FENERYOLU EVDEN EVE NAKLİYAT | ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

Yılın 365 Günü Hızlı Feneryolu Evden Eve Nakliyat

Yılın 365 gününde yerleşim adresinizi değiştirmek istediğinizde, taşınma işlemleri için firmamız üzerinden hizmet alabilirsiniz. Firmamız Feneryolu evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde sizin için taşıma hizmetlerini tek bir günde nitelikli bir program ile çözebilmektedir. Tüm eşyalarınız ambalajlı ve sigortalı taşımacılık avantajı sayesinde sorunsuz ve kayıtsız bir şekilde yeni adresinize ulaştırılacaktır.

Feneryolu semti içerisinde farklı adresler arasında veya farklı bir semte gerçekleştirilecek taşıma işlemleri için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız sadece tamamen evin nakliye edilmesi ve taşınması için değil evinizde bulunan belirli başlı eşyaların başka bir noktaya nakil işleminin sağlanması için de sizlere nakliyat hizmetleri sunabilmektedir.

Feneryolu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İçin Ücretsiz Keşif

Taşınma işlemleri öncesinde evinizde bulunan eşyaların miktarının belirlenmesi, taşıma aracının büyüklüğünün belirlenmesi, yapılacak ambalajlama işleminin nasıl yapılacağı gibi planlamanın gerçekleştirilmesi için öncelikle ücretsiz keşif gerçekleştiriyoruz. Keşif işlemi, firmamız ekipleri tarafından Feneryolu evden eve nakliyat hizmetleri öncesinde bizzat adresinizde sağlanır. Bu işlem için sadece bir telefon ile firmamız ile iletişime geçebilir ve inceleme için adresinizi belirtebilirsiniz.

Adresinize gelen ekiplerimiz evinizde taşınacak eşyaları ve yapılacak taşıma işlemini göz önünde bulundurarak bir keşif gerçekleştirir. Bu sayede daha önceden belirlenmiş bir program ve yapılacak işlerin listesi hazırlanmış olduğu için taşıma işlemi daha programlı, sistematik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Örneğin evinizde bulunan beyaz eşyaların adedi belirlendikten sonra özellikle de montaj işlemi sonra yeni adreste ise montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Her Noktası İle Eksiksiz Feneryolu Evden Eve Nakliyat

Firmamızın sunduğu Feneryolu evden eve nakliyat hizmetleri her noktası ile eksiksiz ve çözüm odaklı bir hizmet oluşturmaktadır. Evinizdeki tüm eşyalar ambalajlı ve güvenilir şekilde taşındıktan sonra yeni adreste sorunsuz ve hızlı bir şekilde tekrar kullanılacak şekilde kurulur. Örneğin, televizyonunuz eski adresinizden söküldükten sonra yeni adreste tekrar kullanılacak şekilde doğru noktaya montaj ile teslim edilir. Yatak odası veya diğer odalarda kullandığınız dolap ve gardırop gibi eşyalar söküldükten sonra taşınır ve yeni adrese tekrar kurulum işlemi gerçekleştirilir.

Temmuz 04, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+