BEYKOZ EŞYA TAŞIMA

Beykoz Eşya Taşıma

Beykoz eşya taşıma hizmeti bir ya da birden çok eşyanın parça olarak, bir arada olarak taşınabilmesini sağlamaktır. Bu tür taşımacılığa parsiyel taşımacılıkta denmektedir. Müşterilerimiz bizlere eşyaları taşıma talebinde bulunduktan sonra, firmamız bu taşınma faaliyetini gerçekleştirmek için personellerini, eşyanın bulunduğu mekâna göndermektedir. Firmamızın personelinin görevi taşınacak eşyayı yerinden almaktadır. Şayet yük ya da eşya demonte hale getirilecek bir malzeme ise, bunu profesyonel olarak söküp ambalaj halinde hazırlamaktadır. Malzeme sahibine teslim edilen eşya aynı şekilde ambalajlamadan çıkartılıp, monte edilerek teslim ediliyor. Beykoz Eşya Taşıma firmamız bunu en iyi şekilde yapmaktadır. 

Eşya Taşımada Sınır Yok

Eşya taşıması tek bir eşya halinde olarak da taşınabilmektedir. Bizler bunu sizin için yapmaktayız.  Taşınacak eşyanızın hacmi ve türüne göre, elimizde ki eşya taşıma araçlarını seçiyoruz. Taşımayı sağlıyoruz. Eşyanın türü ne olursa olsun, isterseniz sökerek parçalanmış hale getiriyoruz. Güzelce kırılmaz bir hale getirdikten sonra titizlikle çalışarak araca yüklüyoruz. Eşyanın taşınacağı yere kadar güvenle hizmet vermekteyiz. Çünkü sizin eşyanızı kendi eşyamız gibi görmekle beraber sahip çıkmaktayız.  Bu eşyanın türü ne olursa olsun ister ev, ister ofis, ister mobilya malzemesi ne olursa nerede olursa olsun sizlere iyi bir hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz. İl içi ve il dışına hizmet veren, Beykoz Eşya Taşıma her zaman sizlerin yanındadır. Parça eşyalarınız için doblo, kangoo, üzeri açık ve kapalı araçlarımız mevcuttur. Eşyanızın boyutuna göre bu araçlarımız hizmetinize sunuluyor.

Tercih Edilen Bir Firmayız

Mesafe tanımaksızın size yakın olmaktan mutluluk duyarız. Kaliteli hizmet anlayışı ile Beykoz Eşya Taşıma nakliyat firması size kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve çözümler üretmek için varız. Sadece küçük kapsamlı işlerde değil. Büyük işlerde yapmaktayız. Organizasyonlar, orkestra malzemeleri gibi büyük etkinliklerde, kalabalık ekibimizle hizmet veriyoruz. Hizmette sınır tanımayan bir firmayız. İster bir koli, ister bir valiz ne olursa olsun ihtiyacınıza göre her türlü eşya taşıma yapan en iyi tescilli firmayız. Siz değerli müşteriler için hizmette tanımıyoruz. 7/24 hizmet vermekteyiz.

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+