MASLAK EŞYA DEPOLAMA | EŞYA DEPOSU

Maslak Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti veren Maslak eşya depolama firmamız, eşyalarınızı büyük bir özen ve titizlik ile güvenli depolarda korur. Uzun yıllar boyunca sektörde kaliteli, güvenilir hizmet vererek ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimler sayesinde işimizde en iyisi olmak adına siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Hangi Durumlarda Eşya Depolama Hizmeti Kullanılır?

Ani bir karar ile taşınmanız gerektiğinde ve yeni bir ev bulamamanız halinde eşya depolama hizmetimize başvurmanız gerekir. Geçici bir süre yurt dışında çalışmanız gerektiğinde eşyalarınızı güvenli depolarımızda korumamız için firmamıza başvurabilirsiniz. Korunması gereken önemli evrak ve belgelerinizi muhafaza edebilmek için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Evinizde yer bulunmaması nedeni ile ileride işinize yarayacağını düşündüğünüz eşyalarınız için bu hizmeti kullanabilirsiniz. Ofisinizi veya iş yerinizi geçici bir süre için kapatmanız gerektiğinde eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yani tüm eşya depolama işlemleriniz için Maslak eşya depolama firması olarak yanınızdayız.

Eşya Depolama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Maslak eşya depolama firması olarak depolama işlemleriniz için öncelikle evinize veya ofisinize ekspertiz yönlendirilir. Ekspertiz tarafından eşyalarınız incelenir. Sigorta bedeli ve nasıl muhafaza edilmesi gerektiği hakkında incelemeler yapılarak net bir fiyat sunulur. Depolama işlemine hazır hale gelebilmesi için eşyalarınız dikkatli bir şekilde paketlenir. Eşyalarınız paketlenirken en korunaklı şekilde ve hasar almasına izin verilmeyecek şekilde paketlenir. Paketleme işleminin ardından adresinizden alınan eşyalarınız, sizin için özel olan kişisel deponuza yerleştirilir. 

Depolanan Eşyalar Nasıl Muhafaza Edilir?

Kişisel deponuza yerleştirilen eşyalarınızın güvenli bir şekilde korunabilmesi için 7/24 kamera sistemi devrede bulunur. Aynı zamanda hızlı alarm sistemi de depolarımızda mevcuttur. Depolarımızda sürekli olarak nem ve sıcaklık kontrolü sağlanır. Metal konteynerlerde eşyalarınız en güvenli şekilde muhafaza edilir. Internet aracılığı ile online olarak deponuzu yönetme imkanınız bulunur. Depolama süresini uzatma imkânına sahip olursunuz. Eşyalarınızı bu sayede % 100 güvenilir ortamlarda koruyarak, sizlere en kaliteli hizmeti sağlamış oluruz. 

Sizler de en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlar karşılığında alabilmek için iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+