EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Evden Eve Taşımacılık

Nakliye işlemi sırasında özenle taşınması gereken birçok eşya bulunmakta olup bu hizmetin özellikle profesyonel bir firma tarafında yapılması özellikle eşyaların güvenle taşınması ve oluşacak olan herhangi bir zararın telafi edilmesi sağlanmış olmaktadır. Bu sayede evden eve taşımacılık hizmeti sırasında hem taşıyıcı firma hem de eşya sahibinin rahat bir süreç geçirdiği görülür. Taşınma aşamasında, apartman ve ev sayısının artışına bağlı olarak artsa da her birey yaşamı boyunca en fazla bir ya da iki kere taşınma süreci içerisine girmektedir. Bu sebeple de özellikle ev taşımalarında eşyaların güvenliği dikkat edilmesi gereken en önemli unsur olarak belirlenmiştir. Taşınan eşya, taşıma sırasında oluşan ufak çizik ya da hasarlar ise taşıma sigortası kapsamına alınarak da taşınabilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamı

Nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmalar biri olarak firmamız hemen hemen yurdun her yerine profesyonel olarak eşya taşımaktadır. Hemen hemen birçok kişinin günümüzde faydalandığı bu taşıma sisteminde en uygun firmayı seçmek için değerlendirme mutlaka yapılmalıdır. Öncelikle klasik taşımacılık işlemi içerisinde yer alan evden eve taşımacılık nakliyat ve sevkiyat yapan yan meslek kolları taşımacılık içerisinde yer almamakla birlikte resmi olarak bu işi yapmamaktadır. Gerçek nakliyat firmaları K3 tipi taşıyıcı belgesi ile bu mesleği hem yasal hem de profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Eşya taşıma ve nakliyat hizmetinde güven oldukça önemli olduğundan dolayı hiçbir güvence sunmayan taşımacılık faaliyetlerinin tercih edilmemesi de yine müşterilere tavsiye edilmektedir. Bu noktada taşıma işini yapacak firmaların mutlaka profesyonel olması gerekmekte olup aksi yönde bir tercihte bulunulması durumunda taşınacak eşyaların kırılıp zarar görmesi, kaybolması ya da çalınması kaçınılmaz olabilir. Her işin bir profesyoneli olduğunu hatırlatarak ev taşıma işinin de bu şekilde işlediği mutlaka hatırlanmalıdır.

Zira hemen hemen herkes eşya taşıyabilir ama herkes bu işi profesyonel olarak yapamamaktadır. Firmamız evden eve taşımacılık hizmetinde gerek kaliteli hizmet anlayışı ve eğitimli çalışanları, gerek ise uygun fiyat politika ve güvenli taşıma prosedürleri ile eşya taşımaya uygun, özel olarak kullanılan araçlar ile müşterilere nakliye hizmeti vermektedir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliye ve eşya taşıma hizmetinde son zamanların en sevilen taşıma araçlarından biri olup aynı zamanda taşınan ailelerin de yardımına koşan bir kurtarıcı olarak bilinmektedir. Asansör yardımı ile bireylerin eşya, ev, ofis, iş yeri benzeri yerlere taşınması oldukça kolay, yüksek binalara olan taşınmanın zorluğu azalarak güvenli bir taşımanın temelleri atılmaktadır. Firmamız evden eve taşımacılık hizmeti sunarken bireylerin eşyalarına bir zarar gelmesini istemedikleri düşünüldüğünde, yüksek binalardan eşya taşımak istediklerinde bu seçenek kurtarıcı rolünü almakta olup fiyat olarak da oldukça uygundur. Zira asansörlü taşıma fiyatı bu noktada temel nakliye hizmeti içerisinde yer almaktadır ve firmamız bu hizmeti sektörde en kaliteli şekilde sunan nadir firmalardandır.

Kurumsal Evden Eve Taşımacılık İstanbul

Evden eve nakliyat uygulamaları, bir evden başka bir eve taşınılması gerektiği durumlarda olmazsa olmazınızdır. Her gün İstanbul genelinde onlarca kişi ev değiştirmek, şehir değiştirmek zorunda kalıyor. Kimi zaman isteğe bağlı olsa da çoğu zaman bu stresli ve zahmetli sürece zorunlu halleden dolayı maruz kalınıyor. Firmamız yarım asrı geçkin süredir evden eve taşımacılık İstanbul ihtiyaçlarında siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı oluyor. Hatta yıllardır tüm Türkiye genelinde pek çok müşterimizin sadık nakliye firması haline geldik. Onlar ev taşımaktan korkmuyorlar ve ev taşıma ihtiyaçları olduğu zaman hiçbir tereddüt yaşamadan süreci bizim kontrolümüze bırakıyorlar. Çünkü biliyorlar ki bizler, onlar adına her şeyi hazırlayıp yeni evlerinde hayatlarına devam etmelerini sağlayacağız.

Evden Eve Taşımacılık İstanbul Depolama Çözümleri

Firmamız evden eve taşımacılık İstanbul alanında bütün semtlerde hizmet veriyor. Her nerede olursanız olun bir telefon mesafesinde yer alıyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak ev taşıma konusunda aklınıza takılan bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Üstelik bizler yalnızda eşyalarınızı bir evden başka bir eve taşımakla kalmıyoruz, eşyalarız depolaya da biliyoruz. Evinizden çıkarmak zorunda olduğunuz, yeni eşyanızla yer değiştirmek istediğiniz, yeni evinize sığmayan, belli bir süre kullanmayacağınız için depoya kaldırmak istediğiniz eşyalarınız için de güvenli depolama hizmeti veriyoruz.

Depolama hizmetlerimizi tamamen güvenli, sigortalı şekilde yapıyoruz. Özel hazırlanan depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz kadar tutuyoruz. Bu hizmeti verirken sizler hiçbir şeye el sürmek zorunda değilsiniz. Bizler gelip evinizden eşyalarınızı alıyor, depomuza getiriyor, daha sonra dilediğiniz zaman dilediğiniz adrese eşyalarınızı aynı hassasiyetle iletiyoruz.

Evden Eve Taşımacılık İstanbul Fiyatları

Ev taşımak zorunda kalanların en çok merak ettiği konulardan birisi nakliye fiyatlarıdır. Evden eve taşımacılık İstanbul genelin firmadan firmaya değişse de firmamız her zaman en uygun fiyat avantajıyla öne çıkmaktadır. Kaliteyi uyguna sağlamakta, inisiyatif almaktan çekinmemekte, esnek çalışma prensipleriyle taşıma işlemlerinizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Eşyalarınızın miktarına, ebatlarına, ağırlıklarına, mesafeye ve taşınma sırasında görev yapacak personel sayısına göre fiyatlarımız değişmekte, kalite en uygun maliyete sunulmaktadır.

Çolakoğlu Nakliyat Güvencesiyle Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık sektörü, günümüzde hızla büyüyen bir sektör olması ve buna bağlı olarak yaşadığı gelişmeler neticesinde, eskiye nazaran çok daha modern yöntemlerle yapılabilmektedir. Firmamız da bu sektöre öncülük etmiş ve gelişimine katkıda bulunmuş, uzun yıllar bu alanda verdiği hizmetlerle de kalitesini ortaya koymuştur. Kurulduğumuz yıldan bu zamana kadar çalıştığımız on binlerce bireysel ve ticari müşterilerimizle, sorunsuz ve memnuniyet esaslı hizmet anlayışımızla, nakliyat sektöründe adını altın harflerle yazdırmış bir marka haline geldik. Müşterilerimiz tarafından nakliyat firmalarının tercih edilme sebepleri arasında ilk sırada karşılıklı güven esası olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle yılların kazandırdığı tecrübemiz ve sahip olduğumuz personel ve ekipmanlarımızla verdiğimiz hizmetler neticesinde karşılıklı güven tesisini çok önemsiyoruz.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimizin Avantajları

Evden eve taşımacılık işleriniz için Çolakoğlu Nakliyat’ı tercih ettiğinizde; 

  • 60 yıllık deneyime sahip bir firma ile çalışmış olacaksınız.
  • Nakliyat sigortası ile eşyalarınızın garantili taşınmasını sağlayacaksınız.
  • Her türlü eşyanız ve yükleriniz için uygun taşıma aracı bulabileceksiniz.
  • İhtiyacınıza göre asansörlü taşıma ayrıcalığından faydalanabileceksiniz.
  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliye öncesi hazırlığınızı en doğru ve kolay şekilde yapabileceksiniz.
  • Uygun fiyat avantajlarından faydalanabileceksiniz.
  • Sorunsuz bir nakliye hizmetinin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Müşterilerimizle Bir Kez Değil Sürekli Çalışmak İstiyoruz

Kurumsal bir firma olmanın gereği olarak, ticari kaygıları bir kenara bırakarak bizleri tercih eden müşterilerimizin sorunsuz bir hizmet almaları ilk önceliğimizdir. Bunun için yıllardır gösterdiğimiz gayretler, bir kez çalıştığımız müşterilerimizle tüm nakliye işlerinde devamlı çalışma ayrıcalığını yakalamamızı sağlamıştır. Evden eve taşımacılık konusundaki tecrübelerimiz, verdiğimiz nakliye hizmetlerinin kalite standartlarını hep daha ilerilere taşımamızda en büyük avantajımız olmuştur. Bilindiği üzere reklam, hizmet sağlayıcıların ürün satışlarını ve sektördeki tanınırlıklarını arttırmanın en etkili yollarından biridir.

Bizler bu anlamda en etkili reklamın nakliye hizmeti verdiğimiz memnun müşterilerimiz olduğunu düşünmekteyiz. Buradan hareketle müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak için tüm imkânlarımız ve uzman personellerimizle, her zaman en iyi ve en profesyonel hizmetin arayışı içerisindeyiz. Güvenilir ve ayrıcalıklı hizmetlerimizle tanışıp, mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mayıs 29, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+