KİRALIK KAMYON VE NAKLİYE ARAÇLARI

İnsanların bir yerden bir yere gidebilmesi için veya eşya taşıyabilmesi için pek çok farklı araç bulunmaktadır. Kamyonlar da bu araçlar arasında sayılan araçlardır. Kamyonların pek çok farklı özellikte olanları vardır. Bazı kamyonlar kapasite olarak şehir içinde rahat hareket edebilecek özelliklere sahiptir. Bu kamyonların çalışma prensipleri otomobillerle neredeyse aynıdır. Fakat inşaat sektörü gibi büyük alanlarda eşya taşımacılığı için veya başka işler için kullanılan kamyonlar farklı özellik ve çeşitlere sahiptirler. Özellikle gelişen inşaat sektörü eşya taşınması konusunda kamyon kullanımına sık sık başvurulmasına neden olmuştur. İnsanlar kamyonları kullanacakları sırada satın almak yerine kiralamayı daha çok tercih etmektedir. Kiralık kamyon arayışına firmamız aradığınız bütün yanıtları verecek kapasiteye sahiptir.

Kamyon Kiralama İşlemi

Özellikle büyük şirketler inşaat sektöründe kamyon satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedir. Bunun nedenine gelecek olursak kamyon satın almak daha yüksek maliyetli olabilmektedir. Yüksek maliyetin dışında kamyon satın almak isteyen kişiler kamyon için bir ön ödeme veya peşinat ödemek zorunda kalmaktadırlar. Ayrıca kamyon eğer firma tarafından satın alınırsa vergi ve sigorta gibi ödemelerin yapılması zorunlu olmaktadır. Fakat kamyon kiralama daha az maliyetli, sigorta, vergi gibi ödemelerin zorunlu olmadığı bir işlem olduğu için pek çok şirket uygun bu yöntemi tercih etmektedir. Kiralık kamyon arayışlarında firmamız sizlere tüm ayrıntılar da bilgi verecek ve de hizmet verecek şekilde çalışmaktadır. Aradığınız özelliklerdeki kamyonları ne kadar süreyle kullanacağınızı belirttikten sonra sizlere uygun olan araçları sunmaktayız ve sözleşmemizi yapmaktayız.

Kamyon Çeşitleri

Kiralık kamyon arayışına giren kişilerin en çok araştırdıkları şey kiralama fiyatları ve de kamyon çeşitleridir. Şu anda kullanılan kamyon çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz; damperli kamyon, vidanjör kamyon, çekici kamyon, çöp kamyonu, tanker kamyonu nakliye kamyonu, mikser kamyonu ve daha pek çok farklı çeşidi sayabilmektedir. Önemli olan sizlerin yapacağı iş için hangi kamyonun uygun olduğuna karar verip iletişime geçmenizdir. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra sizler için uygun olan kamyonların bütün işlemlerini yaptıktan sonra sizlere teslim etmekteyiz. Fiyatlandırmalarımız kamyonu ne kadar süreyle kiraladığınıza da bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak unutulmamalıdır ki uzun süreli kiralamalarda daha uygun fiyatlar ortaya çıkmaktadır.

Şubat 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+