BAHÇELİEVLER EVDEN EVE TAŞIMA

Bahçelievler Evden Eve Taşıma

Taşıma işlemleri konusunda alanında uzman ve bir o kadar duyarlı ekibimiz ile siz müşterilerimizi memnun etmek için hizmet vermekteyiz. Taşıma işlemleri göründüğü kadar kolay işlemler değildir. Ailenizin tüm değerli, değersiz eşyalarını, kişisel eşyalarınızı bizlere emanet etmektesiniz. Emanet ettiğiniz eşyaları aynı şekilde zarar görmemiş bir biçimde bulmak en doğal hakkınız. Bu yüzden biz Bahçelievler evden eve taşıma firması olarak sizler için buradayız. Emanetiniz emanetimizdir mottosuyla yıllardır süregelen profesyonel taşıma deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Mekânlar ve İmkânlar

Nakliyeciler için en önemli husus taşınacak eşyaların bulunduğu yerdir. Yüksek kat, zemin kat, kot altı, çatı katı, ofis, mağaza fark etmeksizin garantili bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yüksek katlarda bazen asansör yardımıyla bazen ise merdivenlerden indirme yöntemiyle hızlı şekilde talebi karşılıyoruz. Firmamızda bulunan kendi asansör aracımız ve 2 büyük kamyonet ile uluslara veya şehirlerarası taşımacılıkta tüm sorunları kökten çözüyoruz. Bahçelievler evden eve taşıma şirketi olarak bizimle yapacağınız anlaşma sonucunda siz müşterilerimize bazı garanti ve kasko imkânları sunmaktayız. Firmamız tarafından verilecek her türlü zarar ve ziyan karşılanacak olsa da bazen öngörülemeyen sorunlar oluşmakta ve iki taraflı olarak bir mağduriyet yaşanmaktadır. Bunların önüne geçebilmek için bu alanda görev yapan avukatlarımızla her ihtimal düşünülerek hazırlanmış bir anlaşmayı sizlere sunmaktayız.

Anlaşma İçeriği ve Güvenceler

Bu anlaşmanın tarafları Bahçelievler evden eve taşıma ve siz değerli müşterimizsiniz. Anlaşmanın içeriğine gelecek olursak taşıyacağımız eşyalara bizim tarafımızdan zarar gelirse değeri ne olursa olsun koşulsuz şartsız karşılanacaktır. Mücbir sebep gibi hallerde ise anlaşmanın içeriğiyle bağlı olarak kasko şirketimiz tarafından ücreti siz müşterilerimize 30 gün içerisinde ödenecektir. Taşıma işlemleri sırasında ortaya çıkacak tek sorun maddi kayıp elbette değildir. Manevi olarak da uzman kadrolarımızın belirleyeceği oranda ve sizlerinde onayıyla kayıplarınızı en aza indirmeye çalışacağız. Alanında önde gelen isimlerden olmamızın yanı sıra her türlü sorunda yanınızda olmak için çalışmaktayız. Bizleri siz müşterilerimiz temsil etmektesiniz. Yorucu bir taşınma maratonunun içerisinde sizlere başka şeyler yaşatarak üzmeyi değil yorgunluğunuzu üstünüzden almayı en temel hedefimiz olarak belirlemiş bulunmaktayız.

Eylül 05, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+