BAHÇELİEVLER EŞYA TAŞIMA | İSTANBUL NAKLİYAT

Bahçelievler Eşya Taşıma

Taşıma sektöründe hizmet veren Bahçelievler eşya taşıma firmamız sektörde profesyonel şekilde hizmet veren firmalar arasındadır. Taşınma işlemleri sırasında kaliteye büyük önem veriyor olmamız müşteri memnuniyetini arttıran hususlardan biridir. Bu sektörde her zaman en iyilerden olmaya çalışan firmamız eşyaların taşınmasında büyük bir özen göstermektedir. Hem ofis eşyalarınızı hem de ev eşyalarınızı aynı titizlik ile taşıyoruz. Bunun yanında parça eşya taşımacılığında da son derece iyi bir firmayız. Kolilerinizi ya da paketlerinizi bozmadan ve zarar görmeden ulaşması gereken yerlere ulaştırarak hatasız bir şekilde hizmet veriyoruz. Kalite standartlarımızı her geçen gün daha da arttırıyoruz. Böylece sizler de eşyalarınızın güvenliği konusunda en ufak bir endişe duymuyorsunuz.

Eşya Taşımak İçin Sıkıntıya Girmeyin

Eşyalarınızı taşımak için kendinizi zor durumlara sokmak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz zaman Bahçelievler eşya taşıma firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız sigortalı hizmet veren bir firma olduğu gibi mutlaka taşınma sözleşmesi gibi kurumsal detaylara da önem vermektedir. Bu süreçte eşyalarınızın zarar görmesi halinde firma olarak tüm sorumluluğu üstleniyor ve kendimize hak ettiğimiz cezayı fazlası ile kesiyoruz. Bizim için en önemli konu müşteri memnuniyetidir ve hiçbir zaman hiçbir müşterimizi mağdur etmiyoruz. Tüm bu detaylar içerisinde önemli bir detay da taşıma işleminin gerçekleştirileceği saat dilimleridir. Firmamız sizlere hangi tarih ve saati vermiş ise tam olarak o tarihte taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ev Eşyalarınız Bizimle Güvende

Firmamız eşyalarınıza büyük bir özen gösteriyor. Gerek paketleme sırasında gerekse taşıma ve araca yükleme aşamasında her zaman profesyonel bir şekilde hareket ediyoruz. Bahçelievler eşya taşıma firmamız sizin aklınıza dahi gelmeyecek detayları sizin yerinize düşünüyor. Paketleme esnasında demontaj olacak eşyaları da çalışanlarımız gerektiği şekilde parçalara ayırarak paketliyorlar. Böylece özellikle mobilya kapsamında olanlarda çizilme ya da sıyrılma gibi sorunlar meydana gelmiyor. Detaylı bir taşıma hizmeti sayesinde firmamız sizlere en iyi kalitede hizmet vermektedir. Standartlarımız son derece yüksektir ve her geçen gün kalite çıtamızı biraz daha yükseltiyoruz. Firmamızdan hizmet almak isterseniz 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Eylül 05, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+