Suadiye Evden Eve Nakliyat

SUADİYE EVDEN EVE NAKLİYAT

Yeni eve taşınmak isteyen kişiler için uzman kadro ve kaliteli cihazlar kullanarak sağlamış olduğumuz Suadiye evden eve nakliyat hizmetlerimiz çeşitli avantajlar sağlanarak gerçekleştirilmektedir. Öncelikli olarak kaliteli malzemeler kullanılarak sunulan eşya paketleme ve araç filosu ayrıcalıklarımız, müşteri memnuniyeti sağlamamıza imkân tanımaktadır. Günümüzde özellikle yeni edilmiş olan ev ya da işyeri yapıları, daha çok yüksek katlardan oluşmaktadır. Söz konusu olan durumlar nedeni ile birlikte taşınacak olan kişiler, eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için teknolojik cihazlara ihtiyaç duymaktadır. Çok yüksek katlı yapılar için asansörlü cihazları kullanmakta olan firmamız antika gibi değerli eşyalarında zarar görmemesini sağlamaktadır.

Çolakoğlu Güvencesi İle Asansörlü Eşya Taşıma Hizmeti

Genel olarak yüksek boyutlu ve yükte ağır olan eşyaların daha güvenli şekilde taşınabilmesi amacı ile sunmuş olduğumuz Suadiye nakliyat hizmetlerimizde, asansörlü taşıma ayrıcalıklarını sağlamaktayız. İşinin ehli personel kadromuz sayesinde, eşyalarınız evlerden alınmakta ve yeni adreslere kadar sorunsuz şekilde taşınmaktadır. Aynı zamanda montaj gerektiği durumlarda harekete geçen personellerimiz, aynı şekilde eşyaların monte edilmesini de imkân tanımaktadır. Müşteriler ile ilişkilerine dikkat eden kadromuz, bu sayede müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir. Özel araç filosu ile birlikte eşyaların zarar görmeden taşınmasını amaçlayan firmamız, taşınma aşamasına geçilmeden özel ambalajlar ile paketleme işlemlerini sağlamaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinin Suadiye mahallesinde sağlamış olduğumuz nakliye fiyatları genel olarak piyasanın altında olmaktadır.

Suadiye Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Suadiye mahallesinde sağlamış olduğumuz taşımacılık hizmetleri, uzun yılların vermiş olduğu tecrübeler sayesinde kaliteli olarak sağlanmaktadır. Söz konusu olan Suadiye nakliye hizmetlerimizde eski yıllardan kalmış olan antika eşyaların sorunsuz şekilde ambalajlanması ve taşınması da yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra yalnızca ev taşımacılığı hizmeti sağlamayan firmamız, aynı zamanda ofis taşımacılığı ve de işyeri taşımacılığı işlemlerine de yer vermektedir. Gerekli eğitimleri almış ve işinin ehli olan kadromuz sayesinde, taşınma ve montaj sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesine dikkat etmekte olan personellerimiz ayrıca müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir.

Mayıs 16, 2018
EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+