Beyoğlu evden eve nakliyat hizmetlerimiz için dilerseniz telefon numaralarımızdan dilerseniz de e-postalarınızla bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece en kısa zamanda adresinize gelerek tespit işlemlerini başlatabilmekteyiz. O halde ekspertizde dikkate alınan ve taşımacılık planını oluşturan ayrıntılara değinelim ne dersiniz?

Evden Eve Nakliyat Planını Belirleyen Ayrıntılar!

Taşınacak eşyaların hacim bakımından kaç metre küplük alan kapladığı konusu bu noktada dikkate alınan en önemli hususlardan biridir. Hacimli eşyalar için demonte özellikleri ve mutfak eşyaları için yoğunluk detaylarını da yine bu noktada dikkate almak gerekir. Zira azınlıkta eşyalar ile yoğunluğundan söz edilebilecek eşyalar taşımacılıkta izlenecek yollar açısından önem arz edecektir. Askılı giyime yönelik eşya yoğunlukları ile eşyalarınıza ne tür ambalaj malzemesi kullanılacağı da aynı şekilde söz konusu ayrıntılar arasında yerini almaktadır. Öyle ki bu ölçüde strech, graftlı ve cam olmak üzere birçok ambalaj tipi ön plana çıkacaktır. Ne tür malzeme kullanılacağı ise eşyalarınıza göre değişkenlik gösterecektir.

Taşımacılıkta Süreyi Etkileyen Faktörler!

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmet planına yönelik ayrıntılardan yukarıda söz ettik. O halde bu noktada binaların araca olan mesafesinden, merdiven genişliklerinden ve eğer varsa asansörlerin apartman yönetimi tarafından yük taşımaya izni olup olmadığından da söz etmek isteriz. Zira bu tür hususlar eşyalarınızın hangi süre zarfında taşınacağını belirleyici etkenlerin ta kendisidir. Yoğun eşya durumlarında tahmin edersiniz ki taşınma seçenekleri birkaç gün daha uzayabilmektedir. Örnek vermek gerekirse bir daireyle bir villanın taşınması bir tutulamaz öyle değil mi?

Nakliyat İşleriniz Hayal Kırıklığıyla Sonuçlanmasın!

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanacağınız zaman gerek işinizin hızlı bir şekilde yapılabilmesi gerekse de güvenli yollar ile yapılması için doğru tercihte bulunduğunuza emin olmalısınız. Aksi halde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Profesyonellik, hız ve güvenilirlik sizin de öncelikli ilkelerinizden biriyse aradığınız adresin bizzat kendisi olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat arabalarımıza taşınacak eşyalarınızı yerleştirirken profesyonelliğimizden söz ettirdiğimiz uzman ekibimizle sarsıntı vb. durumlarda oluşabilecek hasarlara karşı önlemlerimizi de en ince ayrıntısına kadar almaktayız. Böylece garantili taşımacılığı sizlere temin etmekte, nakliyat işinizi pişmanlığa dönüştürmeksizin yanınızda olmaktayız.

Bir sorunuz mu var?
Başka yerde aramayın!
Evinizi yada işinizi taşımaya karar verdiniz. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Çolakoğlu Nakliyat danışma merkezimiz memnuniyetle yardımcı olacaktır.
Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+