EVDEN EVE NAKLİYE FİRMASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Hızla gelişen ve oldukça kalabalık bir sektör olan nakliye sektöründe güvenilir hizmet vermek en önemli detaydır. Hem güvenilir, hem işini iyi yapan hem de oldukça kaliteli hizmet sunan, konusunda uzman Çolakoğlu Nakliyat sayesinde evinizi güvenle taşıyacak ve yeni evinizde huzurla oturacaksınız. Evlerini emanet eden pek çok insanın güvenini sarsmamak ve eşyalarını zarar görmeden taşımak asıl hedefimizdir. Bunun için yıllardır size hizmet etmeye devam ediyoruz. Taşınmak isteyen insanların araştırma yapması ve içine en çok sinen firmayı tercih etmesinden yanayız. İşte bunun için size birkaç tavsiyemiz olacak. Evinizi taşıması için nasıl bir nakliye firması tercih etmelisiniz? Nakliye firmasını seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Güvenilir bir firma tercih etmelisiniz!

Uzmanlık dışında firmanın sahip olduğu sertifika ve yeterlilik belgeleri her şeyden önemli detaylardır. Ayrıca referansının olması ve çalışanları hakkında da yeterli bilgiyi sunuyor olması önemlidir. Böylelikle taşınırken kırılma, hasar görme ya da çalınma riskine karşı riski en aza indirmiş olursunuz.

Fiyat önemlidir!

Maliyeti en aza indirmek aslında kendinize yapabileceğiniz en büyük kötülüktür. Hem ucuz hem de profesyonelce yapılmayan nakliye işlemleri sırasında eşyalarınızın zarar görmesi kaçınılmaz olabilir. Yeterli eleman ve özverili bir çalışma ile evinizi güvenle taşımak için en doğru tercihi yapmalısınız. Kar amacı güden firmaları tercih eder ve en ucuzunu seçerseniz; ambalaj malzemesi azlığı, özensiz işçilik gibi pek çok detaydan tasarruf sağlandığından, bu durumda karşınıza çıkabilecek her türlü soruna hazır olmalısınız.

Doğru zamanı tercih edin

Tabi ki dönemlere bağlı olarak değişen pek çok detay olabilir. İş yoğunluğu, ev taşıyan kişilerin tercihleri, çocuklu ailelerin taşınma zamanı, ani taşınma durumları gibi pek çok sebep oluşabilir. Bu durumlardan dolayı sektörde yaşanabilecek yoğunluk size sorun olarak dönebilir. İşte bunu yaşamamak için profesyonel hizmetimiz ile Çolakoğlu Nakliyat Şirketi olarak yanınızdayız.

Tavsiyelere kulak vermelisiniz

Eğer ki çevrenizde yakın zamanda taşınan birileri varsa mutlaka fikirlerini almalısınız. Sonuçta birinci dereceden tavsiye en önemli olandır. Nakliye ücretinden, taşıma özelliklerine, çalışanların özverisinden, işin zamanında yapılıp yapılmadığına kadar tüm detayları öğrenmelisiniz. Eğer yorumlar olumluysa firmayla görüşebilir ve teklif alabilirsiniz.

Firmaları karşılaştırmak

Her evin ölçüsü, oda sayısı, eşya sayısı ve ihtiyaç duyduğu işlem farklıdır. Mesela tavsiye aldığınız kişinin evi ile sizin evinizi aynı fiyata taşıyacak diye bir koşul yoktur. Evinizin eşyası konusunda doğru bilgi vermek önemlidir. Teklif almak için nakliyat firmasını aradığınız zaman; eve gelir eşyalarınızı kontrol eder ve size buna göre fiyat çıkarırlar. Bu işlemi en azından 2-3 firmadan istemenizde fayda vardır. Böylece kendiniz için en uygun olan evden eve taşıma firmasını tercih edebilirsiniz.

Evden eve nakliyat sözleşmesi yapmalısınız

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak; her ihtimali göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Evden eve nakliyat sözleşmesi yapmanızda fayda vardır. İmzalayacağınız sözleşmede özellikle; tarafların adları, kamyon plakası ve ödeyeceğiniz ücret yer almalıdır. Olası bir kaza durumunun yaşanmasında evinizin eşyalarını güvenceye almış olursunuz.

Nakliyat firmasına soracağınız sorular

Görüşeceğiniz evden eve nakliye firmasına birkaç soru sormanızda fayda var. Eşyalarını taşıyacak aracın ne zaman geleceği ve yeni eve varacağı süre, taşınmanın ne kadar süreceği, montaj ve demontaj işlemlerinin taşıma firması tarafından yapılıp yapılmayacağı kesinlikle cevaplanması gereken sorulardır.

Kısacası Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak; evinizi güvenle taşıyabilmeniz için yapmanız gerekenleri bilmenizi ve güvenilir bir seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Aralık 01, 2018
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+