ALTUNİZADE EVDEN EVE NAKLİYAT

Yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde evden eve nakliyat işlemlerinin her bir basamağı uzmanlık ve titiz bir çalışma ister. Yeni bir eve taşınmak uzun ve yorucu olabilir. Bu durumda alanında uzman ve kalitesinden emin olduğunuz bir hizmeti sunan lider bir firmayla çalışmak hayatınızı kolaylaştıracaktır. 1959 yılından beri Çolakoğlu Nakliyat olarak İstanbul’un her iki yakasında her ilçe ve mahallesinde evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde sektörün lider firması olarak sizlerle buluşturuyoruz. İstanbul Anadolu yakasının en gözde bölgesi olan semtte Altunizade evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an alanında uzman çalışma kadromuz ve geniş araç filomuz ile taşımacılık konusunda en yenilikçi çözümleri size sunmaktayız.

Gerekli teknik ve güvenlik koşullarını sağlayarak sahip olduğumuz, K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri, 25-75 ton arasında değişken kapasitelerde ev veya ofis nakliyatlarında yüksek ağırlıklarda tüm eşya ve mobilyaları taşıma iznini bize sunmaktadır. 

Altunizade evden eve nakliyat çözümlerimizi, yenilikçi nakliye hizmetlerimizi size sunabilmemiz ve evinizi taşıma sürecini güvenli kılabilmemiz adına Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Veya bize e-posta göndererek iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Çolakoğlu Nakliyat Olarak Fiyatlandırma Formülümüz

Doğru bir durum analizinin yapılarak doğru nakliye aracının ve ambalajlama sistemlerinin seçilmesi, eşyaların güvenle taşınması ve tüm bu işlemlerin doğru zamanda hızla gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. 

Çolakoğlu Nakliyat olarak sizin bize duyduğunuz güvenin bilincinde olarak, yıllardır taşımacılık sektöründe tüm yenilikleri takip ederek ve uygulayarak ,müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerimizi en üst kalitede tutuyoruz.

Evden eve nakliyat sürecinde çeşitli gerekliliklere göre farklı ekipmanları doğru teknikle kullanmamız nakliyat sürecinin her bir iş basamağını başarıyla gerçekleştirmemizi sağlıyor. Eşyalarınızın sağlam bir şekilde size teslimatını uzman kadromuz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Tüm süreçlerin ücretlendirilmesi ve size makul bir fiyat teklifi sunabilmemiz konusunda detaylı ve titiz bir analiz işlemi gerçekleştiriyoruz. Ödeme planını sizinle hemfikir olarak, açık ve şeffaf bir şekilde hesaplıyor ve paylaşıyoruz.

  • Taşınacak evin kullanım alanlarının m2 cinsinden büyüklüğü
  • Evin kaçıncı katta bulunduğu 
  • Taşınma sürecinde tüm iş adımlarında toplam kaç uzman personelin görevli olacağı 
  • Taşıma sırasında gerekli görülen eşyaların ambalajlama ve paketlemesi için kullanılacak ambalaj malzemeleri ve yardımcı teknik teçhizatlar
  • Taşınacak eşyaların cinsine bağlı olarak demontaj-montaj ihtiyacı (beyaz eşya, mobilya vs.) ve değeri
  • Taşıma esnasında kullanılacak uygun nakliye aracı (kamyon, tır vs.) ve aracın gerekli büyüklüğü
  • Taşınma sürecinde gidilecek km cinsinden mesafesi ve bu mesafeye bağlı olarak yakıt ihtiyacı  (şehir içi, şehirler arası vs.) 
  • Taşınılacak olan yeni adresin kaçıncı katta olduğu
  • Eşyaların tahliyesi ve yeniden yerleştirilmesi için kullanılacak yöntem (merdivenli bina, asansörlü taşıma vs.) 

Çolakoğlu Nakliyat olarak sektörde güven üzerine inşa ettiğimiz lider konumumuz ve şeffaf hizmet anlayışımız gereği, tüm evden eve nakliyat hizmetleri için fiyat teklifi sırasında izlediğimiz ve analiz ettiğimiz durumlar vardır. Belirli bir standart altında yapılan bu işlemler tüm taşıma süreçlerinde görülen değişken etkenler ve sizin taleplerinize göre değişebilen farklı hizmetler fiyatlandırma sırasında tarafımızca değerlendirilmekte ve hesaplanmaktadır.

Altunizade Evden Eve Nakliyat Sektörünün Yıldızı

Sektördeki tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmenin yanında mevcut tüm altyapı ve teknik ekipmanlarımızın kullanımı uzman kadromuzun sorumluluğundadır. Ekibimizin bilgi birikimi ve tecrübesi, tüm ekipmanlarımızın amacına uygun olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Titizlikle güvenli bir evden eve nakliyat hizmetini size sunmamızı olanaklı kılmaktadır. 

Eylül 04, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+