ANTİKA TAŞIMACILIĞI

Antika eşyalar isminden anlaşılacağı üzere çok eski zamanlardan kalan eşyalara denir. Bu eşyaların farklı çeşit ve modelleri bulunur. Antika eşyalar hem geçmiş dönemi anlatır hem de nadir bulunan eşyalardandır. Bu eşyalar bir şahsa da ait olabilir ve kendinden sonraki nesillere bırakılacak türden eşyalardır. Mesela; bir vazo, takı, saat, obje gibi eşyalar olabilir. Bir eşyanın antika olup olmadığını anlamak için ekspertizlerden yardım almak gerekir. Antika eşya severler antikacı dükkânlarına uğrayabilirler. Kimi zaman ise antika eşyaları meraklılarına satmak için açık artırımlı müzayedeler yapılır. Yapılan müzayedeler sırasında değerli antika ürünlerinin güvenli bir şekilde taşınması gerekir. Bu sebeple antika taşımacılığı için işinin ehli firmalardan yardım almak gerekir.

Antika Eserlerin Taşınması     

Antika eserler geçmişe ışık tutan değerli ürünlerdir. Bu ürünlerin bir kısmı nesilden nesile aktarılırken bir kısmı ise devlet koruması altında tutulur. Bir eşyanın antika sayılabilmesi için en az 150 yıllık bir geçmişe sahip olması ve ender parçalardan olması gerekir. Bu eserlerin taşınma işlemleri son derece titiz bir çalışma gerektirir. Firmamız antika taşımacılığı noktasında sizlerin isteklerini karşılayacak hizmetler sunuyor. Bu eski parçalar özel olarak hazırlanan ambalajlara özenle yerleştirilir. Çalışanlar bu ürünleri dikkatli bir şekilde nakliye araçlarına taşırlar. Taşınan eşyalar araçlar içerisine düşmeyecek ve hasar görmeyecek nitelikte yerleştirilir. Eşyalar için emniyetli alanlar seçilir ve önlerine koruyucu eşyalar bırakılır.

Antika Parçaların Yerleştirilmesi

Firmamız hizmetlerini yaparken en iyi şekilde çalışmalarını yapıyor ve müşteri memnuniyetini garantiliyor. Taşınma işlemi gerçekleşen kıymetli parçaların yerleştirme işlerini de profesyonel şekilde yapmaya çalışıyoruz. Zaten taşıdığımız tüm parçaların sigortasını yapıyoruz. Ürünlerin zarar görmemesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu ürünleri istenilen her mesafeye güvenli bir şekilde taşıyoruz. Antika taşımacılığı alanında firmamız kendini kanıtlamış ve pek çok ürünün taşınma işlemini gerçekleştirmiştir. Antika eserler getirildikleri alanlara dikkatli bir şekilde indirilir ve düzenleme işlemine geçilir. Bu eserler vitrinlere ve bazı noktalara özenli olarak bırakılır. Firmamız üzerine düşeni başarılı bir şekilde yerine getirir. Firmamızdan değerli parçalarınızın taşınması noktasında destek alabilirsiniz.

Mart 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+