Asansörlü Taşıma Hizmetleri

Asansörlü TaşımaSahip olduğumuz etik değerler nedeni ile birincil önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini göz etmek olmaktadır. Firmamızın misyon ve vizyonları doğrultusunda müşterilerimize kaliteli, birinci sınıf ve profesyonel bir asansörlü taşıma hizmeti sunarak onlara benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedeflemekteyiz.

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden bir tanesi de gelişen teknolojiyi mümkün mertebe takip etmektir. Bu gereklilik tüm çalışma alanları için geçerlidir. Dolayısıyla nakliye sektöründe de nakliyat şirketlerinin bazıları bu teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır.

Özellikle istanbul asansörlü taşıma hizmetleri sistemine geçerek diğer firmalardan bir adım öne çıkmayı hedeflemektedir. Bir nakliye şirketinin hizmet yelpazesinin genişliği ile sunduğu hizmetlerin ergonomik oluşu o şirketin kalitesini ve başarısını ortaya koymaktadır.

Bu doğrultuda biz de Çolakoğlu Nakliyat olarak müşterilerimize uzun yıllardır asansörlü taşıma hizmeti sunmakta ve büyük bir kolaylık sağlamaktayız.

Taşınacak yerler için ekspertiz hizmeti sunarak faaliyetlerimize başladığımız bu alanda yarım asrı aşkın bir süredir binlerce nakliye işlemini başarı ile tamamlamış bulunmaktayız.

Eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, nakliye araçlarına sevk edilmesi ve yeni yerlerine sağlam bir şekilde teslim edilmesi gerçek anlamda plan program isteyen, külfetli bir iştir. Biz de bu külfetli işi deneyimli ve uzman personellerimiz ile geniş araç filomuz sayesinde kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

Asansörlü Taşıma Hizmeti’nde Eşyaları Nasıl Ambalajlıyoruz?

Taşınacak eşyaların taşınma sürecinde zarar görmemesi için nakliye öncesinde tüm eşyaları türlerine göre ambalajlamaktayız. Kırılacak eşyaları kalın kağıtlar ile baloncuklu naylonlar kullanarak ambalajlama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Mobilya ve beyaz eşya gibi ağır ve taşınması güç eşyalar için ise öncesinde kumaş sarımı gerçekleştirmekte ve devamında paket materyallerine sarmaktayız. Bu sayede nakliye sürecinde tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıma işlemini tamamlamaktayız.

Dilerseniz bu konu ile ilgili referanslarımıza web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Birinci Önceliğimiz

Sahip olduğumuz etik değerler nedeni ile birincil önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini göz etmek olmaktadır.

Firmamızın misyon ve vizyonları doğrultusunda müşterilerimize kaliteli, birinci sınıf ve profesyonel bir hizmet sunarak onlara benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedeflemekteyiz.

Hizmet verdiğimiz işin kapsamı gereği bizden kaynaklanabilecek en ufak bir hatanın müşterilerimiz nezdinde çok ama çok önemli olacağının bilincindeyiz. İşimizi tüm ekibimizle sıfır yanlış tam performans anlayışıyla faaliyet göstermekte ve bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Taşınma ihtiyacı doğan kişilerin her birinin ihtiyaçları farklı olabileceği için tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak kendi teknik ekipman ve donanımımızı geliştirmekte ve böylelikle her kesime hitap etmeyi başarmaktayız. Bu duruma verilebilecek en güzel örneklerden bir tanesi de tabii ki yüksek yerlerde yapılacak ağır yükteki taşınma işleri için çok sayıda asansörlü araç ile taşıma hizmetleri sunuyor oluşumuzdur.

Asansörlü Taşıma Hizmetleri Fiyatları

Standart bağlamda yapılan nakliye işlerinde olduğu gibi asansörlü taşıma hizmetlerinde de fiyat belirlemede etkin olan birçok unsur bulunmaktadır.

Eşyaların alınacağı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafe bu etkenlerin başında gelmektedir. Bu durumun haricinde; taşınacak alanın büyüklüğü, taşınacak oda sayısı, eşyaların türü ve ağırlığı, taşıma alanının ve nakliye edilecek alanın yüksekliği gibi unsurlar da hizmet fiyatlandırmasında oldukça etkilidir.

Tüm bunların yanı sıra taşıma işi esnasında kaç personelin görevlendirileceği, kaç asansör cihazının kullanılacağı, hangi araç tipi ile nakliyatın gerçekleştirileceği ve taşınan eşyaların hangi materyaller kullanılarak paketleneceği de bu konuda alınacak fiyat teklifinin değişmesine neden olmaktadır.

Bulunduğunuz alan özellikle İstanbul’un dar sokaklarında ve yüksek katlarda olabilir. Bu gibi durumlarda çevrenize rahatsızlık ve eşyalarınıza zarar vermeden yapılacak nakliyatın mutlaka asansörlü taşıma yoluyla gerçekleştirilmesi önerilmektedir.

Bu sayede taşınma işlemi çok kısa bir sürede, güvenilir bir şekilde ve uygun bir maliyetle tamamlanmış olacaktır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve ihtiyacınıza özel bir taşıma planı oluşturmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.