ATAŞEHİR NAKLİYAT

Uzun bir zaman, sarfedilmesi gereken yüksek enerji ve ayrılması gereken maddi bir bütçe evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli bileşenlerdir. Bu noktada, taşınmaya karar verdiğinizde her bir işin en iyi ve doğru şekilde organize edilmesi ve işlemlerin hızla halledilmesi çok önemlidir. Bunu organize edebilmek ve Ataşehir bölgesinde evden eve nakliyat işlemlerinizin kolaylıkla çözüme kavuşmasını istiyorsanız profesyonel bir destek almanız ve alanında uzman bir ekiple çalışarak evden eve nakliyat işlemlerini hızla ve güvenle sona erdirmeniz sizin için yararlı olacaktır. 

1959 yılından bugüne nakliyat ve depolama hizmeti sağladığımız Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında, İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi Ataşehir bölgesinde güvenle evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunuyoruz. 

Ataşehir içinde yeni bir adrese veya Ataşehir dışında yeni bir adrese taşınmak istiyorsanız ve evden eve nakliyat ihtiyacınızda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak  iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Uzman kadromuz ile uzun yıllardır, güven ve kalite ile nakliyat süreçlerini yönetmekteyiz. Evinizdeki eşyaların envanterinin çıkarılarak sayımının yapılması, gerekli ambalajlama teknikleri ile paketlenmesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi, belirlenen yeni adrese sevkiyatının gerçekleştirilmesi ve yeni adresinize teslim ederek yerleştirilmesi işlemlerin her birini en hızlı ve risksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Çolakoğlu Nakliyat’ta Ekspertiz Hizmeti 

Evden eve nakliyat işlemi sırasında, taşınacak eşyaların sayım işlemi ve tespiti ile cinsinin ve sayısının belirlenmesi, eşyaların cinsine ve sayısına göre kayıt altına alınarak taşımaya en uygun nakliye aracının ve sevkiyat sisteminin sağlanması açısından önemli bir basamağıdır. 

Evden eve nakliyat hizmetinin başarılı bir biçimde gerekleştirilebilmesi adına tüm işlemlerin başında ekspertiz hizmeti ile öncelikle doğru bir yol haritası belirlemek ve tüm işlemlere doğru teknikler belirlenerek başlamak çok önemlidir. Ekspertiz sayesinde eşyaların herhangi bir hasar görmesinin önüne geçilerek, eşyaların durumuna göre karar verilen nakliyat detayları ve işlem basamakları en hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilebilir. 

Eşyaların titizlikle ve doğru bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle ekspertiz işlemi ile parça/adet sayılarının ve cinslerinin belirlenmesi buna göre en uygun taşıma sisteminin, ambalajlama ihtiyaçlarının belirlenerek, çalışma ekibinde kaç uzmanın yer alması gerektiği karşılaştırılmalı ve ekip sayısına uygun olarak bir çalışma planı çıkarılmalıdır. 

Çolakoğlu Nakliyat olarak nakliyat işlemine başlamadan önce, sizin talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçiyor ve öncelikle uzman ekspertlerimiz ile evinizde bulunan eşya ve mobilyaların envanterini oluşturarak, farklı bir ücretlendirme talep etmeden tüm eşyalarınızın sayımını gerçekleştirip kayıt altına alıyoruz. Böylece nakliyat sürecinde herhangi bir şekilde eşyaların kaybolma riskini ortadan kaldırıyoruz ve bize sizin tarafınızdan teslim edilen tüm eşyaları resmi evraklar ile belgeliyoruz. 

Ekspertiz hizmeti ile belirlenen yol haritasını doğru bir şekilde izliyor ve uyguluyoruz.  Taşıma detaylarını, hangi eşyaların demonte-monte olacağını, eşyaların hacmine bağlı olarak doğru nakliye aracının seçilmesine, eşyaların sayısına göre evinizin kaç kişilik bir ekipçe taşınması gerektiğine, eşyaların cinsine ve materyaline bağlı olarak çizilme ve kırılmalardan korunması adına doğru ambalaj malzemelerinin seçilmesine ve gerekli paketleme işlemlerinin en uygun zaman aralığında yapılması gerektiğine karar vererek en doğru fiyat bütçesini sizinle paylaşabiliyoruz. 

Çolakoğlu Nakliyat olarak sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın hasar görmeden taşınması için doğru şekilde analiz edilerek kayıt altına alınmasını sağlıyor ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni adresinize eksiksiz bir şekilde teslim ederek yerleştirebiliyoruz. 

Mayıs 13, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+