelik sayesinde kaliteli hizmet verdiğini bir kez daha kanıtlıyor. Bizim de önceliğimiz müşterilerimiz olduğu için müşteri memnuniyetini ve güvenini sarsacak tüm hal ve hareketlerden kaçınıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler ve profesyonel ekibimizle birlikte güvenle taşınmanızı sağlıyoruz.

Türkiye Nakliyeciler Derneği ile Neler Vadediyoruz

Türkiye Nakliyeciler Derneği üyeliğimiz ve önceliklerimiz sayesinde müşterilerimize neler vadettiğimizi merak ediyor musunuz? Biz, her şeyden önce saygı çerçevesi içerisinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Firmamızda görev alan ekibimiz birbirine karşı saygısını koruyor, firma olarak rakip firmalara karşı saygımızı koruyor ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde saygı sınırları içerisinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Dernek ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında güvenilir işler başarmak istiyoruz. Mesleki açıdan yenilikler ve değişimler yaparak gelişim yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Çolakoğlu Nakliyat ailesi olarak kendimizi nasıl daha iyi bir firma haline getirebiliriz, müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebiliriz diye sorguluyoruz. Dernek üyeliğimiz sayesinde çeşitli etkinliklere ve seminerlere katılarak firmamızı geliştirme, üst düzeyde hizmet verme olanağı yakalıyoruz. Çolakoğlu Nakliyat olarak her zaman en iyi ve güvenilir taşınma işlemlerini gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Aralık 25, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+