ATAKÖY NAKLİYAT

Ataköy Nakliyat Hizmeti

Nakliyat hizmeti, şehir içi veya şehirlerarası taşınmayı düşünen kişilerin temel ihtiyacıdır. Eğer kaliteli bir nakliye firması bulursanız bu stresli süreci çok daha kolay atlatabilir, yeni yaşam alanınızda veya çalışma ortamınızda yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Fakat yanlış iş ortağı tercihi, taşınmayı bir eziyete dönüştürecek, pek çok eşyanızın zarar görmesine sebep olacaktır. Bu alanda yılların bilgi birikimi ve deneyimini sizlere sunan firmamız Ataköy nakliyat hizmeti alanında en güvenli çözümleri sunuyor.

Evden eve nakliyat veya ev, ofis, eşya taşıma sürecini firmamız profesyonel kadrosu başarıyla yürütmekte, eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden sağlıklı biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Nakliye hizmetlerimi anahtar teslim yapılabildiği gibi kısmi olarak da yapılabilmekte, her şey sizin tercihinize bırakılmaktadır.

Nakliyat Hizmetinin Aşamaları

Ataköy nakliyat hizmeti uygulamalarımız kapsamında Ataköy’ün her neresinde olursanız olun ister şehir içi, ister şehir dışı bütün taşımalarınızı yapıyoruz. Nakliye hizmetlerimizi bir yol haritası dâhilinde gerçekleştiriyor, şu aşamaları tam kapsamlı uygulamalarımızda yerine getiriyoruz:

  • Eşyaların envanterinin çıkarılması,
  • Eşyaların demontajı, paketlenmesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi,
  • Eşyaların nakliye aracına taşınması,
  • Eşyaların nakliye aracından tahliye edilmesi,
  • Eşyaların yeni mekâna yerleştirilmesi.

Ataköy Nakliyat Hizmeti Uygulamalarında Paketleme Detayı

Firmamız Ataköy nakliyat hizmeti dâhilinde profesyonel bir ekip tarafından eşyalarınızın miktarını, cinsini, ebatlarını tespit etmekte, ona göre nasıl bir nakliye aracı gerektiğini belirleyip geniş araç filomuz arasından size en uygun aracı tahsis etmektedir. Uzmanlarımızca demonte edilmesi gereken mobilya tarzı eşyalarınızın demontajı yapılmakta, bütün eşyalarınız türüne ve özelliklerine göre paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Nakliye hizmetlerinin en önemli ayağı, eşyaların paketlenmesidir. Doğru paketleme yapıldığı takdirde eşyaları dünyanın bir ucundan diğer ucuna taşıyabilirsiniz. Fakat yanlış paketlemede daha yerinden hareket ettirmeden bütün eşyalarınız darmadağın olabilir. Elbette bu, tecrübe, özveri ve altyapı gerektirir. Firmamız bütün bunlara sahip olarak kutulama, ambalaj sargı, hava korumalı ambalaj uygulaması gibi detaylar kullanarak eşyalarınızı en iyi şekilde paketlemekte, hiçbir zarar görmeden taşınabilecek hale getirmektedir. Taşıma işlemlerimiz tamamen sigortalı ve garantili yapılmakta, hızlı, etkili ve güvenli çözümler üretilmektedir.

Temmuz 04, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+