FENERYOLU EŞYA DEPOLAMA

Feneryolu Eşya Depolama Hizmeti

Uzun süre kullanım dışı kalan eşyalarınız için yeriniz olmadığında tercih edebileceğiniz alternatif bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde Feneryolu semtinin eşya depolama işlerini üstleniyoruz. Feneryolu eşya depolama faaliyetlerimizin detaylarını merkezimize gelerek ya da iletişim numaralarımızla öğrenebilirsiniz. Gıda dışında tüm eşyalar için ayrı bir mekanizmayla tasarlanan depolama hizmeti ile en az bir ay olmak kaydıyla sözleşme mukabilinde istediğiniz süreye kadar eşyalarınızın muhafazasını sağlıyoruz. İşyerinizin, evinizin ya da ofisinizin eşyalarının bir süre atıl beklemesi gerektiği durumlarda en uygun saklama koşullarımızla ve 7/24 kameralı gözlem eşliğinde güvenle hizmet alabilirsiniz. İçerik kayıtlarının tutulduğu sözleşme eşliğinde yapacağımız anlaşma ile yaşam alanlarınızda kendinize rahatlıkla yer açabilirsiniz.

Depolama Koşulları

Depoya teslim etmek istediğiniz eşyalarınız yine nakliye yapar gibi hazırlanır ve depolarımızda kendisi için tahsis edilen alanda istenilen süreye kadar depolanır. Feneryolu eşya depolama hizmetimizle semtin en donanımlı depolarında havalandırmadan ışıklandırmaya kadar eşyalarınızın zarar görmemesi ve deformasyona uğramaması için elverişli bir ortam hazırlıyoruz. Çolakoğlu Nakliyat ayrıcalığıyla verdiğimiz depolama hizmeti faturalıdır ve teknolojik cihazlar vasıtasıyla kayıt altına alınır böylece her şeyin yazılı olduğu doküman ile eşyalarınız saklanır. Elektronik eşya, mobilya, beyaz eşya gibi geniş bir skalaya sahip depolama hizmetimizle eşyalarınızı kendi özelliklerine göre belirlediğimiz koşullarda depoluyoruz.

Eşya Depolama

Feneryolu eşya depolama hizmetimizle semtimizin kalifiye depolama faaliyetini sağlıyoruz. Böylece belli bir süre kullanım dışı kalan eşyalarınızı donanımlı depolarımızda saklıyoruz. Ayrı bir bölmede her türlü etkene karşı tedbir alınarak yeri ayırtılan eşyalarınızı irsaliye hazırlanarak depolarımıza yerleştiriyoruz. Yeni ev kurduğunuzda ya da beklenmeyen bir durumla karşılaştığınızda, eşyalarınız için saklanacak bir yere ihtiyaç duyduğunuzda depolarımızda yetecek kadar yerimiz mevcut. Feneryolu semti için yeteri kadar büyük metrekareye sahip depolarımızda ev, işyeri ya da ofis eşyalarınızı muhafaza eden opsiyonlarımızı deneyebilirsiniz.

Profesyonel olarak alacağınız hizmet karşılığında eşyalarınızın zarar görmeden ve herhangi bir deformite olmadan sağlıklı şartlarda bir saklama sağlıyoruz. Dayanıklı tüketim malları kapsamına giren tüm emtia ve eşyalarınız korunaklı depolarımızda güvence altına alınıyor böylece eşyalarınızı 7/24 gözetleyen güvenlik eşliğinde depolama hizmeti veriyoruz.

Temmuz 04, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+