BEŞİKTAŞ NAKLİYAT HİZMETİ

Evinizi taşımak istiyorsanız unutmamanız gereken en önemli nokta, evden eve nakliyat sürecinin birçok farklı uzmanlık bilgisi gerektiren işlemlerinin bütünü olduğunu unutmamanızdır. Bu süreçte yapılacak işlemler düşünüldüğünde kolay gözükebilmektedir ancak işlemler başladığında nakliyat ve taşımacılık işlemlerinin profesyonel bir bakış açısı ve uzman çalışanlarla daha kolay ve güvenli olarak gerçekleştirileceği aşikardır. 

İstanbul Avrupa yakasının kalbi sayılabilecek Beşiktaş bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an Çolakoğlu Nakliyat olarak uzun yıllardır hizmet vermekte olduğumuz bu sektördeki yenilikçi taşıma ve nakliyat çözümlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Beşiktaş evden eve nakliyat çözüm ve uzmanlık desteğimizi sizinle paylaşabilmemiz için Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak  iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Avrupa Yakası Bölge Yetkilisi ve Anadolu Yakası Bölge Yetkilisi olmak üzere İstanbul’da iki yakada da ilgili yetkililerimize ulaşabilirsiniz..

İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde olduğu gibi Beşiktaş ilçesinde de evden eve nakliyat hizmeti sağlamakta olup, geniş araç filomuzda bulunan farklı özellik ve genişlikteki nakliyat araçlarımızdan sizin ihtiyacınıza en uygun olan aracı seçerek, güler yüzlü ve işinde uzman çalışma kadromuz ile sizi yeni adresinize, tüm eşyalarınızın güvenliğini sağlayarak taşıyoruz. 

Çolakoğlu Nakliyat’da Personel Güvenirliği

1969 yılından bugüne üstün kalite ve güvenli hizmet sağlayarak sektörde lider konumda olduğumuz için maalesef ki sahte hesaplarla, profesyonellik dışı bir şekilde sahte hesap ve internet siteleri ile Çolakoğlu Nakliyat ismini kullanarak evden eve nakliyat hizmetlerinin reklamını yapan kişi veya kişilerle süren hukuk mücadelemizi hatırlatmak isteriz. 

Uzman kadromuzun yaklaşık 30 kişiyi bulduğu güleryüzlü ekibimizle, evden eve nakliyat işlemlerinin başladığı andan bitiş anına kadar aynı kişilerle size hizmet vermekteyiz.  Eşyaların taşımaya hazırlanması, sayımının yapılması, envanterlerinin çıkarılarak tüm eşyaların kayıt altına alınması, eşyaların sigortalanarak taşınması, taşımaya hazırlanırken tüm ambalajlama, paketleme, mobilya demontaj ve montaj işlemlerinin  gerçekleştirilmesi, uygun yaklaşımla doğru aracın seçilmesi, nakliye aracının doğru şekilde yerleştirilmesi ve eşyaların doğru şekilde tahliye edilmesi gibi birçok farklı süreçte farklı uzmanlık alanlarının getirdiği bilgi birikimini kullanmaya hazır ve alanında güvenilir bir çalışma kadrosuyla size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

Türkiye Nakliyeciler Derneği’ne olan üyeliğimiz ile tüm nakliye sektöründe mevcut durum ve gelişmeleri takip etmekte, sektöre liderlik eden fikir ve uygulamalarımızı sektörde bulunan diğer firmalar ile paylaşmaktayız. Dernek üyeliğimizle birlikte çalışanlarımızın düzenli olarak katıldığı eğitim ve kurslar düzenlemekte, personelimizin bilgi gelişimine ve tecrübe edinmesine oldukça önem vermekteyiz. 

Uzman ekibimizin hem kendi sağlıklarını güvenceye alması, hem çevrede bulunan insanların sağlığını koruması ve bir eşyanın veya evin zarar görmesinin önüne geçmesi açısından nakliye sektörünün ilk gerekliliği olan iş sağlığı ve güvenliği alanında uzmanlaşması, nakliye sürecinde kullanılan tüm ekipman ve teçhizatın kullanımına hakim olmasını sağlamaktadır.

Uzun yıllar boyunca sektörde edindiğimiz tecrübe bize güven duygusunun en önemli duygu olduğunu göstermiştir. Sizler için değerli olan eşya ve mobilyalarınızın, nakliyat süresince zarar görmeden ve kaybolmadan yeni evinize teslim edilip yerleştirilmesi için tarafımızca titizlikle korunarak taşınması konusundaki mevcut hassasiyetimiz bu güven duygusunun boşa olmadığını göstermektedir.  

Ekibimizin iş etiğine bağlılığı ve sizlerin bize güvenerek eşyalarınızı ve evinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilmeniz bizim için her zaman en gurur duyduğumuz şeydir.

Çalışma ekibimizi yakından tanımak ve talep edilen hizmetleri nasıl gerçekleştirdiğimizi incelemek isterseniz Çolakoğlu Nakliyat olarak yönetmekte olduğumuz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz..

Mayıs 13, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+