Göztepe Eşya Taşıma | En Uygun Taşımacılık

Göztepe Eşya Taşıma Kriterleri

Çolakoğlu Nakliyat firması 1959’dan beri sektörün içinde gösterdiği başarısıyla ve tecrübesiyle eşya taşıma konusunda kendi geliştirdiği teknikleri ile gelişen teknolojiyle birlikte daha güçlü bir altyapıya sahiptir. Taşınacak eşyanın cinsine, ağırlığına, büyüklüğüne göre değişiklik gösteren eşyanın taşınması işlemi planlı ve programlı bir şekilde yapıldığında eşya ve taşıyan kişiler zarar görmeden bu iş tamamlanır.

Göztepe eşya taşıma alanında faaliyet gösterdiğimiz günden beri müşterilerimizin taleplerini karşılamaya azami özen gösteriyoruz. Taşıma kriterlerinin başında yeterli donanım ve eğitimli personel kadrosunun oluşturulması başta gelir. Ayrıca eşyanızın taşınması sırasında aşağıda belirtilen kıstasların yerine getirilmiş olmasına mutlaka dikkat ediniz.

  • Eşyanın taşınabilecek konuma getirilmesi,
  • Doğru bir taşıma aparatının bulunması,
  • Ürün içeriğinin ambalaj üzerinde belirtilmesi,
  • Eşyanın boyutuna göre uygun bir ambalajın tedarik edilmesi,
  • Doğru bir açıyla yerleştirilen eşyanın sarsıntıya karşı köpüklerle desteklenmesi,
  • Kayıtlı bir sistem ile eşyaların kaybolmasına karşı tedbir alınması,
  • Faturalı hizmet ile legal bir taşıma hizmeti sağlanması.

Firma olarak yukarıda sayılan kriterleri yerine getiriyoruz ve herhangi bir olumsuzluğa karşı tedbirinizi biz alıyoruz. Sizin merak ettiğiniz bir şey olduğunda kayıtlarımıza ve faturamıza bakarak soru işaretlerinin giderilmesine azami özen gösteriyoruz.

Hazırlık Aşaması

Göztepe eşya taşıma faaliyetleriyle taşınmasına karar verilen eşyanın nitelikleri belirlendikten ve oynar kısımları demonte edildikten sonra doğru pozisyonda aparatlarıyla beraber sarsıntıyı absorbe eden bir materyal ile eşyanın uygun bir ambalaja yerleştirilmesi sonrasında da içeriği hakkında bilgiyi içeren barkodun ambalaj üzerine yapıştırılması gerekmektedir. Eğitimli bir personel tarafından ambalajın nakliye aracına palet ve forklift aracılığıyla aktarılması önemlidir. Müşterilerimizin eşyalarını daha iyi nasıl taşıyabiliriz? Sorusunu kendimize sorup firma olarak her zaman yılların bize kattığı tecrübeyle hareket ediyoruz ve gelişim göstermeye ara vermiyoruz.

Eşyanın Taşınması

Göztepe eşya taşıma konusunda profesyonel nakliye hizmetlerine en çok ihtiyaç bölgelerden biridir. Firma olarak daha kalifiye hizmet verebilmek için nakliye araç filomuza her geçen gün donanımlı yeni araçları ekleme gayretindeyiz. Taşınması istenen eşyanın kapasitesi ve niteliğine göre ve taşıdığı eşyanın herhangi bir zayiata uğramaması için şoförlerimize sürüş teknikleri hususunda güncelleştirilen eğitimleri veriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir