BOSTANCI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Bostancı Evden Eve Taşımacılık

Bostancı evden eve taşımacılık firmaları arasında kaliteli hizmetleri uygun fiyat garantisi ile bir arada sunan nadir firmalardan birisi olmayı başarmış kurumsal firmamız, uzun yıllardır taşımacılık sektöründe yer alan yerli firmalardan bir tanesidir. Evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, parça yük taşımacılığı, hastane taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi geniş hizmet ağına sahip kurumsal firmamız, profesyonel ekip karosu, ileri teknolojiye sahip ekipmanları ve tam donanımlı taşıma araçları ile nakliyat hizmeti sunmaktadır. Her türlü taşıma ve nakliye işlemlerinizi özenle özverili bir şekilde gerçekleştiren kurumsal firmamızda yer taşıma personellerimizi işini ehli güler yüzlü ve müşteriye saygılı bireylerden oluşmaktadır.

 

Bostancı da Bir Numarayız

Bostancı evden eve taşımacılık denildiğinde ilk akla gelen ve vermiş olduğu kaliteli ve kusursuz hizmetler sayesinde referansı yüksek taşıma firmasıyız. Bostancı da başlamış olduğumuz hizmetlerimizi zamanla genişleterek İstanbul ‘un geneline hatta tüm Türkiye geneline farklı hizmet seçeneklerini sigorta garantisi ile vermektedir. Firmamız bünyesinde eviniz işyerini ya da kurumunuza göre farklı büyüklüklerde taşıma araçları bulunmaktadır. Taşıyacağınız evin ya da eşyalarınızı büyüklüğüne ve niteliğine göre taşımacılık hizmeti veren kurumsal firmamız eşyalarınız boyutlarına uygun kaliteli taşıma ambalajları ile ambalajları emniyetin sağladıktan sonra yeni adreslerine ulaştırıyor. 

Ofis, Büro, Banka Taşımacılığı

Ofis, fabrika, büro banka gibi özel yerlerin taşınması özenle ve güvenilir firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Firma için özel bir dosyanın ya da evrakınızın kaybolması ofis yeri için geri dönülmez sonuçlara neden olmaktadır. Dolayısı ile bu hizmeti sunan firmalarda güvenli ve sektörünün en iyi olmak zorundadır. Günümüzde taşımacılık işlerini yoğunlaşması ile ani bir patlamaya yaşayan nakliyat sektöründe binlerce taşıma firması bulunmakta v bunların içinde hangisini güvenli olduğun tahmin edemeyiz. Bu nedenle bu tarz taşıma işlemleriniz mutlak uzun yıllardır taşıma hizmeti sun referansız yüksek kaliteli hizmetler sunan firmaları y da kurumsal firmamızın tercih edebilirsiniz. Bostancı Evden eve taşımacılık işlemlerinizi için web sitemizden ya da iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir veya şubemizi ziyaret ederek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+