[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sık Sorulan Sorular

Taşımacılık veya depolama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu dolduraran bize gönderin. Sizlere yanıt vermek üzere iletişime geçeceğiz ve aranılan cevabı web sitemizde yayınlayacağız.1950’li yılların başında ailesi ile birlikte Giresun dan istanbul’a göç eden Mustafa Çolakoğlu bir takım işlerde çalışır. 1959 da son çalıştığı Şişli Bomonti’deki firmanın yardımı ile kamyonet alarak nakliyeciliğe başlar.

Bununla birlikte civardaki diğer firmalarında talepleri doğrultusunda bir araç daha alarak oğulları Hikmet ve İsmet Çolakoğlu 6 m2 bir dükkan kiralarlar. Çalışma devam eder.

1970 li yılların sonunda Mustafa Çolakoğlu işi bırakır 1982 senesinde iki kardeş ayrılırlar fakat ikiside nakliye yapacaktır. Hikmet Çolakoğlu “Çolakoğlu nakliyat”, İsmet Çolakoğlu ise “İ.Çolakoğlu Nakliyat” adı altında faaliyet gösterirler.

Yıllarca çalışmanın verdiği yorgunluk ile onlarda işlerini çocukları Fikret, Fatih ve Fuat ÇOLAKOĞLU Kardeşlere devir ederler ve 2007 senesinde tekrar iki ayrı firma Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında birleşir.

Bu gün çolakoğlu nakliyat k1 ve k3 belgelerine sahip öncü firmalardan birisidir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]