GALATA EVDEN EVE NAKLİYAT 

Yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde en önemli nokta eşyalarınızın sağlam ve hızlı bir şekilde yeni evinize nakledilebilmesidir. Evden eve nakliye ihtiyaçlarınızda alanında uzman ve köklü bir firmanın profesyonel desteğini almanız, tüm süreci daha kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır. Galata evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an Çolakoğlu Nakliyat olarak uzman çalışma kadromuz ve geniş araç filomuz ile 1959 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Sektördeki yenilikçi taşıma ve depolama hizmetlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Galata evden eve nakliyat çözümlerimizi ve uzmanlık desteğimizi sizinle paylaşabilmemiz için Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Veya bize e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Şehir içi ve şehirlerarası durmaksızın nakliyat ve depolama hizmeti verdiğimiz firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi Galata bölgesinde de evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Geniş araç filomuzda bulunan farklı özellik ve genişlikteki nakliyat araçlarımızdan sizin ihtiyacınıza en uygun olan aracı seçiyoruz. İşinde uzman ve güler yüzlü çalışma ekibimiz ile sizi yeni adresinize taşıyoruz.

Eşyaların Ambalajlanması ve Demontajı

Galata Evden Eve Nakliyat hizmetimizle evinizdeki tüm eşyaları cinsine ve sayısına göre kategorize ederek taşımaya hazırlıyoruz.

Uzman ekibimiz ile eşyalarınızın cinsine, hasar görebilirliği ve kullanım önceliğine göre, firmamıza ait kutu ve kolilere yerleştiriyoruz. Kırılabilecek eşyaları özenle havalı koruma sağlayan naylon paketlere sarıyoruz. Büyük boy beyaz eşyaların taşınmasında koruyucu örtü ve battaniye gibi kalın farklı materyaller kullanıyoruz. Demontajını yaparak söktüğümüz büyük boy mobilya parçalarının her birini koruyucu ambalajları ile birlikte taşınma sürecine hazırlıyoruz. Evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınızın sistemli ve güvenli bir şekilde paketliyoruz. Taşınmaya hazırlanması adına size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Yeni teknoloji havalı koruma ambalaj sistemlerini her çalışma ortamımızda kullanıyoruz. Böylece güvenli bir nakliyat gerçekleştiriyoruz. 

Büyük boyutlarda olan, çok fazla farklı parçası bulunan, dışa doğru açılan veya açılma özelliği bulunan kapakları olan, farklı mobilyaların tamamlayıcı parçalarının birbirinden ayrılması sağlanır. Böylece mobilyaların başına gelebilecek çizilme, kırılma, çatlama gibi hasarları engellenir. Diğer yandan parçaların kolay taşınmasına yardımcı olur. Bu şekilde evden eve nakliyat sürecinde tüm mobilyalarınız hasarsız ve sağlam bir şekilde yeni evinizde anında kullanıma hazır olmasını sağlamaktadır. 

Dolap, vitrin, ranza, karyola, gümüşlük, kütüphane, sehpa vb. aklınıza gelebilecek tüm büyük boyutlu mobilyalarda demontaj işlemini uzmanlık ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Tüm mobilyaların, kapakları, ayakları, dışa doğru açılan parçaları, cam bölmeleri, ara rafları, arka kapak ve kontrplak kısımlarını mobilyanın ana gövdesinden özenle ayırmaktayız. 

Eşyaların hasar görmesinin önüne geçmek adına Çolakoğlu Nakliyat olarak evden eve nakliyat sürecinde tüm demontaj ve yeniden kurulum işlemlerini size sunmaktayız. Demontaj işleminin özel uzmanlık isteyen işçiliğini sizler için üstlenmekteyiz. 

Galata Evden Eve Nakliyat Yetki ve Taşıma Belgelerimiz

Hem mobilyalarınızın hasar görmemesi için hem de taşıma sırasında, nakliye aracında çok fazla yer kaplamaması ve güvenli bir şekilde taşınması için mobilyaların demontajı yapılır. Daha ufak parçalara ayrılılır. Bu şekilde taşınması kullandığımız farklı yöntemlerden yalnızca biridir.  

Gerekli teknik koşullarını sağlayarak sahip olduğumuz, K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri, 25-75 ton arasında değişken kapasitelerde ev veya ofis nakliyatlarında yüksek ağırlıklarda tüm eşya ve mobilyaları taşıma iznini bize sağlamaktadır. 

Çolakoğlu Nakliyat taşımacılık filosu olarak K1 ve K3  taşımacılık yetki belgeleri ile akreditasyonumuzu sağlayarak güvenli ve risksiz taşımacılık hizmetlerimizi gururla size sunuyoruz.

Eşyalarınızın güvenliği, bir aile kadar yakın çalıştığımız ekibimizin güvenliği ve karayolunda güvenli bir trafik sağlamak adına karayolu taşımacılığı ile ilgili üst düzey güvenlik önlemlerini sağlıyoruz. 

Eylül 03, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+