BOSTANCI NAKLİYAT HİZMETİ  

Bostancı Nakliyat Hizmeti  

Bostancı nakliyat hizmeti sunan kurumsal firmamız, bireysel ya da kurumsal firmamıza, evden eve taşımacılık, eşya depolama, asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılığı vs. konularda kurumsal hizmet sunmaktadır.   Bostancı nakliyat sektörüne yıllarını admış firmamız, kendine ait taşıma kamyonları, vinçleri ve özel ekipmanları sayesinde şehirler arası taşımacılık, evden eve taşımacılık ve kurumsal taşımacılık profesyonel ve kusursuz bir şekilde sunuyor. Başarılarını yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyime borçlu olan kurumsal firmamızı temel ilkeleri müşteri memnuniyetini sağlamak ve onların kurumuzu hakkında pozitif düşüncelerini kazanıp, nakliyat sektörüne ılık bakmasına yardımcı olmaktır. 

Taşımacılık Hizmetinin Tarihsel Gelişimi  

Bostancı nakliyat hizmeti asla bitmeyecek ve aynı zamanda önü açılmayacak bir sektördür.  Dolayısı ile her sektörde olduğu gibi bu sektörde de günden güne gelişmeler ve değişmeler meydan geliyor.  Bundan uzun yıllar öncesine baktığımızda taşımacılık insan gücü ile yapılırken bir süre sonra, at eşek ve deve gibi yük hayvanları ile yapılmaya daha sonralarında, arabası kamyon traktör gibi araçlar ile yapılmaya başlanmıştır.  İlerleyen zamanlarda da teknolojinin gelişmesi ve imkânların artması sayesinde sadece taşımacılık sektörüne özel olarak tasarlanmış tam donanımlı taşıma araçları ile kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılmaya başlanmıştır. 

Nakliyat Sektöründe Kurumsal Taşımacılık Nedir?

Bostancı nakliyat hizmeti denildiğinde birçok müşterini merak etiğini konulardan biri de kurumsal taşımacılığın ne demek olduğudur. Taşımacılık sektöründe ileri teknolojiyi takip eden yenilikçi hizmet anlayışı ile taşımacılık sektörünün, günden güne kendini geliştirmeyi hedefleyen kurumsal firmamız kurumsal alanlarınızı güven garantisi ile taşıyor. Taşınma sözleşmesi ve sigorta uygulamalarına dikkat eden firmamız her zaman kurumsal hizmet vermektedir.

Nakliyat Sektöründe Sigortalı Taşımacılık Hizmetini Önemi

Nakliyat sektöründe kaliteli hizmetler sunan taşımacılık firmaları sigortalı taşımacılığa önem vermektedir. A’dan Z’ye tüm eşyalarını özel sigorta şirketleri ile sigortalayarak taşınma hizmeti sunan firmamız bu sayede tüm eşyalarınızı olası kaza ve hazarlara karşı güven altına almaktadır. Çünkü taşınma sırasında eşyalarda düşme çarpma ve çizilme gibi nedenlerden dolayı eşyalarda meydan gelen tüm eşyalarınızı teminatı sigorta şirketleri tarafından karşılandığından dolayı taşımacı işlerinde ekonomik kayıplar yaşamayacaksınız. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+