NAKLİYE KAMYONU NASIL YÜKLENMELİDİR?

Evden eve nakliyat süreci, sıradan bir kamyonete, eski evden çıkan eşyaların rastgele yerleştirilmesi işlemi olmadığı gibi, profesyonel bir bakış açısıyla tüm yeni teknolojinin nakliyat işlemine uygun olarak kullanılmasını gerektiren, taşıma sırasında eşyaların zarar görmesini engelleyen bir süreçtir. Bu nedenden dolayı evden eve nakliyat işlemlerinde, taşınacak eşya ve mobilyaların cinsi ve sayısına göre, yeni adrese varılması için izlenmesi gereken karayolunun, taşıma günü karşılaşılacak hava şartlarının gereklerine göre en doğru nakliyat aracının seçilmesi oldukça önemlidir. Doğru nakliyat aracının seçilmesi engebeli bir yolda veya yağmurlu bir günde karşılaşılabilecek zorluklarla başa çıkılmasında yardımcı olarak, eşyaların güvenli bir şekilde belirlenen yeni adrese teslim edilmesini kolaylaştıracak ve evden eve nakliyat sürecinin başarıyla sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Peki, evden eve nakliyat sürecinde doğru aracı seçtiğinizden eminsiniz ancak yüzlerce parça eşyayı doğru bir şekilde nakliye aracına nasıl yerleştireceğinizi biliyor musunuz ?

Eşyaların ağırlığı, paketlerinin cinsi, büyüklüğü vb. gibi özelliklerine uygun seçilen nakliye aracının tüm alanları verimli şekilde değerlendirilmelidir. Ağır eşyaların kamyon zemininde olacak şekilde kırılma tehlikesi olan hassas eşyaların veya hafif ambalajlı eşyaların ezilmesinin önüne geçilir ve daha önce demontajı yapılan mobilyaların parçaları ayrı ayrı kamyona sıralanarak mobilyaların çok fazla yer kaplamasından kaçınılmalıdır.

Evden eve nakliyat sırasında tüm eşyaların ve mobilyaların hasar görmeden doğru bir şekilde taşınması için nakliye aracının içerisine doğru bir sırayla yerleştirilmesi oldukça önemlidir. Doğru bir şekilde yerleştirilmeyen eşyalar, yolculuğun getirdiği hareket veya ani bir fren sırasında, aracın içerisinde düşebilir, birbirinin üzerine devrilebilir, kırılabilir ve bunun sonucunda sizin için değerli olan birçok eşyanızı kaybedebilir ve yüklü bir miktarda harcama yaparak yeni eşyalar almak zorunda kalabilirsiniz.

Sizi eşyalarınızı kaybetmenin üzüntüsünden ve yapmak zorunda kalacağınız maddi harcama külfetinden kurtarmak adına Çolakoğlu Nakliyat olarak nakliye aracına eşya dizilimini titizlikle yapmakta ve hedeflenen adrese kadar eşyalarınızın hasar görmeyeceğinden emin olduğumuz bir yerleştirme tekniği kullanmakta ve evden eve nakliyat hizmetini araç içi eşya güvenliğini sağlayarak en kaliteli şekilde size sunmaktayız.

Nakliye aracının içinin yerleştirilmesi için ekibimizin uzman bakış açısıyla kontrol sağlaması, eşyaların niteliğine, ağırlığına, sayısına ve ambalaj cinsine göre öncelikli sıraya göre araç içine yerleştirmesi önemlidir. Evden eve nakliyat işleminin başlangıcından bitişine kadar hasar görmemesi için çaba çaba gösterilen tüm eşyaların araç içinde en güvenli şekilde sıralanması, dizilerek özenle yerleştirilmesi Çolakoğlu Nakliyat olarak en önemli sorumluluklarımızdan biridir.

Aynı bir yap-boz oyunu stratejisi olarak gördüğümüz nakliye aracına eşya yerleştirme işleminde  rastgele bir yerleştirme işleminin ağır sonuçlarının bilincinde olduğumuz için, titizlikle araç hacmini ve eşyaların büyüklük ve ağırlığını hesaplayarak gerekli analizi yaptıktan sonra planlı bir şekilde araç kapasitesini optimum seviyede kullanmak en büyük hedefimizdir.

Mobila ve eşyaların ağırlık dengesini gözeterek yaptığımız yerleştirme işleminde araç içi kilit sistemi ile, eşyaları araç içinde bulunan belirli bölmelere kanca ve halat yardımıyla sabitleyerek, yolculuk sırasında hareket halindeyken oluşabilecek frenlemeye bağlı bir kayma veya dengesizliğin önüne geçiyor ve araç içi eşya güvenliğini ve aynı zamanda karayollarında seyir halindeyken trafik güvenliğini sağlıyoruz.

Eşyaların ambalajlama ve paketleme işlemlerinde kullandığımız malzemelerin cinsine ve özelliğine göre bir sıralama yaparak, karton kutu, naylon koruma veya havalı naylon korumaların kategorisine göre bir sıra belirlemekte ve birbirini tamamlayan parçaları nakliye aracı içerisinde sizin kullanım alışkanlığınıza göre öncelikli olan eşyaları sırasıyla yerleştirmekteyiz. Eşyaların tahliyesi sırasında ve yeni evinizde yerleşiminin önemli olduğunu düşündüğümüz eşya ve mobilyaları bir sonraki adımı düşünerek konumlandırmakta ve sizin önceliklerinize önem vermekteyiz.

Nisan 18, 2019
EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+