ATAKÖY EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Ataköy Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden eve taşınmak, doğru çözümler ile çok pratik hale gelirken yanlış uygulamalar sayesinde adeta bir kâbusa dönüşebilir. Bu noktada doğru kişilerle işbirliği yapmak son derece önemlidir. Uzman ekiplerden oluşan, ekip görevlilerinin birbiriyle koordineli olduğu, gerekli eğitimleri almış ve deneyim sahibi bir kadro profesyonel bir taşımacılıkta olmazsa olmazdır.

Firma olarak Ataköy evden eve taşımacılık alanında uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizde uygulamalarımızı bir plan dâhilinde yapıyor, işlerimizi başarılı bir ekip ile yürüterek şeffaf biçimde hareket ediyor, siz değerli müşterilerimizi her detay hakkında bilgilendiriyoruz. Eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyor, eşya miktarına, eşya cinsine ve dairelerin katlarına göre altyapımızı şekillendiriyoruz. Geniş araç filomuz arasından eşyalarınızın miktarına göre birini tahsis ediyor, güvenle taşıma yapıyoruz.

Evden Eve Taşımacılıkta Ambalajlamanın Önemi

Başarılı bir Ataköy evden eve taşımacılık işleminin sırrı ambalajlamadan geçer. Doğru ambalajlama hem taşıma esnasında kolaylık sağlar hem de eşyaların zarar görmesini engeller. Firmamız tarafından yapılacak taşımalarda ev eşyalarınızı kendiniz paketleyebileceğiniz gibi profesyonel ekibimize de bırakabilirsiniz. Personellerimiz bütün eşyalarınızı türlerine göre gruplandırmakta, özel ambalaj kutularımıza yerleştirmektedir. Ambalaj malzemeleri tamamen ürüne göre değişmekte, bardak, tabak, çanak gibi eşyalar için koliler tercih edilirken beyaz eşya, mobilya gibi eşyalar içinse elyaf malzemeler, köpükler, havalı ambalajlar kullanılmaktadır.

Ev taşımacılığının sorunsuz tamamlanabilmesi için bütün eşyaların türüne uygun ambalaj ürünleriyle paketlenmesi, kırılabilecek eşyaların, cam ürünleri ayrıca hassas korumaya alınması gerekir. Doğru ambalaj ile eşyalar en uzak noktalar arasında dahi güvenle taşınabilir.

Evden Eve Taşımacılıkta Eşyaların Demontesi

Eşyaların toplanmasında beyaz eşya ve mobilya ürünlerinin çoğu zaman demonte hale getirilmesi gerekir. Bu işlem, eşyaların daha rahat stoklanmasını sağladığı gibi taşıma sırasında zarar görmesini de engeller. Fakat demonte işlemlerinin ayrı bir uzmanlık gerektiği unutulmamalıdır. Yanlık müdahale, eşyalarınızı bir daha kullanılamaz hale getirebilir.

Ataköy evden eve taşımacılık hizmetlerimizde eşyalarınızın de monte hale getirilmesi, sökülmesi tamamen uzman kişiler ve profesyonel makineler ile yapılır. Sökülen eşyalarınız paketlenerek taşınır ve yeni evinizde de kurulması gereken yere ustalarımızca kurulumu yapılır. Sağlıklı şekilde kullanımınıza hazır hale getirilir.

Temmuz 04, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+