BEŞİKTAŞ EVDEN EVE TAŞIMA

Garantili Ve Kaliteli Beşiktaş Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evini taşımak isteyenler için tercih edebilecekleri en iyi seçenek olan Beşiktaş evden eve taşıma şirketi olarak müşterilerimize garantili ve kaliteli taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Firmamız güvenilir ve işinin ehli bir ekiple eşyalarınızı evinizden nasıl aldıysa aynı şekilde hiçbir hasar vermeden yine size teslim etmektedir. Nakliyat işlerinde güven duygusunun son derece önemli olduğunun bilincinde olan firmamız müşterileri ile karşılıklı güven duygusunu oluşturmayı başarmış nadir işletmelerden biri olarak müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte ve % 100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Beşiktaş evden eve taşıma firması olarak sahip olduğumuz uzman personellerimiz, modelli araçlarımız ve kaliteli ambalajlama ekipmanlarımız sayesinde eşyalarınızı kırmadan, zarar vermeden ve kaybolmasına sebep olmadan zamanında evinizden alarak yine tam zamanında yeni evinize güvenle teslim ediyoruz. Taşıma işlemlerinin en önemli kısmını teşkil eden ambalajlama konusunda da son derece hassas olan firma çalışanlarımız eşyalarınızı özenle paketliyor, araçlara yerleştiriyor ve açma işlemlerini gerçekleştirirken de yine aynı hassasiyetle davranarak evinizin arzuladığınız köşesine yerleştiriyor.

Eşyalarınız Zamanında Yeni Evinizde

Eşyalarınızı doğru zamanda ve doğru adrese en kısa süre içersinde güvenli ulaştırma konusunda da zamanı çok iyi kullanan firma olarak bütün taşımacılık işlemlerini mükemmel bir zamanlama planlaması yaparak tam zamanında teslim alıyor ve yine tam zamanında teslim ediyoruz. Taşıma öncesi evinize kadar gelerek ekspertiz çalışması yapıyor ve sizler için en uygun nakliye şartları oluşturuyoruz. Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce dikkatli bir envanter çalışması yaparak eşyalarınızın sayısını belirleme ve cinslerine göre ayırma çalışması yaparak size en uygun aracı tespit ediyor ve bu şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

En Uygun Ekipmanlar

Eşyalarınızın cinsine göre en uygun ambalajları seçerek ambalaj sargı ya da hava korumalı ambalajlarlar kullanarak paketleme işlemlerini yapan Beşiktaş evden eve taşıma firmamız daha az hassas eşyalarınız için ise kutulama yaparak eşyalarınızı özenle yerleştirmektedir. Eşyalarınızı birinci katta da olsa yedinci katta da olsa son teknoloji araçlarımızla kolayca araçlarımıza yüklüyoruz. Bütün bu kaliteli hizmetleri siz müşterilerimize en uygun şartlarda ve en uygun fiyatlarla vermenin gururunu yaşayan firmamız tüm yetki belgelerine ve donanımlara sahip bir taşımacılık işletmesidir.

Temmuz 06, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+