ATAKÖY EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Ataköy Eşya Depolama

Ataköy genelinde evlerin ve ofislerin ebatları düşünüldüğünde her eşyanın mekânlara sığdırılması adeta imkânsızdır. Özellikle de yeni bir eve veya ofise taşınmamız gerektiğinde eldeki pek çok eşyanın fazlalık olduğunu anlarız. Bunları atmaya da içimiz elvermez. İşte bu noktada firmamız imdadınıza yetişerek Ataköy eşya depolama hizmetlerini tercihinize sunuyor. 

Evlerinizdeki veya ofislerinizdeki fazla eşyalarınızı depolarımızda muhafaza etmemizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanlarınızı çok daha verimli kullanabilir, odalarınızı angarya eşya ile doldurmak yerine daha ferah, daha nezih ve nefes alır hale getirebilirsiniz. Eğer daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda, yeni bir mekâna taşındığınızda ise depomuzdan çıkararak güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeyeceği için ekstra masraf doğurmadığı gibi kullanım ömürleri de uzamış olur. 

Ataköy Eşya Depolama İşlemlerinin Avantajları

Fazla ve sık kullanmadığınız eşyalarınız ile yaşam alanlarınızı daraltmamak için firmamızın ayrıcalıklı depolama hizmetleri sizleri bekliyor. Firmamızın Ataköy eşya depolama alanında sağladığı avantajlardan bazıları şunlardır:

  • %100 güvenilir bir depolama seçeneği sunuyoruz.
  • Hızlı alarm sistemi ve güvenlik kamerası sistemleriyle eşyalarınızı 7/24 kontrol altında tutuyoruz. 
  • Su almaya, nemermeye müsait ahşap depolama alanları yerine metal konteyner depolama üniteleri kullanıyoruz.
  • Bütün eşyalarınızı sigortalı ve garanti kapsamında muhafaza ediyoruz. 
  • Depolayacağınız ürünlerinize özel paketleme ürünleri sunuyoruz.
  • Piyasada bulabileceğiniz en uygun depolama seçeneği ile birlikte nakliye hizmeti de veriyoruz.
  • Eşyalarınızı profesyonel kadromuzla adreslerinizden teslim alıyor, daha sonra taşınmasını istediğiniz yere nakliyesi aynı şekilde gerçekleştiriyoruz.
  • Geniş kapalı alanımızla eşyalarınızı her şartta güvende tutuyoruz.

Eşya Depolama Alanlarında Depolanan Ürünler

Ataköy eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında depolayabileceğiniz eşyalar oldukça geniştir. Ev taşıma sonrası fazla gelen eşyalarınızı, yenilediğiniz ama hala kullanılabilir olan eşyalarınızı, odalarınızdan kaldırdığınız eşyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz. Yine mevsimlik spor malzemelerinizi, çocuklarınızın başka bir şehre taşınmasında ihtiyaç olabilecek eşyaları, arşivlenmesi gereken evraklarınızı, mevsimlik kıyafetlerinizi, nadir olarak kullandığınız büyük eşyalarınızı, cihazlarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Hobi ve zanaat ürünlerinizi de depolarımızda tutabilir, firmanızın, iş yerinizin promosyon olarak dağıtacağı eşyalarını de muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız güven altında dururken dilediğiniz zaman dilediğinizi geri alabilir, yenilerini ekleyebilirsiniz.

Temmuz 04, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+