BEYKOZ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Beykoz Evden Eve Taşımacılık 

Bulunduğunuz yerden başka bir yere taşınmak zorunda kalabilirsiniz.  Evde ki eşyaları taşınacağınız eve taşımak çok zor bir süreçtir. Sizler bu zorlu süreci tek başınıza yapamazsınız. Daima iyi bir nakliye firması ile çalışmak sağlıklı olmaktadır. Hem ev taşımada size büyük destek sağlayacak hem de, evde ki tüm eşyaları düzgün ve sağlam bir şekilde taşınmasında büyük rol üstlenmektedir. Beykoz evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız, sizler için gerekli donanımlı personellere, ekipmanlara ve tüm zorluklara çözüm bulacak şekilde profesyonel olarak hizmet vermektedir. Taşınacak yer ve taşınacak eşya miktarı hesaplanarak sizlere belirli bir ücret çıkartmaktayız. Fiyatlandırma olarak, piyasa fiyatlarının daha yüksek bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Titizlikle Çalışmaktayız

Beykoz evden eve taşımacılık olarak, sizlerin bu zorlu taşınma aşamanızda yanınızda olmaktayız. Bizler çok dikkatli çalışmakla beraber, en başta sağlıklı çalışıyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmeti sigortalayarak sizin zararınızı minimuma indiriyoruz. Eşyalarınızın en ufak bir kırılma ve ciddi hasar kaybı verecek şeyler başına gelse bile, sizlere verdiğimiz bu hizmeti sigortalıyoruz. Bizler size verdiğimiz eşya taşıma nakliyesini kendi eşyalarımız gibi uzman ekibimizle taşıyoruz. Dikkatli ve titiz olacak çalışıyoruz. Yüksek katlı taşınacak eşyalar elbette vardır. Bunu biz kolaylaştırarak taşıma esnasında çevreye zarar vermemek için, büyük yük asansörü kurarak bu zorluk derecesindeki taşımayı hafife indirmiş oluyoruz.  Ofis taşımacılığı gibi hizmetlerde veriyoruz. Zor taşınacak masaların ve dolapların boyutları ne olursa olsun, Bizler bunu sağlıklı bir şekilde, titizlikle çalışarak taşımaktayız. 

Hizmette Sınır Tanımıyoruz

Bilindik nakliyat firmalarından farkımız, Türkiye’nin neresi olursa olsun, sınır tanımaksızın uzman ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Beykoz evden eve taşımacılık firması olarak, ister ev, ister ofis neresi olursa olsun her zaman en iyi taşımayı sunuyoruz. Zor taşınan, giren, çıkan eşyalarınızı titizlikle taşıyıp kısa sürere de taşınmanızı sağlıyoruz. Taşınacağınız evin eşya sınırına göre, çeşitli nakliye araçlarına sahibiz. Sizlerin evine sığmayacak eşyaları ise, depolarımızın mevcut oluşu sizlerin yükünü almak için düşünülerek temin edilmiştir. Uzun bir süre eşyalarınız emin ellerde olarak saklanır. Cüzi bir kiralama bedeli ödeyerek, dilediğiniz zaman eşyalarınızı aynı şekilde bizlerden alabilirsiniz.

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+