BEYKOZ EVDEN EVE TAŞIMA

Beykoz Evden Eve Taşıma

Güvenilir, saygın ve de titiz çalışmalarıyla adından söz ettiren bir firma olan Beykoz evden eve taşıma firmamız, sizlerin de eşyalarına talip olarak çalışmalarına devam etmektedir. Sizlerin eşyaları firmamız tüm personelleri tarafından gereken önem ve itina çerçevesi içinde taşınacak ve yeni adresine olduğu gibi hiçbir şekilde hasar almadan götürülecektir. Siz de eğer eşyalarınızı bize taşıtmak ve de bu sorunlu süreçten mutlu bir şekilde ayrılmak isterseniz mutlaka eşyalarınızı bize taşımanızı öneririz. Çünkü bu konuda birçok insanın ağzı fena bir şekilde yanmış olup sizlerin de bu şekilde mağdur olmanızı istemeyiz. Eşyaların taşınması işlemlerinden önce ve taşınması esnasındaki tüm yaklaşımlarımız tamamen müşterilerimizin memnuniyetini amaçlamaktayız.

Nakliye Öncesi

Beykoz evden eve taşıma olarak bize gelen müşterimizle ilk görüşme sonrasında bir randevu tarihi belirleriz. Bundan sonraki süreçte keşif işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla kurduğumuz ekibimizle beraber eşyaların taşınması için gereken planlamayı oluştururuz. Bu plan nakliyenin temelini oluşturur ve sürecin doğru bir şekilde ilerlemesi için oldukça önemlidir. Ancak birçok firma bunu uygulamadığı için alelade usullerle nakliye işlerini yürütmektedirler ve bunun sonu da hüsranla sonuçlanmaktadır. Nakliyenin gerçekleşmesinden önceki yapılan bu işlemlerin sonunda da müşterilerimizle bir sözleşme imzalarız. Bu sözleşmenin amacı da tamamen hem sizin hem de bizim haklarını korumayı amaçlamaktadır. Bunun sözleşmenin yanı sıra bir de dileyen müşterilerimizin sigorta işlemi gerçekleştirmesi amacıyla sigorta şirketleriyle bağlantı kurmasını sağlarız.

Hijyenik Çalışma Ortamı

Beykoz evden eve taşıma firması olarak tüm nakliyat işlemleri boyunca hijyenik çalışma şartlarına oldukça uyumlu bir şekilde hareket ederek sizlerin eşyalarını bu şekilde özenle taşımayı amaçlamaktayız. Gereken yerlerde ve daha doğrusu nakliyenin her alanında maske, bone ve eldiven gibi materyaller kullanmak suretiyle işlemleri gerçekleştirmekteyiz. İlk olarak eşyaları paketleme işlemlerinin başlaması gerekmektedir. Bu konuda tabi ki hijyenik bir şekilde yapılmalıdır. Mutlaka burada en önemli olan eşyaların korunaklı bir şekilde olacak şekilde paketlenmesidir. Ancak bunun yanında hijyeni de göz ardı etmemek gerekir. Bu nedenle de eşyalar hijyen kuralları içerisinde ambalajlanarak taşınmaya hazır hale getirilir.

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+