Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat işlemlerinin her bir basamağı uzmanlık ve titiz bir çalışma ister, ve bu süreçte bu işlemlerin hepsini tek başınıza gerçekleştirmeniz oldukça zor olabilir. Taşınmaya karar verdiğiniz anda evden eve nakliyat adımlarının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi ve eşyalarınızın zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınması için alanında uzman bir ekibin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. 

1959 yılından bu güne İstanbul’un her bölgesinde en güvenilir ve hızlı taşımacılık çözümlerini sunmaktayız. Çekmeköy bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an, alanında uzman  çalışma kadromuzla Çolakoğlu Nakliyat olarak nakliye ve depolama hizmetlerimizi size sunmaya hazırız. 

Çekmeköy evden eve nakliyat alanında çözüm ve uzmanlık desteğimizi sizinle dilediğiniz zaman paylaşabilmemiz için Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak  iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi Çekmeköy ilçesinde de evden eve nakliyat hizmeti sağlamakta olup, geniş araç filomuzda bulunan farklı özellik ve genişlikteki nakliyat araçlarımızdan eşya sayısı ve yol özelliklerine göre nakliyat ihtiyacına en uygun aracı seçiyor ve evden eve nakliyat hizmetlerini hızla ve güvenle gerçekleştiriyoruz. 

Eşyaların Ambalajlanması ve Demontajı

Evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınızın sistemli ve güvenli bir şekilde paketlenerek taşınmaya hazırlanması adına size en kaliteli hizmeti sunuyor, en son teknoloji ambalaj sistemlerini her çalışma ortamımızda kullanıyor ve güvenli bir nakliyat gerçekleştiriyoruz.

Eşyalarınızın cinsine, hasar görebilirliği ve kullanım önceliğine göre, firmamıza ait kutu ve kolilere yerleştiriyor, kırılabilecek eşyaları özenle havalı koruma sağlayan naylon paketlere sarıyoruz. Büyük boy beyaz eşyaların taşınmasında koruyucu örtü ve battaniye gibi kalın farklı materyaller kullanıyoruz ve büyük boyutlu mobilyaların demontajını yaparak söktüğümüz büyük boy mobilya parçalarının her birini koruyucu ambalajları ile birlikte taşınma sürecine hazırlıyoruz.

Büyük boyutlu ve çok fazla farklı parçası bulunan, dışa doğru açılma özelliği bulunan kapakları olan, farklı mobilyaların tamamlayıcı parçalarının birbirinden ayrılması, mobilyaların başına gelebilecek çizilme, kırılma, çatlama gibi hasarları engellediği gibi, parçaların kolay taşınmasına yardımcı olur böylece evden eve nakliyat sürecinde tüm mobilyalarınız hasarsız ve sağlam bir şekilde yeni evinizde anında kullanıma hazır olur. 

Dolap, gümüşlük, kütüphane, ranza, karyola gibi farklı ebatlarda bulunan büyük boyutlu mobilyaların, kapakları, başlıkları, camları, rafları gibi birbirinden ayrılmaya ve ayrı taşınmaya müsait parçaları demontajlama işlemi ile bu parçalar birbirinden ayrılarak ve ayrı ayrı paketleyerek taşımaktayız.  

Dolap, vitrin, ranza, karyola, gümüşlük, kütüphane, sehpa vb.  aklınıza gelebilecek tüm büyük boyutlu mobilyalarda demontaj işlemini uzmanlık ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Çolakoğlu Nakliyat olarak tüm mobilyaların, kapakları, ayakları, dışa doğru açılan parçaları, cam bölmeleri, ara rafları, arka kapak ve kontrplak kısımlarını mobilyanın ana gövdesinden özenle ayırmaktayız. 

Çolakoğlu Nakliyat’ta Personel Güvenirliği

Eşyaların taşımaya hazırlanması, sayımının yapılması, envanterlerinin çıkarılarak tüm eşyaların kayıt altına alınması, eşyaların sigortalanarak taşınması, taşımaya hazırlanırken tüm ambalajlama, paketleme, mobilya demontaj ve montaj işlemlerinin  gerçekleştirilmesi, uygun yaklaşımla doğru aracın seçilmesi, nakliye aracının doğru şekilde yerleştirilmesi ve eşyaların doğru şekilde tahliye edilmesi gibi birçok farklı süreçte farklı uzmanlık alanlarının getirdiği bilgi birikimini kullanmaya hazır ve alanında güvenilir bir çalışma kadrosuyla size hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz. 

Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında bulunan yaklaşık 30 kişilik güler yüzlü ve alanında uzman ekibimizle, evden eve nakliyat işlemlerinin başladığı andan bitiş anına kadar aynı kişilerle size hizmet vermekteyiz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir