NİŞANTAŞI EVDEN EVE NAKLİYAT

Nakliye Konusunda En Güvenilir Hizmeti Sunuyoruz

60 yıllık Çolakoğlu Nakliyat tecrübesi ve güvencesiyle Nişantaşı evden eve nakliyat sektörünün en köklü ve en güvenilir hizmeti veren markasıyız. Yıllardır bu alanda verdiğimiz hizmetler neticesinde uzmanlaşmış bir yönetim kadromuzun yanında, dinamik, yenilikçi bir ekip ve donanımlı araç ve ekipmanlarımız ile sizlere en kaliteli nakliye hizmetini vermekteyiz. Uzun seneler bu sektör içerisinde ayakta kalmayı başarmış, bununla da yetinmeyip kendini geliştirmiş ve sektöre öncülük etmiş olmamız, işimizi kaliteli yaptığımızın en büyük göstergesidir.

Diğer Firmalardan Bizi Ayıran Özelliklerimiz

Nakliye konusunda firma arayan kişilerin firmalarda aradıkları ilk özellikler;

  • Güvenilir bir firma olması,
  • Uygun fiyatlarla hizmet vermesi, 
  • Taşınacak eşyalarının zarar görmeden nakliyesinin yapılması, 
  • Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında firmada muhatap bulunabilmesidir. 

Bizim referansımız daha önce birlikte çalıştığımız müşterilerimizdir. Gerek bireysel, gerekse yerli yabancı birçok şirketlerle bu zamana kadar yaptığımız çalışmalar, sektördeki konumumuzun en önemli göstergesidir. Nakliyenin her aşamasında sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz, bizleri rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimizdir.

Firmamızın Size Sağladığı Hizmetler

Markamızın Nişantaşı evden eve nakliyat konusunda sizlere sunduğu ayrıcalıklı avantajlarla, daha ilk andan itibaren memnuniyetinizi sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Nakliyenin özen gerektiren zor bir iş olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşterilerimizle doğru bir iletişim kurmanın; doğru, etkili ve kaliteli bir nakliye hizmeti verebilmenin ilk şartı olduğunu düşünüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ilke edinmiş firmamızda, sizleri anlama ve taleplerinizi karşılama noktasında yetişmiş profesyonel müşteri hizmetleri personellerimiz bulunmaktadır. Nakliyesi gerçekleştirilecek eşya ile ilgili olarak bizimle iletişime geçtiğinizde; taşınacak eşyalar ve taşıma planına yönelik ücretsiz ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ekspertiz çalışması sonucunda sizin de görüş ve önerileriniz alınarak, size en uygun taşıma planı çıkarılmaktadır. Ekibimiz sizinle birlikte belirlenen gün ve saatte nakliye işlemi için adresinize gelerek, eşyalarınız türüne göre en kaliteli malzemelerle paketleme işlemi yapılmaktadır. Asansörlü taşıma hizmetimiz ile eşyalarınız en hızlı ve güvenli yollardan nakliye aracımıza yüklenmekte, planlanan gün ve saatte teslim edileceği yere yine güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Bize güvenerek emanet ettiğiniz eşyalarınız sigortalanarak ayrıca güvence altına alınmaktadır. Nişantaşı evden eve nakliyat ayrıcalıklarla tanışmak için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Aralık 12, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+