BEŞİKTAŞ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Taşımacılık Hizmetlerinde % 100 Memnuniyet Garantisi

Müşterilerine garantili ve profesyonel taşımacılık hizmetleri veren Beşiktaş evden eve taşımacılık firması olarak evini taşımak isteyenler için tercih edebilecekleri en doğru seçenek olma özelliği taşımaktayız. Eşyalarınızı evinizden aldığımız gibi aynı şekilde hiçbir hasar vermeden yine size teslim eden firmamız güvenilir ve profesyonel bir ekiple çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Müşterileri ile karşılıklı güven duygusunu oluşturmayı başarmış nadir işletmelerden biri olan firmamız nakliyat işlerinde güven duygusunun son derece önemli olduğunun bilincinde olarak % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Sahip olduğumuz uzman kadromuz, modelli araçlarımız ve kaliteli ambalajlama ekipmanlarımız sayesinde Beşiktaş evden eve taşımacılık firması olarak eşyalarınızı zamanında evinizden alarak yine tam zamanında teslim ediyoruz. Eşyalarınızı yeni evinize kırmadan ve zarar vermeden güvenle teslim ediyoruz. Eşyalarınızı özenle paketleyerek, araçlara yerleştiren ve açma işlemlerini gerçekleştiren firma çalışanlarımız taşıma işlemlerinin en önemli kısmını teşkil eden ambalajlama konusunda da son derece hassas davranarak eşyalarınızı evinize yerleştiriyor.

Tam Zamanında Doğru Yerde

Mükemmel bir zamanlama planlaması yaparak eşyalarınızı tam zamanında teslim alan ve yine tam zamanında teslim eden deneyimli personellerimiz eşyalarınızı doğru zamanda ve doğru adrese en kısa süre içersinde güvenli ulaştırma konusunda da zamanı çok iyi kullanmakta ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizler için en uygun nakliye şartları oluşturma konusunda da çok başarılı olan firma çalışanlarımız taşıma öncesi evinize kadar gelerek ekspertiz çalışması yapmakta ve sorunsuz bir çalışma planı oluşturmaktadır. Öncelikle eşyalarınızın sayısını belirleme ve cinslerine göre ayırma çalışması yaptıktan sonra eşyalarınızı taşımaya başlayan firmamız önce dikkatli bir envanter çalışması gerçekleştirmektedir. Evdeki eşyalarınızın potansiyeline göre en uygun aracı tespit ediyor ve bu şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

En Kaliteli Ambalajlar

Beşiktaş evden eve taşımacılık firması olarak kaliteli malzemelerden oluşan kutulama, sargı ya da hava korumalı ambalajlarlar kullanarak eşyalarınızın için en uygun ambalajları seçerek paketleme işlemlerini yapıyoruz. Eşyalarınızı kaçıncı katta olursa olsun en modern araçlarımızla kolay ve pratik bir şekilde araçlarımıza yüklüyoruz.

Temmuz 06, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+