Banka Taşımacılığı

Banka Atm Taşımacılık

Ülkemizde taşımacılık sektörünün gelişmesiyle her sektörde olduğu gibi banka atm taşımacılık sektörü de kolaylaşmıştır.  Önemli olan güvenli ve tecrübeli bir taşıma firması seçmektir. Firmamızda banka atm taşımacılık işinizi büyük bir özen ve titizlikle yapmaktadır. Banka atm taşımacılık işi çok hassas bir iştir.  Gerek güvenlik açısından gerekse eşyaların hasarsız taşınması açısından titiz bir planlama ve çalışma gerektirmemektedir. Bankalarda birçok hassas elektronik cihaz ve resmi evraklar bulunduğu için ayrı bir özen ve hassasiyetle taşınma işleminin yapılması gerekmektedir. Bankacılık büyük bir sektör olduğu için taşınma işlemi bir takım prosedürlerle yapılmaktadır.

Banka Atm Taşımasının Aşamaları

Banka taşıma işlemine başlamadan önce bir ekspertiz gelerek bankadaki eşyaları incelemekte ve daha sonra iki eleman gelerek etüt çalışması yapmaktadır. Taşınacak malzemelerin sayısı ve ağırlığına göre fiyat çıkarılarak bankaya sunulmaktadır. Ayrıca fiyat belirlenirken kullanılacak olan makinalar, gerekli personel sayısı ve taşınma mesafesi gibi unsurlar da göz önüne alınmaktadır. Banka ile anlaşma sağlanırsa taşınma işlemine başlanacaktır. Taşınma işlemi sırasında zarar görme riskine karşı eşyalar sigortalanmakta ve herhangi bir hasar söz konusu olursa, hasar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Banka Atm Taşıma Nasıl Yapılmalıdır?

Taşınma işlemi büyük bir özen ve titizlikle yapılmakta elektronik aletlerden an ufak parçalara kadar bütün eşyalar durumuna göre özel ambalajlarda paketlenmektedir. Ayrıca taşınma işlemi sırasında bankanın belirlediği banka personelleri ile birlikte güvenli bir şekilde taşınma işlemi yapılmaktadır. Vinç,  forklift ve tekerlekli kızaklar kullanılarak taşınma işlemi kapalı kasa araçlarda güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Sigorta kapsamına alınan eşyalarınız güvenli ve özenli bir şekilde yüklenmekte varacağı noktaya en hızlı şekilde ulaştırmaktayız.

Banka Atm taşımacılık işleminizi özenle yapan firmamız yeni adresinize eşyalarınızı titizlikle indirmektedir. Elektronik aletleriniz ve Atm’lerinizin kurulumu da deneyimli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bankalar eşyaları, evrakları, demirbaşları, Atm’leri ve elektronik cihazlarıyla büyük bir sektördür.  Bu yüzden taşınma işlemi tam donanımlı bir nakliye firması tarafından, uzman bir kadroyla yapılması gerekmektedir.  Firmamız tam donanımı ve tecrübeli elemanlarıyla banka Atm taşımacılık işleminizi sorunsuz bir şekilde istediğiniz sürede gerçekleştirmektedir. Yılların verdiği tecrübeyle, güven ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamıza sizleri de bekliyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir