ADALAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınma sırasında taşınmak istediğiniz bölgede hizmetin doğru ve istenilen şekilde sunulması zor olabilir, özellikle Adalar evden eve nakliyat işlemlerinde alanında uzman bir firma ile çalışmanız, bu yorucu işlemler sırasında güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz bir firmadan hizmet almanız önemlidir.1959 yılından bugüne nakliyat ve depolama hizmeti sağladığımız Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında, taşınma sürecinde coğrafi konumu sebebiyle en zorlu görülen Adalar bölgesinde güvenle evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunuyoruz.

Uzman kadromuz ile uzun yıllardır, güven ve kalite ile nakliyat süreçlerini yönetmekte, evinizdeki eşyaların envanterinin çıkarılması, paketlenmesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi, sevkiyatının gerçekleştirilmesi ve yeni adresinize teslim ederek yerleştirilmesi işlemlerin her birini en hızlı ve risksiz şekilde hallediyoruz. Heybeliada, Kınalıada, Burgazadası bölgelerinde, adalar bölgesinin her noktasında evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak  iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Avrupa Yakası Bölge Yetkilisi ve Anadolu Yakası Bölge Yetkilisi olmak üzere İstanbul’da iki yakada da ilgili yetkililerimize ulaşabilirsiniz.

Adalar bölgesinde evden eve nakliyat ihtiyacınızda her an size profesyonel taşımacılık desteğini sağlayabilmek adına, geniş araç filomuz, alanında uzman nakliye ekibimiz ile size güvenli ve hızlı hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Evinizin konumu, daire katı veya eşya ve mobilya sayısı fark etmeksizin, size çok yorucu ve karışık gelen bu süreçte size Çolakoğlu Nakliyat olarak tüm taşımacılık çözümlerimizi size sunmaya hazırız. Geniş uzman kadromuz ve teknik kapasitemiz mevcut olduğu için evin bulunduğu bölgeye göre seçeceğimiz nakliye aracı, eşyalarınızın cinsine göre tatbik edeceğimiz ambalajlama işlemi, evin yüksekliğine göre uygulayabileceimiz asansörlü taşıma seçenekleri gibi farklı durumlara en uygun yenilikçi çözümlerimiz ile Adalar evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için en hızlı ve tekniğine en uygun işlemleri dilediğiniz tarihte gerçekleştirebilmekteyiz.

Yetki ve Taşıma Belgelerimiz

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde evden eve nakliyat hizmeti sağlamakta olup, geniş araç filomuzda bulunan farklı özellik ve genişlikteki nakliyat araçlarımızdan eşya sayısı ve yol özelliklerine göre nakliyat ihtiyacına en uygun aracı seçiyor ve evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Çolakoğlu Nakliyat olarak yarım asrı geçen bir süredir hizmet verdiğimiz nakliyat sektöründe, sektörün lider markası olmamız tesadüf değil. Firmamızın hizmete başladığı günden bugüne sektörde hizmet sunarken en büyük farkındalığımız risksiz ve güvenli taşımacılık sorumluluğumuz olmasıdır. Hem bizlere güvenerek emanet edilen eşyaların ve mobilyaların güvenliği hem de taşıma süreci boyunca karayollarında seyahat ederken, yol güvenliğini sağlamak adına her zaman bilinçli bir şekilde tüm güvenlik kurallarının takipçisi olarak işimizi yapmaktayız.

Eşyalarınızın güvenliği adına uzmanlığımızı hizmetinize sunduğumuz evden eve nakliyat işlemlerinde, bir aile kadar yakın çalıştığımız ekibimizin güvenliği ve sağlığı için eşyalarınızın güvenle taşınması ve ayrıca seyir halinde karayolunda bulunan diğer araçları herhangi bir şekilde riske atmadan, güvenli bir trafik sağlamak adına kara yolu taşımacılığı ile ilgili üst düzey güvenlik önlemlerini sağladığımız Çolakoğlu Nakliyat taşımacılık filosu olarak K1 ve K3  taşımacılık yetki belgeleri ile akreditasyonumuzu sağlayarak güvenli ve risksiz taşımacılık hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Firmamızın gerekli teknik koşulları sağlayarak sahip olduğu, K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri, 25-75 ton arasında değişken kapasitelerde ev veya ofis nakliyatlarında yüksek ağırlıklarda tüm eşya ve mobilyaları taşıma iznini bize sunmakta olup, belgelerimizin kontrolleri ve güncellenmesi her zaman uzman yönetim ekibimiz tarafından gerçekleştirilmedir.

Şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık işlemlerinde, ev, ofis, kütüphane, antika, müzik aletleri, dershane nakliyatlarını gerçekleştirebilmemizi sağlayan geniş araç filomuzun farklı özelliklerindeki tüm araçlarımızın tam yetkiyle eşya taşımacılık belgeleri mevcut olup, bu konuda Çolakoğlu Nakliyat olarak size gönül rahatlığıyla en güvenli hizmeti vermekten her zaman gurur duyuyoruz.

Mayıs 02, 2019
HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+